1

Jakaś smutna drużyna depresji, nikt nikogo nie lubi, Felix macha łapami i Neymarzy, Lewandowski z fochem, obrona bez pewności...

1

Tu chodzi tylko i wyłącznie o charakter. Jeżeli piłkarz lubi się kiwać, dryblować, nawet przesadnie upokarzając rywala - niech to robi. Nawet jak Neymar miał na pieńku z poddenerwowanymi piłkarzami Bilbao, wcześniej się z nimi szarpał i każdy kontakt był ostry, to nadal jest to moim zdaniem upokarzanie grając w piłkę. To, że jakiś kafar obrońca wykrzyczy "jeszcze raz mi będziesz próbował założyć siatkę to cię połamie" to tylko motywacja dodatkowa żeby zrobić z niego na boisku wiatrak, a jak zrobi krzywdę to odszkodowanie, kara, na własne ryzyko. Natomiast gdzie się nie obejrzy powtórek meczów Realu to jest 50% Bellingham, 20% Valverde/Rodrygo, 30% kiwający pięknie Vinicius, a przed końcem sceny - machanie łapami, mielenie ozorem do sędziego albo rywali, płakanie i turlanie się, a raz na dwa mecze się z kimś szarpie i się sadzi. Tak jak Neymar czy Gavi są nie do strawienia dla kibica Realu tak dla mnie Vinicius jest nie do strawienia przed telewizorem. Takie emocje wzbudzał we mnie tylko Cr7 ze swoim teatrem, płakaniem, machaniem łapami, "wiesiu, kamera na mnie? jak wyglądam" i debilnymi symulkami.

0

Mordziule, mieliście już aktualizacje do Androida 14?

3

No i kolejna manita z realem - jak napisał kolega na czacie XD

2

Aż abuelo uronił łeskę

7

Boże cofnelismy się w czasie

0

Tak mu Zielki podwały

2

Dwa genialne Żułały

2

Coooooooooooo ten Ansu

0

Czy leczyliście kiedyś się biorezonansem magnetycznym? Na alergie i inne choroby? Wierzycie, że medycyna naturalna może być tutaj skuteczna?

0

Ja bym go na bramce spróbował

0

@Artysta9 Myślę, że żuchwy Barcelończyków obchodzi

7

@*Ronaldinho_88* Mówił przecież, że nie chce presji z nim związanej. Schody przy jego transferze, Barcelony na niego nie stać więc faktycznie musiałaby wywrócić wszystko do góry nogami. Duża presja też bo Barca się dopiero buduje, ogromny ciężar by na niego spadł + hejt, że w ogóle "śmiał odejść, kłamać, że kocha klub, może grać przecież za darmo". Też jakbym miał to w głowie to bym pierdyknął i wyjechał do Miami. Zrobił wszystko dla tego klubu. Wróciłby, zespół mógłby nic nie zdobywać dalej to by ludzie mu to pamiętali tak jak Casillasowi pod koniec kariery w Realu. Tak to odszedł z majstrami i jako wielki piłkarzy.

0

Syndrom Neymara... Piłkarz fenomenalny, ale na 30-40% sezonu :(

5

Meeeeeeessi Meeeeeeeeeeessi Meeeeeeeeessi

1

Iziiiiii Majami

0

Fragment karty walk gali Rich's MMA, która odbędzie się w Koloseum:
Main event - Elon Musk vs Mark Zuckerberg
Co-main event - Damian Suarez vs all world

0

Moises Caicedo w Chelsea - Here we go. 115 milionów

0

Głupota Rafy co by nie gadać - zrobił to co Suarez, tyle, że w momencie kiedy kamera była na niego

1

Lata lecą, a Damian Suarez gra tak samo - ale bym mu napluł w ryj chętnie

0

@wildzenon12 I był uznawany za najgorszy transfer w historii Kogutów

4

Zrób efekt Paulinho

0

Myślicie, że zamawiając koszuline podróbine Barcy z Tajlandii, zrobią polskie znaki na nadruku? ;x

3

@gumaz Jakbym kochał bardzo mocno to z wielkim zgrzytem był wybaczył, ale żeby to nie yebło to musiałaby podwójnie się zaangażować żeby odbudować relacje. Drugiej szansy bym nie dał.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Szkoda Lahoza - sympatyczny sędzia, ale za dużo dyskutował i tłumaczył piłkarzom + za dużo błędów :D

1

@Sulimo Nie wiedziałem, że w Hiszpanii żyją Sevillijczycy :D

0

Umówmy się, że każdego najchętniej by sprowadzili - fajnie jakby ktoś jeszcze chciał jednak grać na najwyższym poziomie

0

Za Messim i Ronaldo - najlepszy napastnik jakiego widziałem, top 10 wśród piłkarzy, a na pewno numer 1 jeżeli chodzi o oryginalność, charakter i sposób bycia. Straszny cios...

0

Czy macie może jakieś spoko strony, z których można zamówić koszulki piłkarskie? Poluje na 3 zestaw Barcy z poprzedniego sezonu i nie mogę trafić poniżej 500 stów - macie coś do polecenia amigos? :d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?