CriminalFCB
Dołączył/a: marzec 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
O, towarzysz Sergiusz Robertowycz wraca do składu
0
@skakun95 Kurna mam tego chłopa na plakacie nawet, ale zawsze myślałem, że to zwycięzca jakiegoś puchara mcdonalda albo umierający
1
A kto to kwa jest Douglas?!
3
@Hartge Najbardziej obrzydliwa cecha ukraińców... Stare zsrr, najgorszy sort do nas przyjeżdża co się nie uczył żadnego języka, a ich móżdżki uważają, że są biedni, trzeba dawać im pieniążki i mówić do nich solidarnie w ich języku.
0
@KobeFR Serio? Mnie też irytują ukraińcy swoim sposobem bycia, tym, że od lat robią nam to co polacy robią na wyspach czy w skandynawii - najgorszy sort kradnie pracę miejscowym, robi wiochę bo to takie popki monstery jeżdżą, później Szczęsny musi opony wymieniać w Londynie. Pracuje na lotnisku i nieznoszę jak gadają do mnie po ukraińsku na siłę. Gadam w trzech językach, w żaden sposób nie idzie się z nimi dogadać. Potrafią jeszcze głośno mi pod uchem dudnić. No nie ważne. Musisz skumać co to znaczy solidarność. Wypinamy się tyłkami na ruskich CAŁKOWICIE na całym świecie bo nie tolerujemy tego co robią. Nie interesuje mnie, że mają kibiców Barcy u siebie, ważny jest przekaz. Odpowiadają jako cały organizm. To jest dla nich kara za rządy ich tyrana. Może jak zostaną odcięci jak KRLD od świata to może zaczną się buntować wewnątrz. Szczerze w to wątpię, co nie zmienia faktu, że strzałem w kolano jest pozdrawianie Ruskich. Wyobraź sobie, że jest II wojna światowa (totalnie abstrakcyjnie), a taki Samitier czy Zamora pozdrawiają fanów z III rzeszy. Byłoby Ci przyjemnie jako polakowi, który sympatyzuje z Barceloną?
Jak nie politycznie to pijarowo to wyszło maksymalnie słabo - po wszystkich aferach z Bartomeu, sprawą Negreiry itd teraz coś takiego leci.
2
Typowe Ukraińce... Może byście mu to napisali tak żeby zrozumiał? Wątpię aby Robert mówił czy czytał po ukraińsku
23
Jest tylu piłkarzy różnych karnacji i narodowości w La Liga - czy oni wszyscy są wyzywani? Czy ktoś wyzywa Dembele, Balde, Kubo, Rudigera, Alabe, Rodrygo? Być może takie mięso poleci czasem, ale mówi się tylko o biednym i pokrzywdzonym Viniciusie. Ja rozumiem, że można być temperamentnym, gotować się szybko, "we boil at different digrees". Neymar też był pod tym kątem irytujący maksymalnie. No i w sumie wspólna cecha ich łączy, a raczej kilka - typowe Brazylijskie gwiazdeczki; rozkapryszone, lubiące się bawić z rywalami, które traktują mecze jak sambe. Nie każdy umie to robić z gracją jak Ronaldinho. No ok, nawet jak ma taki charakter czy upodobania to można to jakoś wybronić - w końcu gra w piłkę, czaruje, a to że jakiś drewniak z Getafe nie jest w stanie sobie z nim poradzić i się gotuje to już jego problem, zawsze może obejrzeć mecz z trybun. Natomiast nie potrafię zdzierżyć charakteru Viniciusa, tego jego pyszałkowatego zachowania, tych wszystkich min, machania łapami do sędziego po totalnie każdego akcji, wdawania się w bójki. Jest fantastycznym dryblerem dlatego sobie z nim nie radzą. Eto'o mówił, że lubi jak go kopią bo wie, że sobie z nim nie radzą. Vinicius za to od razu do stójki. Ten koleś totalnie nie ma psychy, no i piłkarze i kibice to wykorzystują. Jakby nie był czarny, to byłby np. bałkanem i by go cisnęli za bałkańskie pochodzenie. Jak byłby z Islandii to by mu cisnęli, że wali mu z japy hakarlem. Zawsze się coś znajdzie. Później płacze na mediach jaki to on jest biedny i poniżany. Gdyby ten koleś do każdego nie wyskakiwał z łapami to przestaliby go prowokować bo wiedzieliby, że się wkurzy, jak Messi co dostał łokciem od Marcel - weźmie piłę i załaduje im golazo. Prosta sprawa z punktu widzenia oglądającego. Współczuje kibicom Realu bo nigdy nie ma pewności, że gwiazdeczka dogra mecz do końca, a sobie współczuje, że muszę go oglądać bo od razu puszczają lejce. Chyba tak skrajne emocje wywoływał u mnie tylko Cristiano z tą całą szopką, upadkami w polu karnym i gestami. Niech się uczy od rodaka Alvesa, w którego rzucili bananem XD Już później tego nie robili tak nagminnie bo miał to w culo. Byle nie szedł w ślady tarła po klozetach :D
1
I cyk, Balde y Roberto a la venda
4
@norbi77 Niesamowite, nie? Zapytaj tych co stracili błędnik przez Robbena, wiedząc gdzie zejdzie
0
1:0 Atleti, mamy nowego wicelidera
0
Mecz był bardzo ciężki przez defensywnie grający drugi garnitur Osasuny, który nie napalał się na zwycięstwo, dodatkowo grali w 10 więc marzyli żeby wywieźć chociaż punkt z Camp Nou. Dzisiejsze spotkanie pokazało tragiczną skuteczność naszej ekipy - nie można powiedzieć, że autobus był perfekcyjnie zaparkowany bo strzał Barcy padał średnio co kilka minut. Nie rozumiem jak można na takim poziomie mieć takiego zeza. Także uff, kozackie te 3 punkty. Tymbardziej, że Real będzie walił się tera z 4 Sociedad i to na Anoeta.
0
Oni wyglądają jak mój zespół z orlików, kiedy pierwszy mecz w lidze szóstek graliśmy... Paraliż, brak kreatywności, strata czasu na głupoty, ani drybling, ani prostopadłe...
1
Dajmy mu już łatkę Eto'o, sprawdzimy jaką chłopak ma psyche :D
0
@Bartula Zara Ci wyślę numer do Xaviego
0
Ciekawostka - w lidze cypryjskiej gra chłop o imieniu i nazwisku Orthodoxos Orthodoxou. Kreatywnie :D Zrobiłby karierę wśród hasydów
2
Wina słońca i suchej murawy, ale to nie jest wymówka.
4
@Bobert_Kubicki A gra sobie w Tajlandii :d
0
Cooooooooooooooooooooooooooooooooo
1
Peniscius się odpalił
0
@Luciano99 No i syn Liliana Thurama
0
@Luciano99 Oj tak, Ramsey Pepe po kanoniersku, Todibo od nas, Dante z Bayernu, Schmeichel z Leicester, no i Beka Beka to jest przyszłość kiedy Yaya Banana i Pawło Kvtas znikną z radarów
0
To beka z tego rezerwowego Nicei :D
https://zapodaj.net/d143688f1d19b.png.html
2
No i Abde Ezzalzouli daje dzisiaj 3 punkty Osasunie, strzelając dwie bramki Elche. Ten strzał zza pola karnego - majstersztyk. Ciekawe czy chłop sobie poradzi na Montjuic
2
Benfica na prowadzeniu
0
@AduŚ07 Polecam Cypryjską Commandarie, można ją zamówić też z polskich magazynów - wino deserowe, posmak miodu, lekko figowy, dwa rodzaje cypryjskich winogron; serio sztos.
Kolor jednak nie czerwony, a bursztynowy. Jednak od niektórych producentów można dostać też czerwone.
0
Jakbyście mieli możliwość pojechania na weekend do Bari albo Pescary - co byście wybrali? Może ktoś z Was zaliczył jakiegoś tripa po Włoszech, ja nie miałem okazji :D
1
@Mroziu Siiiiiiiiiiiiii
0
Goleadorem miałbyć Robert, a jest Roberto, to są właśnie te detale
0
@K4tsuuu Być może mu to nie przeszkadza, ale faktycznie powinien więcej dystansu złapać. Nie oglądam Realu więc nie wiem, ale w każdym klasyku musi kogoś dźgnąć, odepchnąć, obrazić, opluć... Ktoś mu w torbę strzeli w tym Madrycie kiedyś to się doigra. Ronaldo też był irytujący, ale wnosił mnóstwo do gry, a Vinicius mam wrażenie im więcej się angażuje w pogaduchy tym gorzej gra.
0
@Donnie_Darko Totalnie mnie agresja dopada na sam jego widok