CriminalFCB
Dołączył/a: marzec 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Psycholog sportowy: Wierz w siebie i pokazuj to
Rekin:
5
KURNA JAK MOŻNA NA TAKIM POZIOMIE, W TAKIEJ KIEPSKIEJ SYTUACJI DLA DRUŻYNY - WYKOŃCZYĆ JAK JAKIŚ KOPACZ Z 3 LIGII KOSOWA?!
2
Oglądaj i się ucz rekinie
0
Był ktoś z Was w Bilbao? Jest tam sens siedzieć dłużej jak jeden dzień? :D Kminie wyjazd na 3 pełne dni i pomyślałem obskoczyć w 3 dni Bilbao, San Sebastian i Pampelunę, nie jestem pewien czy dobry deal :D
0
Dawać Fermina i Rekina
0
@unic Myślę, że możemy w ciemno postawić że nie było to cholera ani do diaska
1
@NeroTFP1 ...Dopiero co odkryta asteroida, nazwana 2024 YR4, ma szansę uderzyć w Ziemię. Prawdopodobieństwo takiego zdarzenia wynosi co prawda niewiele więcej niż 1 procent (1 na 83), ale jeśli ziści się czarny scenariusz, do kolizji dojdzie 22 grudnia 2032 roku :D
Jupiter go przyciągnie i arrivederci
0
@Kamiloza91 A czemu to puszczają w ogóle, jak premiera miała być za miesiąc? :D
0
Oho, autonomia, juga a la Ligue 1, atura la lliga madrilenya? :D
1
@July_6_BcN Mamarda go puknął prowokacyjnie, a ten mu z łapami na szyję :D
0
Ale Salah forma, po sezonie friko. Chcielibyście go zobaczyć na Camp Nou? :D
0
@Marian_Pazdzioch Masakra, Towariszcz Komandir, Uśmiech Zębiczny, Czarna dziura, Mecz, Morfeusz, Kara Mustafa, Ferdosik, Armagiedon... Tak z głowy, sporo tego było :D
8
Yebac takie zespoły jak Getafe czy Leganes
1
Sędzia pozwala na taki brudny mecz, super, gratulacje...
0
Dawać tego rekina
1
@Bocheno1 Wow, ale szczęśliwy traf :D
0
@Criss18Barca Genialny partner :D
0
@FcPortoFan1999 Ruch, Inpost, przejmujemy Atleti
0
Ruch Chorzów na Wanda Metropolitano XD
0
Kosarze Bordalasa przed kim innym opuszczają spodnie xc
0
Ajajaj, carramba
1
Jest 30% szans, że rezerwa pokonałby jakieś Las Palmas czy jakieś Leganes.
1
Paździerz, paździerz, paździerz... Niechlujna gra, katastrofalne wykończenie, nieumiejętność wykorzystania kontry, powolne klepanie tylko w środku i na boki, pod polem karnym ani strzału, ani podań kluczowych, kopanie się po czole.
2
@Mixtape Ja trzeci dzionek z rzędu, otwarcie miesiąca na lotnisku, ajaj
0
Jak to tak gwizdać na kapitana
0
No widać, że 13 zespół czy tam 15
0
Co jest, mieć takiego idola i tak partolić
0
@Fermin Na nostalgię mnie wzięło xd Pamiętam jak Anoeta była twierdzą, zawsze był stres czy się z nimi uporamy, a tu cyk... Wuefista posadził Messiego, Pique i Rakitica na ławce XD
3
Cofnijmy się dekadę wstecz :|
0
@CPuyol Dobrze, że gruby nie jestem XD Ja jestem bardziej jak tańczący na linie - mecz się odbył, ale dzień później mało zawału nie dostałem na dzwięk alarmu rcb o powodziach w Katalonii, no i jeszcze to zalane El Prat - brzmi jak plan żeby wykorzystać wszystkie uż dostępne w tym roku XDD