0

Psycholog sportowy: Wierz w siebie i pokazuj to
Rekin:

5

KURNA JAK MOŻNA NA TAKIM POZIOMIE, W TAKIEJ KIEPSKIEJ SYTUACJI DLA DRUŻYNY - WYKOŃCZYĆ JAK JAKIŚ KOPACZ Z 3 LIGII KOSOWA?!

2

Oglądaj i się ucz rekinie

0

Był ktoś z Was w Bilbao? Jest tam sens siedzieć dłużej jak jeden dzień? :D Kminie wyjazd na 3 pełne dni i pomyślałem obskoczyć w 3 dni Bilbao, San Sebastian i Pampelunę, nie jestem pewien czy dobry deal :D

0

Dawać Fermina i Rekina

0

@unic Myślę, że możemy w ciemno postawić że nie było to cholera ani do diaska

1

@NeroTFP1 ...Dopiero co odkryta asteroida, nazwana 2024 YR4, ma szansę uderzyć w Ziemię. Prawdopodobieństwo takiego zdarzenia wynosi co prawda niewiele więcej niż 1 procent (1 na 83), ale jeśli ziści się czarny scenariusz, do kolizji dojdzie 22 grudnia 2032 roku :D
Jupiter go przyciągnie i arrivederci

0

@Kamiloza91 A czemu to puszczają w ogóle, jak premiera miała być za miesiąc? :D

0

Oho, autonomia, juga a la Ligue 1, atura la lliga madrilenya? :D

1

@July_6_BcN Mamarda go puknął prowokacyjnie, a ten mu z łapami na szyję :D

0

Ale Salah forma, po sezonie friko. Chcielibyście go zobaczyć na Camp Nou? :D

0

@Marian_Pazdzioch Masakra, Towariszcz Komandir, Uśmiech Zębiczny, Czarna dziura, Mecz, Morfeusz, Kara Mustafa, Ferdosik, Armagiedon... Tak z głowy, sporo tego było :D

8

Yebac takie zespoły jak Getafe czy Leganes

1

Sędzia pozwala na taki brudny mecz, super, gratulacje...

0

Dawać tego rekina

1

@Bocheno1 Wow, ale szczęśliwy traf :D

0

@Criss18Barca Genialny partner :D

0

@FcPortoFan1999 Ruch, Inpost, przejmujemy Atleti

0

Ruch Chorzów na Wanda Metropolitano XD

0

Kosarze Bordalasa przed kim innym opuszczają spodnie xc

0

Ajajaj, carramba

1

Jest 30% szans, że rezerwa pokonałby jakieś Las Palmas czy jakieś Leganes.

1

Paździerz, paździerz, paździerz... Niechlujna gra, katastrofalne wykończenie, nieumiejętność wykorzystania kontry, powolne klepanie tylko w środku i na boki, pod polem karnym ani strzału, ani podań kluczowych, kopanie się po czole.

2

@Mixtape Ja trzeci dzionek z rzędu, otwarcie miesiąca na lotnisku, ajaj

0

Jak to tak gwizdać na kapitana

0

No widać, że 13 zespół czy tam 15

0

Co jest, mieć takiego idola i tak partolić

0

@Fermin Na nostalgię mnie wzięło xd Pamiętam jak Anoeta była twierdzą, zawsze był stres czy się z nimi uporamy, a tu cyk... Wuefista posadził Messiego, Pique i Rakitica na ławce XD

3

Cofnijmy się dekadę wstecz :|

0

@CPuyol Dobrze, że gruby nie jestem XD Ja jestem bardziej jak tańczący na linie - mecz się odbył, ale dzień później mało zawału nie dostałem na dzwięk alarmu rcb o powodziach w Katalonii, no i jeszcze to zalane El Prat - brzmi jak plan żeby wykorzystać wszystkie uż dostępne w tym roku XDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?