1

Ale przyjęcie, ale wykończenie. Fajna ekipa, świetny trener, skromna otoczka.

0

Kounde ławeczka obowiązkowo, musi zapracować na powrót. Przy korzystnym wyniku Ronny za Yamala i baja.

2

Jakbyśmy wpłacili klauzule Villareal, dali szansę, ewentualnie wypożyczyli to byłby to spoko ruch - taki jak w przypadku Roonego. Za 30 mln? Za gościa co w tym sezonie zaczął grać, ma dobry początek, a wpychamy go do Barcelony, która gra trudny football? Na wyspach w jakimś słabiaku pokroju Wolves bądź Burnely, mógłby być gwiazdą.

4

PENALTI DEL FAVOR DE 35R34T435T

0

@vangoor Prawda. Nienawidzę ich najmocniej, ale jak hymn leci to ciary.

9

Może to doda energii chłopakom. Gra na Camp Nou to totalnie inny świat.

16

Proponuje walkowerujmy cały sezon - wszyscy operacja, wuja liposukcje, skupmy się na opóźnianiu pracy Limaka żeby wypłacili nam hajs na jakieś transfery, start Camp Nou oficjalnie na puchar Gampera w 2026, focus na MŚ jako rozgrzewka przed sezonem i beng!

0

Ludziki, lepiej szpital w tym roku niż następnym

2

1

Yamal, kaj mu żeś wdvpił w to kolano

0

No panie Vermaelen, gdyba babcia miała wąsy ;/

0

@MessiForeverTheBest Będzie go paluszek mały u stópki bolał

3

Z plusów dzisiejszego meczu to to, że Pedri w końcu odpocznie

0

@Kasy Ten killer co czekał na piłeczki od Sancheza i Pedro Pedrito

5

Fabregas chętnie zagra

1

@Popitek12 Falenica obok Otwocka też się liczy?

1

0

Skiety wysoko, na spodniach, oczywiście pod stylówę - obciach czy klasa?

0

Dać mu spokój z Gironą, to nie jest wymagający rywal obecnie. Ławeczka od 1'.

3

@xavi890 Przypomnijmy - ile ten weteran ma lat i jak śmie grać poniżej swojego poziomu? xd

1

Już myślałem po tytule, że jest bezpłodny XD

0

Jak to powiedział Mateusz Klicz w ostatnim Foot Trucku "Klubem rządzi Messi i jego tata, wszyscy gadają po hiszpańsku, nikt nie chce tam grać" XD

2

Eric i Andreas to byłby najlepszy duet aktualnie, Cubarsi i Araujo na korki do rezerw...

1

Bądźmy wierni swojej filozofii dalej

0

Już zapomniał kto mu korki pierwsze dał...

0

A tam paśnik jaki jest?

0

Ważne, że w biurach panuje optymizm

2

@MYTO Żyje tu od 30 lat prawie i już mi wykręca wora od słoików i gości ze wschodu

4

Drugi karny naciągany. Ale graty dla Maryslii, bardzo przyjemnie się ich oglądało. Rulli - w Sociedad przymierzany do Barcy, teraz ta gra nogami coś mu nie idzie XD Profesorska obrona, Kondogbia dalej rozsyła ciastka, Weah piękne rajdy, szkoda, że Auba tylko jedną okazję sobie stworzył. No i Greenwood spokojnie mógł zapewnić punkt swojej ekipie.

0

@Terroriser O, za tydzień jestem na Grenlandii, odezwę się w kalaalisut

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?