1

W biurach panuje optymizm w kwestii sprowadzenia mistrza świata :>

1

@Elvisek 4 Arsenal

3

@RC28 de la Fuente lubi to

0

@ARTUR8 Yes sir

3

Oby nic poważnego...

0

@ARTUR8 Nie, ale miałem tam dziewczynę kiedyś

0

Gdzię się podział ten Lewy

0

Za szybko akcja szła na ustawienie, nie może Lamine takich zabaw pod swoim polem robić

2

Brawo Lamine, brawo Pielgrzym

3

@novy1899 Jeden i drugi grał w półfinale ligi mistrzów i gdyby nie 5 minut to by grali i w finale. Cubarsi odzyskuje formę, Martin rośnie - ja jestem spokojny.

0

@chrissssty69 Chociażby dla konkurencji ^^

0

Gdyby to zrobił jakiś randomowy zawodnik po raz pierwszy to może bym uwierzył.

0

Panowie, nie miałem jak obejrzeć - jak nasz debiutant Xavi?

0

@Kapitan9 Piłkarz na lata, myślę, że nas stać, warunki ma, lewonożny stoper, ponoć rozgrywa dobrze więc wszelkie niedociągnięcia do oszlifowania. Generalnie ucieszyłbym się z każdego obrońcy, który gra w TOP 5 lig i prezentuje jakiś poziom.

2

To tak jakby Iturralde Gonzalez się zastanawiał czy kopniak Ramosa w Messiego był należycie silny na czerwo xd

2

Gdyby Mallorca spadła to widzą państwo Muriqiego u nas jako jokera?

1

Czysty rasizm!!!!!!!!!!!!!

0

Asencio znowu na nartach

0

To ładny Paryż :P

1

Przynajmniej dwa słowa w tym tytule są sprzeczne.

0

@tbas Tak nam dopomóż buk.

0

Liga Negreiry total

0

Ziomo co dwie czarne bile chciał uruchomić XD

0

@Cyzix Virgili 22 mecze i 6 asyst 0 goli, Munoz 26 meczy 5 goli i 4 asysty, cenowo podobnie. Statystyki nie grają, ale drugi Hiszpan sprawuje się lepiej w pierwszym sezonie. Ciekawsza opcja niż przehajpowany Williams czy drogi Rashford, który losuje mecze. Lubię Anglika i chciałbym żeby został, ale drogi.

0

Może o takiego Munoza by się powalczyło zamiast grube miliony za Rashforda? Staty średnie ale to jego pierwszy sezon w La liga, wychowanek prześcieradeł jak i Barcy :D

0

Nie wiem co to za kobiecy głoś po każdym golu na El Sadar, ale za każdym razem mam ciary.

1

Już widze jakby to zadziałało w drugą stronę XDD

1

Ktoś wie czym gvałciciel podpadł na El Sadar, że tak na niego gwiżdżą? :D

2

@MateS Lubi chodzić na basen

1

@Edoss Topowe, a to dopiero model pro ;)
Ja akurat zamawiałem z wonda mobile, ale znajomi normalnie z tranding handlują i jest cacy ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?