CriminalFCB
Dołączył/a: marzec 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W biurach panuje optymizm w kwestii sprowadzenia mistrza świata :>
1
@Elvisek 4 Arsenal
3
@RC28 de la Fuente lubi to
0
@ARTUR8 Yes sir
3
Oby nic poważnego...
0
@ARTUR8 Nie, ale miałem tam dziewczynę kiedyś
0
Gdzię się podział ten Lewy
0
Za szybko akcja szła na ustawienie, nie może Lamine takich zabaw pod swoim polem robić
2
Brawo Lamine, brawo Pielgrzym
3
@novy1899 Jeden i drugi grał w półfinale ligi mistrzów i gdyby nie 5 minut to by grali i w finale. Cubarsi odzyskuje formę, Martin rośnie - ja jestem spokojny.
0
@chrissssty69 Chociażby dla konkurencji ^^
0
Gdyby to zrobił jakiś randomowy zawodnik po raz pierwszy to może bym uwierzył.
0
Panowie, nie miałem jak obejrzeć - jak nasz debiutant Xavi?
0
@Kapitan9 Piłkarz na lata, myślę, że nas stać, warunki ma, lewonożny stoper, ponoć rozgrywa dobrze więc wszelkie niedociągnięcia do oszlifowania. Generalnie ucieszyłbym się z każdego obrońcy, który gra w TOP 5 lig i prezentuje jakiś poziom.
2
To tak jakby Iturralde Gonzalez się zastanawiał czy kopniak Ramosa w Messiego był należycie silny na czerwo xd
2
Gdyby Mallorca spadła to widzą państwo Muriqiego u nas jako jokera?
1
Czysty rasizm!!!!!!!!!!!!!
0
Asencio znowu na nartach
0
To ładny Paryż :P
1
Przynajmniej dwa słowa w tym tytule są sprzeczne.
0
@tbas Tak nam dopomóż buk.
0
Liga Negreiry total
0
Ziomo co dwie czarne bile chciał uruchomić XD
0
@Cyzix Virgili 22 mecze i 6 asyst 0 goli, Munoz 26 meczy 5 goli i 4 asysty, cenowo podobnie. Statystyki nie grają, ale drugi Hiszpan sprawuje się lepiej w pierwszym sezonie. Ciekawsza opcja niż przehajpowany Williams czy drogi Rashford, który losuje mecze. Lubię Anglika i chciałbym żeby został, ale drogi.
0
Może o takiego Munoza by się powalczyło zamiast grube miliony za Rashforda? Staty średnie ale to jego pierwszy sezon w La liga, wychowanek prześcieradeł jak i Barcy :D
0
Nie wiem co to za kobiecy głoś po każdym golu na El Sadar, ale za każdym razem mam ciary.
1
Już widze jakby to zadziałało w drugą stronę XDD
1
Ktoś wie czym gvałciciel podpadł na El Sadar, że tak na niego gwiżdżą? :D
2
@MateS Lubi chodzić na basen
1
@Edoss Topowe, a to dopiero model pro ;)
Ja akurat zamawiałem z wonda mobile, ale znajomi normalnie z tranding handlują i jest cacy ;]