O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 663
  • Liczba komentarzy 164
  • Polecenia 250

Komentarze

1

Radio Erewań podaje: Grupa ukraińskich nazistów zaatakowała pracujący w polu rosyjski traktor. Traktor odpowiedział ogniem, po czym odleciał w kierunku Moskwy.

0

Będzie dobrze, jeśli do Barcy trafi Klopp. Guardioli prędzej spodziewałbym się w Interze.

0

Było sobie kandydatów trzech. O 12:43 było ich już pięciu. Minęła 19:00. Może jest już siedmiu - jeden na każdy dzień tygodnia.

0

Skoro w szatni panuje niepokój, to Laporta powinien pomyśleć o zatrudnieniu egzorcysty lub szamana.

0

Barca powinna mieć rzecznika prasowego. Takiego, który potrafi mówić godzinami, nie przekazując żadnych informacji. I to on, i tylko on, powinien udzielać wywiadów i uczestniczyć w konferencjach prasowych. Takie konferencje mogłyby być niezłymi widowiskami.

Zobacz wszystkie

23

Lewandowski skończył 35 lat. W reprezentacji rozegrał dotąd 141 meczów, w których zdobył 81 goli. Grał przez prawie 11 tysięcy minut, z czego w meczach o trofea, których rozegrał już ponad 90, przez około 7,5 tysiąca. W takich meczach zdobył ponad 60 goli. Lubański (drugi strzelec reprezentacji) rozegrał 75 meczów, z czego 38 o trofea. W takich meczach zdobył 25 goli, a grał w nich przez około 3100 minut.

Oczekiwanie, że po takiej eksploatacji organizmu i w tak zaawansowanym wieku Lewandowski będzie ciągnął za uszy reprezentantów młodszych od niego nawet o 10 lat, to przejaw nie tylko oderwania od rzeczywistości, ale także złej woli, a może nawet zawiści.

21

"To było formalnie możliwe, żeby poszedł do Realu. Była taka możliwość i on chciał w to wejść".

Przez Kucharskiego Lewandowski stracił możliwość gry w Realu, a przecież tak bardzo tego chciał. Nawet gdyby musiał rywalizować z Benzemą, to miał spore szanse na to, by tę rywalizację wygrać. Przez Kucharskiego Lewandowski stracił możliwość gry i życia w Hiszpanii. Gry z piłkarzami najlepszymi z najlepszych. Przejście do Realu było dla Lewandowskiego opcją lepszą pod każdym względem. Dlaczego więc Kucharski to zablokował? Czy aby nie dlatego, że na tamtym rynku nic nie znaczył i że zarabianie na Lewandowskim mogło się szybko skończyć, bo na piłkarzy Realu "czyhają" tuzy wśród menedżerów?

Czy można się więc dziwić, że Lewandowski zerwał współpracę z Kucharskim. Przecież przez niego zmarnował życiową szansę. Teraz dopiero widać co stracił.

20

Podobno Barca ma zatrudnić wszystkich trzech. Będą się zmieniać co mecz.

16

Kimmich ma 28 lat i kontrakt do 2025 roku. Te dwa lata nie zapowiadają się dla Bayernu różowo. Coman, Gnabry i Sane lepsi już raczej nie będą, a drugiego Lewandowskiego jakoś nie widać. Obrona jest niepewna, a brak Neuera aż nadto widoczny. Wygląda na to, że to Kimmich musiałby i organizować grę w ataku, i pilnować obrony, a taka rola niekoniecznie musi mu odpowiadać. Jeśli Kimmich nie zamierza zakończyć kariery w Bayernie, to teraz jest najlepszy moment, żeby odejść.

Kimmich jest Niemcem, a Niemca Kahn i Salihamidźić nie mogą potraktować tak jak Lewandowskiego. Jeśli Kimmich zdecyduje się odejść i wybierze Barcę, to Bayern będzie musiał się zadowolić tym, na co Barcę dziś stać. Na więcej będzie mógł liczyć, gdyby Kimmich zdecydował się przejść do MC.

Dla Barcy Kimmich byłby poważnym wzmocnieniem, dlatego jego pozycja w drużynie byłaby dość mocna, z pewnością mocniejsza niż w MC, ale w MC mógłby liczyć na większe pieniądze. W Realu musiałby się zmierzyć z legendą Kroosa, a to mogłoby być dla niego za trudne. Gdyby Kimmichowi zależało na sukcesach, to powinien przejść do MC. Gdyby oczekiwał radości z gry i "miłości" kibiców, to tylko Barca.

14

Są trzy przyczyny, które dyskwalifikują Lewandowskiego w oczach Polaków.
Pierwszą i najważniejszą z nich jest to, że jest Polakiem.
Drugą jest to, że osiągnął wielki sukces, mimo że jest Polakiem.
Trzecią jest to, że sukces osiągnął dzięki pracy nad sobą, a to Polakowi nie przystoi.

Media

Sonda

Czy klub powinien sprzedać Alejandro Balde?