Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
W te tony jeszcze chyba dziś nikt nie uderzył: "Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy .......
5
@don'T.R.I.P.e Soy yo amigo de Polonia. Si, si, vodka polaca. Bebemos?
1
@LuisSalvano O to to to właśnie, podpisuje się
7
Gdybym był prezesem Barcelony, dziś wezwałbym Koemana do gabinetu i wyrzekł poniższe słowa: "Ron, you know pamiętasz jak spotkaliśmy się przed Superpucharem i co mi obiecałeś? No właśnie. Wiesz jak wyszło. Gdyby nie potężne pro-Koemanowskie lobby laramblowskie rządzone przez dwóch bonzów @Janiama i @VamosRakieta nie wiem jakby się to skończyło. Jestem smutny, Ron. Daj mi trofeum. Rzuć mi linę. Cokolwiek. Ron, dziś jest ten dzień - Sevilla musi zostać odprawiona w dwumeczu.
You know Ron, ja naprawdę bardzo Cię lubię, ale to już pół roku więc, you know - deliver. Po prostu deliver.
26
Ale pomyślcie sobie, że wielu wyborców PiSu otwierając swoje ulubione portale, stacje radiowe i telewizyjne nawet nie wie, że dzisiaj jest strajk mediów.
Jakaś babusieńka odmówi różaniec z Rydzykiem poprawi TV Republiką i żyć nie umierać.
Prawicowy kwiat inteligencji dziennikarskiej, zupełnie jak elita PRL-u będzie zachwalać przymioty obecnej władzy i konieczności pozyskania pieniędzy na szpitale, bo przecież gazetą czy TVN-em się nie wyleczysz.
Tymczasem reklamy spółek państwa będą zasilać propagandowe gnioty, nie dlatego, że ta reklama się opłaca. Gnioty mają słabe zasięgi i poczytność ze względu na żenującą zawartość merytoryczną. Po prostu trzeba dofinansowywać tubę propagandową rządu, a kasa z reklam to obecnie lwia część dochodów tych nieudolnych pismaków.
0
@AV0CAD0 Widocznie masz inną definicję wora. To proponuję, żebyśmy na tym zakończyli te wymianę.
0
@AV0CAD0 Masz ten gust, gratuluję.
0
@CZaras No i widzisz jakie światłe domniemanie: nigdy nie używam frazesów typu dzielenie i wywoływanie nienawiści. Zresztą jeśli ktoś dzieli i wywołuje nienawiść i się to wprost nazywa, nie ma w tym nic złego i nikomu nie robiłbym z tego zarzutu.
Prawica, lewica używa się w Polsce jako generalizacje i jako kod językowy doskonale się to sprawdza, bo każdy wie o czym mowa. A skoro chcesz siedzieć z cyrklem i wypominać to innym, samemu będąc wspaniałym łowcą meandrów i niuansów to świetnie.
Ja niuanse zostawiam sobie na czas gdy mogę z kimś zacząć długą dyskusję i pofilozofować. Ale nie we wpisie kilku linijkowym.
Twój brak elastyczności też coś mówi o Tobie. Przypominasz tych profesorków, którzy nie zrozumieli dlaczego społeczeństwo tak tumanieje w dobie powszechnego dostępu do nauki. Popularyzator nauki powiedział im, że trzeba uprościć język, a oni na to, że to profanacja nauki. I mamy skutki.
Co do zasady profesorowie mają rację, jak Ty tutaj, ale jednocześnie odznaczyli się oni pewnego rodzaju ograniczeniem myślowym, zupełnie jak .....
Pozdrawiam
0
@AV0CAD0 Uff znalazł się Mazurek.
1
@CZaras Na potrzeby wpisu na internecie można zastosować zrozumiały dla wszystkich skrót myślowy. Pewnie każdy z Twoim wyjątkiem wie o czym mowa. Nie będę poprzedzał każdego wpisu rozprawką na 1000 słów o tym czym jest prawicowość i lewicowość i ich odcienie. Miało być mądrze i uczenie, a wyszło, że nie rozumiesz dlaczego dostosowuje się charakter wiadomości do formatu.
0
@MaTt_BarcaFan Czekaj, czekaj, zaraz będzie o Koemanie
2
A skoro działają portale koszykarskie, to znaczy, że są prawicowe?
5
@AV0CAD0 Gdy słucham wielu ciekawych rozmów na łamach niepisowskich mediów, to nie mam wrażenia, że pompują swoich tylko informują wg rzetelnej wiedzy o świecie. Wybitni specjaliści z wiodących uczelni przepytywani przy różnych okazjach. Dla tych dziennikarzy goszczenie kogoś z PO często nie jest przyjemnością, tylko powodem do frustracji, więc to wsadzanie wszystkich do jednego wora raczej ci nie wyszło.
Jeśli chodzi o zaplecze dziennikarskie PiS, tu nie ma dziennikarstwa, tu jest pisanie z pozycji kolan i skomlenie o dotacje. Prawicowy dziennikarz nie zna słowa godność.
2
@elmayakos Ale mnie rozśmieszyłeś tym pytaniem. Nie zauważyłem, może w jakiejś sekcji o trenerach z polskimi korzeniami coś by się znalazło.
6
W ogóle nie rozumiecie przesłania rządu. Korporacjom medialnym zaaplikuje się podatek, przez to nie będą mogły normalnie funkcjonować, ale z akcją pomocową przyjdzie Caritas. Będzie można np. kupić świeczkę by ratować "Gazetę Wyborczą". czyż to nie cudowny sposób by obudzić w obywatelach miłosierdzie?
8
A tam głupiście wszyscy. Korzystając z faktu, że nie mogę dziś słuchać mediów należących do łże-elit odwiedziłem nie protestujący portal niezależna.pl. I jakie wnioski?
1. Oni mnie nie ignorują, są dla mnie i po to by mnie informować
2. Czytam wspaniałą wiadomość, że "Kluby "Gazety Polskiej" wybrały laureata. Jarosław Kaczyński Człowiekiem Roku 2020"
3. Widzę zapowiedź nowego numeru "Gazety Polskiej", w którym dowiadujemy się min., że "Trybunał nie odebrał kobietom ani praw, ani wolności"
4. Mamy też HIT dnia, z którego dowiadujemy się, że "Polacy nie chcą Tuska" - miażdżące wyniki sondażu! Kto czeka na powrót byłego lidera PO?" 64% respondentów nie chce powrotu Tuska na stanowisko PO. Także @Chakalaka złe wieści.
Zatem pierwsza wizyta u uczciwych dziennikarzy i świat jest piękny, lepszy, problemy znikają a prawicowi dziennikarze oferują przepiękną afirmację życia. Chyba muszę się tam zadomowić na dobre.
1
@Mario96w Multikonto przyjdzie na ratunek ...
7
Jeszcze zostało mi 645 osób i już wszyscy będą dodani do ignorowanych. Spełnię marzenie z dzieciństwa i stworzę forum idealne.
1
@Bocheno1 Masz złe wrażenie, od początku uważam wybór Koemana za nietrafioną decyzję i na razie nie pokazał nic co by mnie przekonało, ze się myliłem. Choć może się okazać, że wobec sytuacji finansowej i kadrowej klubu, bez względu na trenera, Barca w najbliższych sezonach nie będzie walczyć o trofea. Stąd sama obecność Koemana niekoniecznie zmieni cokolwiek na lepsze czy gorsze.
Ale przyznaję, ze w czasie ostatnich meczów bawiłem się dobrze, bo za wczesnego Koemana było dość nudno.
0
@tmQbassive Wystarczy być pewnym swego, uczciwym w argumentowaniu (tzn. muszą mieć one solidny fundament) i trzeba nabrać grubej skóry. Teraz gdy ktoś wypisuje bzdury bez poparcia, raczej się śmieję niż denerwuję.
1
@LeoMessi1994 Jeśli chcesz zostać przymulonym boczkiem za 30 lat, to znakomite połączenie.
1
@tmQbassive Ja tu zawsze zgłaszam za rasizm. Hmm, postawiłem sam siebie w niezręcznej sytuacji
1
@MaziFCB W żadnym po nim nie jechałem. To nie moja wina, że obecnie konstruktywna krytyka typu " a jaka jest na dziś taktyka" uznawane jest za hejt.
Problem nie jest ze mną tylko z mało wyrobionymi dyskutantami.
1
@tmQbassive No to dalej czarny talizmanie, włączaj białych
0
O już znani ludzie świata futbolu też poszczypują Koemana.
"Nie jestem przekonany o co właściwie chodzi Koemanowi i jaki ma pomysł na ten zespół, choć doceniam ambicje i waleczność"
- Comentateiro (@ Comentateiro) 19 February
13
Dobry wieczór Julko, jak minął dzień?
9
Gdybym został prezesem Barcy, kontynuowałbym znakomitą politykę transferową Bartomeu. Moją pierwszą decyzją byłoby wyłożenie 60 mln na Suareza.
2
@usztafik Prawda, że to piękny widok? Tyle radości na tych twarzach.
21
Łamanie konstytucji, zmienianie konstytucji ustawami sejmowymi, wydłużenie czasu oczekiwania na rozprawy sądowe dla obywateli, sprostytuowanie sejmu i podporządkowanie jego marszałków zwykłemu posłowi, zorganizowane prześladowania niewygodnych prawników, onlinowa akcja hejterska wobec nich przez wynajętych przez Ziobrę ludzi, wieloletnie gnębienie lekarzy, którzy gnębili tatę Ziobry, sprostytuowanie telewizji publicznej, zrobienie z niej skrajnie uprzedzonej szczujni, wykupywanie lokalnej prasy, bezpodstawne dotowanie lizusów i organizacji katolickich oraz znajomków, przy jednoczesnym odmówieniu dotowania niepełnosprawnych dzieci oraz dzieci z problemami psychicznymi, populistyczne obniżenie wieku emerytalnego, niespotykana skala nepotyzmu, afery i przekręty członków rządu przy okazji Covidu, marnotrawienie pieniędzy publicznych typu Sasin na wybory, jawna pogarda do praw kobiet, stawianie na piedestale zarodków kosztem pań, obsadzenie Trybunału znajomkami, wariatką i prokuratorem komunistycznym, zniesienie wielu wymogów w tym dot. wykształcenia by obsadzać instytucje swoimi i wiele wiele innych.
Reakcja społeczeństwa? A nie, to nic takiego. Taki tam kłaczek.
7 lat temu: paru polityków jadło ośmiorniczki i padło parę przekleństw..
Reakcja społeczeństwa? Cooooooooooooooooooo? Ośmiorniczki? A to arogancja, jak oni śmieli? To niewybaczalny przejaw nieograniczonego rozpasania władzy. A wulgaryzmy? Co na to powie najświętsza panienka? Horror. Wywalić ich.
3
@LuisSalvano Tak, tak, gryź się w język, ćwicz wstrzemięźliwość.