1

@Bobo25 Real mial xG ok. 2, więc był groźny. Te sytuacje Realu były inne bo wymagały reakcji Neuera. Z kolei Bayern miał kilka sytuacji, gdzie powinien lepiej podać, przymierzyć, ale tego nie robił, więc będąc szalenie groźnym rzadko zatrudniał Łunina.

Przykład podanie Diaza do Olise, powinno być łatwe podanie i gol, a wyszedł odpał.

0

@PatrykBarca Dziękuję za gratulacje. pełna zgoda co do defensywy - szczególnie Upamecano odwalił dramatyczny mecz. Ale system nie zadziałał, bo jak mówisz, 3 podania i Neuer w trybie Supermana.

0

@Beztroskii Też się zgadzam z tym uspokojeniem. Po 2:0 Bayern powinien był poprowadzić mecz nieco inaczej.
Tyle, że pamiętajmy - to był Real w LM u siebie. Tam naprawdę ciężko wygrać, a Bayern tego dokonał

3

@heniusss Kilku zawodników dziś wypadło słabiej. Kane po kontuzji grał na pół gwizdka, Diaz momentami był tragiczny, Musiala dał słabą zmianę.

Nie wiem dlaczego, Bayern zrezygnował ze swojej wyrachowanej piłki od 60minuty.

0

@Beztroskii Trochę jednostronna ta analiza. Nie zapominaj, ze Bayern miał wiele sytuacji by strzelić 3 gola, a xG Bayern wykręcił o ok.1, 00 wyższe i to było widać na murawie. Szkoda, że Bawarczycy koncertowo szanse marnowali

3

Ale emocje i pewien niedosyt. 2:1 w Madrycie to świetny wynik, szczególnie mając w perspektywie rewanż w swojej twierdzy, jednak były sytuacje by załatwić rywalizację.

Potężny Bayern ma wszystkie karty w swoich rękach i oczekuję jeszcze wyższego zwycięstwa w rewanżu.

0

@Chimera Tak, szczególnie dla gości

0

@mekston U siebie dobije Madrycioków

2

@Filipem Po polsku, a ostatnio był na mnie najazd bo skrytykowałem Neuera.

5

Ja się odmeldowuję na mecz Bayernu, przez najbliższe 2 godziny będę się udzielał nieco na bawarskim forum.

Wpadnę po 23, mam nadzieję, ze po wygranej, ale gotów jestem na wszystko i wszystko wezmę na klatę. Kto może, niech kibicuje potężnemu Bayernowi, życzę dużo emocji, świetnego meczu i złamanego morale śmietankowych

1

@Kozinho. Czytam to schowany za krzesłem

1

@Lionel_Messi10 Dzięki za dobre słowo i wsparcie. Każdy kibic jest cenny

0

@arasz1819 I domyślne "mam ci zaje**ć z bańki, dziennikarzyno?"

4

@Roobo Braci, dzięki za Twoje osobiste zaangażowanie w sprawę.
Ciugeza foreza

10

Pomarańczowy zapowiedział, że "we will push on, to Mars" po dotarciu misji do Księżyca.

Ja bym tego trutnia osobiście spakował już teraz. I dorzucił Nawrota z Orbanem

8

Dzisiaj, 21:00, Szantiagu Bernabełu (czytane głosem Borka), Real Madryt podejmuje potężny Bayern Monachium.

Obecność obowiązkowa

10

@Mow_mi_Douglas Zawsze nazywałem PiS organizacją przestępczą która wykonała skok na państwo.
Nawrot z przestępcami się kumplował i z tego środowiska nie wyrastasz.
TV Republika to rasowa szczujnia, naznaczona kłamstwem i własnym interesem.

Zatem afera z zondakrypto jest czymś co nie wzięło się powietrza. Ale tych ludzi popiera mocno zabór rosyjski więc nic nie poradzisz.

0

@maroon Szok nie jest w jednym wątku, przyznaj popiłeś wczoraj

0

@Azazel_Pazuzu Dzisiaj potężny Bayern zasadzi Realowi potężną plombę w zęby

1

@Karol145 Jakie szczęście, że nie jesteś prezesem Barcelony. Nawet w żartach nie powinieneś tego mówić

0

@maroon Nawrocki wciągający snusy publicznie top - co za wstyd. Nie mogę się otrząsnąć z tego szalonego zdania o topowym prezydencie.

4

I teraz z pokładu wahadłowca, widzę czarno na białym, że księżyc się nie rusza, a wmawiano mi tyle lat, że krąży wokół ziemi.

Ciekawe ile jeszcze takich kłamstw nam wmówiono?

1

@Cochise Fizycy teoretyczni przewidują znacznie więcej niż nasze 3 wymiary, a czas płynący liniowo to już w ogóle lokalna aberracja, zatem w tym sensie, Twoje stwierdzenie doskonale opisuje nasz stan niewiedzy i mikroskopijności, zarówno fizycznej jak i intelektualnej.

7

@Luciano99 I pijakiem. I złodziejem. Bo każdy pijak to złodziej.

1

@Cochise Czyli widzisz, najwyraźniej jesteśmy wielowymiarowi, a czynią nas okoliczności. Ciekawe w ilu procentach znamy samych siebie? 30%, w połowie?
Tego nie wiemy i pewnie nie bylibyśmy w stanie określić.

2

@Cochise Nawet będąc człowiekiem (przynajmniej tak zakładam), będąc w górach, można nabrać ogromnego dystansu do życia i problemów.
Tak perspektywa ustawia się inaczej.

4

@KRISU77 Legia ma takie wyniki, że musisz być wyczerpany tym sezonem.
Śpij dobrze

12

Słuchajcie, już niedługo będę po ciemniejszej stronie Księżyca w ramach misji Artemis.
Trzymajcie kciuki, wrócę jutro na potężny Bayern, nie będę wracał z resztą załogi

2

@Cochise Ja zawsze miałem takie zajawki w stronę myślenia, jakby to było być takim kondorem i szybować dostojnie nad Andami. Te szybujące ptaki kojarzą mi się z absolutną wolnością

9

Jutro o tej porze Real w tunelu do szatni będzie już przegrywał mentalnie 0:1 z potężnym Bayernem

@blakkudium

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?