2

@Lanosss Coś mówiłeś, bo chyba ogłuchłem?

1

@blakkudium No nie wiem, chyba wyjaśnimy to za Orlem, w Monachium

1

@blakkudium No wiesz, on dla mnie potęgę kryje już w samej nazwie. To innym trzeba robić wykłady, patrz: mój najnowszy wpis i haniebne odpowiedzi

1

Komentarz usunięty

9

Dalej wielkanocne nygusy, włączać na mecz potężnego Bayernu.

Jakość, siła i męskość - to zobaczycie.

1

@blakkudium Nie. Moim zdaniem to nie był trener na Bayern

1

@Encore Ale jednak potrafi mieć długie zawiechy i zawodzić w ważnych meczach

2

Fajnie widzieć tę uśmiechniętą gębę Guardioli

0

Holenderski fraud z Liverpoolu do zwolnienia, czy to tylko 1-sezonowa zadyszka?

3

Czy City musiał dostać wylewu akurat z Realem? Czy ten Real jest faktycznie lepszy od całej czołówki Premier League?

4

Skąd to absurdalne domaganie się karnego na Cherkim - 80% nurkowania.

1

Messi musi wygrać tytuł MŚ w 2026 roku jeśli chce utrzymać minimalną przewagę nad CR7.

4

@Encore Toć ja z kościołem i religią nie mam nic wspólnego - zatem nie.

16

@Kessie Mówiłem Ci tyle razy koszyczek, a nie wózek z supermarketu i ksiądz nie święci laptopów i kradzionych butów.

1

@mekston Serce tzn. das herz rośnie

4

@kamyk_23 Natural kranówka bąbelsfree

1

@Kessie Abort the mission! Powtarzam: abort the mission!

5

@Sulimo Dopóki nie jedzą Twojej ...

0

@Hosh Kopernik znał się na piernikach, a ja niepotrzebnie dałem się zmylić

1

2

@Chimera Ja już od 18 nażarłem się białą z chrzanem - ach nie należeć do Kościoła

0

Jaka jest Wasza ulubiona gwiazda, wokół której krąży Ziemia?
Moja Saturn.

3

@TR3YWAY Winiary lepsze od scyzoryków

1

@Dawid445 Dzięki za radę, może wrócę do tego cyklu

0

@Dawid445 Mroczną Wieżę skończyłem po 1 tomie - nie jest to dobra książka wg mnie. I tak odległa od moich ulubionych elementów prozy Kinga.

"Dallas" na razie nie czytałem, a "Cztery pory roku" świetne, z opowieścią o hitlerowcu na czele. Zresztą inne tomy opowiadań dla mnie były świetną lekturą

2

Wydarzenia sportowe w weekend wg atrakcyjności, wg mła:

1. Atletico - Barca
2. Freiburg - Bayern
3. City - Liverpool (FA Cup)
4. Jagiellonia - Lech

0

@Arcybiskup Zapłodnione nie, precz z kurzą aborcją!

2

Czytam właśnie "Zielona Milę" Kinga, po tym jak przeczytałem "Miasteczko Salem" Kinga.
Jakby ktoś pytał, tak lubię czytać Kinga.

1

@PaPo Chrzanisz?

0

@bartekvisca A może dlatego, że prawdziwy Polak musi się sparzyć zanim zrozumie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?