1

@Yosemite na pewno jeden z moich ulubionych.

5

@Yosemite o matko, potwor.

1

@Bobo25 u mnie tez. Wiem, ze to czyta teraz :)
Nie bedzie juz takiego, ktory zmiena avatary jak Leo DiCaprio kobiety.

0

@Bobo25 dzis chyba usunal.

16

@busquets5 Tutaj mozna sie ewentualnie z politowaniem usmiechnac, ale gdy ludzie tak opacznie interpretujacy otaczajac ich rzeczywistosc dorwa sie do wladzy lub/i stanowiska, to smiech zamienia sie w strach i niedowierzanie, a niewinny facet musi placic 100.000 Euro kary, a takich przykladow jest wiecej i wiecej.

Moze slowo "popoulizm" ozancza brak tolerancji dla ludzi o innych pogladach?

2

@BorzyKrzys to mam mema, ktory tak minimalnie to tego nawiazuje.
https://pbs.twimg.com/media/Eq21MxgUUAAj6XO?format=jpg&name=large

#GraOtron

1

@Transu96 Faktycznie.
Duza szkoda, jeden z lepszych uzytkownikow.

1

Alejka biegnąca przez Park Konstytucji 3 Maja i Zwierzyniec w Białymstoku ma nową nazwę – Aleja Ambientowa. Z takim wnioskiem wystąpiło Stowarzyszenie Pogotowie Kulturalno-Społeczne – organizator Up To Date Festival. Pomysł poparło Miasto. Dziś (23 listopada) radni zagłosowali za tą propozycją. Będzie to druga, po Alei Bluesa, muzyczna aleja w naszym mieście.

Ambient to gatunek muzyki elektronicznej, inspirowany naturą, tworzony z myślą o wytchnieniu od współczesnego życia w pośpiechu. Cieszy się na świecie ogromną popularnością. Białystok od ponad dekady – dzięki Up To Date Festival – stanowi jeden z ważniejszych ośrodków wspierających ten rodzaj muzyki.

https://www.bialystok.pl/pl/wiadomosci/aktualnosci/aleja-ambientowa-w-bialymstoku.html

0

@TheNekro94 Tak pamietam, ze ktos juz o tym pisal, moze wlasnie Ty. Fajna sprawa.
Silny metalnie facet, do Barcy go.

2

Dzisiaj 71. urodziny Krzysztofa Wielickiego.
https://drytooling.com.pl/med/galerie/image-1492-orig?format=jpg

2

"Udalo sie namierzyc kolejnego rasiste. Wreszcie, wreszcie. Obrzydliwy, patologiczny wrecz rasista."

3

@jakub1906 Dziwne, ze niektore wpisy nie sa uswane. Wulgarne to jest. Pierwsze z brzegu w Goracych:
"Mieliscie kiedys tak, ze na pierwszej randce laska?"

0

normalny Artur Bandzior sie zrobil.

3

@NeroTFP Ja bym wolal by Rashford i Rebic zdobyli tytuly.

5

"ja tu na sniegu, wiiiilki jakies niedzwiedzie"
https://pbs.twimg.com/media/Eq6U48qXYAUijVX?format=jpg&name=large

fot Jacek Jakubaszko
#Bieszczady

0

@lucas/catalan Nappi tylko 3 glosy?
Skandal

0

@8stoichkov8 nie. Dzieki

23

@DonMatteo901 Zal mi tez po prostu Cavaniego, jakas nieogarnieta czesc kibicow naprawde pomysli, ze to rasista, taki sympatyczny zawodnik, a tak mu opinie bezpodstawnie szargaja.

Na kolana przed panem Cavanim i przepraszac.

2

Angelo Badalamenti opowiada o kreatywnym momencie, w ktorym siedzial z Lynchem i powoli powstawal temat Laury Palmer do sciezki Twin Peaks.
https://streamable.com/hgxn8x

8

"A co PiS ma wspolnego z cena na coca cole?"

1

Nosi ktos z Was maseczke FC Barcelony?

2

@NaFazieHitman ale maniery.
chyba sporo osob ginie przez te misiaki, nie dosyc, ze sa agresywne, to tez bardzo silne i szybkie.

1

@Chakalaka o bo juz myslalem, ze snooker zlikwidowali.

5

@FC1899Barca Fajna akcja. Dzieciak sie cieszy, fajnie odbijal. O to chodzi. Bez kibicow, ten sport nie istnieje.

6

@Yosemite - w jednym pokoju daliby rade?
- lustra by nie daly rady

haha - o Lewym i Ronaldo

15

@Yosemite fajnie sie go slucha.
Pamietam gdy mowil kiedys o Podolskim, ze tez sie bal, ale w innym sensie - sila strzalu.
Takie wywiady to zloto, bo my widzimy Messiego i innych z perspektywy tv lub niektorzy trybun, ale on mierzyl sie z nim na zywo. To zupelnie inna szybkosc, zupelnie inny punkt widzenia.
I z calym szacunkiem dla Cristiano czy Lewego, ale Messi to zupelnie inna kategoria pilkarza.

1

Echo of Small Things - Roberta Richa.
Idealny album na noc, mimo momentami swojej "niepokojacej" atmosfery (a moze wlasnie dlatego).

https://robertrich.bandcamp.com/album/echo-of-small-things
https://f4.bcbits.com/img/a4024100266_10.jpg

@Ermitano @FearTheBeard @Chakalaka

0

Szkoda, ze w wielu meczach sa momenty, ze nawet mniej znane ekipy graja z nami, jak rowny z gorszym.

0

@domin682 dzieki .

1

ale to mogl sie groznie skonczyc, bardzo wysoki koziol

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?