Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Yosemite na pewno jeden z moich ulubionych.
5
@Yosemite o matko, potwor.
1
@Bobo25 u mnie tez. Wiem, ze to czyta teraz :)
Nie bedzie juz takiego, ktory zmiena avatary jak Leo DiCaprio kobiety.
0
@Bobo25 dzis chyba usunal.
16
@busquets5 Tutaj mozna sie ewentualnie z politowaniem usmiechnac, ale gdy ludzie tak opacznie interpretujacy otaczajac ich rzeczywistosc dorwa sie do wladzy lub/i stanowiska, to smiech zamienia sie w strach i niedowierzanie, a niewinny facet musi placic 100.000 Euro kary, a takich przykladow jest wiecej i wiecej.
Moze slowo "popoulizm" ozancza brak tolerancji dla ludzi o innych pogladach?
2
@BorzyKrzys to mam mema, ktory tak minimalnie to tego nawiazuje.
https://pbs.twimg.com/media/Eq21MxgUUAAj6XO?format=jpg&name=large
#GraOtron
1
@Transu96 Faktycznie.
Duza szkoda, jeden z lepszych uzytkownikow.
1
Alejka biegnąca przez Park Konstytucji 3 Maja i Zwierzyniec w Białymstoku ma nową nazwę – Aleja Ambientowa. Z takim wnioskiem wystąpiło Stowarzyszenie Pogotowie Kulturalno-Społeczne – organizator Up To Date Festival. Pomysł poparło Miasto. Dziś (23 listopada) radni zagłosowali za tą propozycją. Będzie to druga, po Alei Bluesa, muzyczna aleja w naszym mieście.
Ambient to gatunek muzyki elektronicznej, inspirowany naturą, tworzony z myślą o wytchnieniu od współczesnego życia w pośpiechu. Cieszy się na świecie ogromną popularnością. Białystok od ponad dekady – dzięki Up To Date Festival – stanowi jeden z ważniejszych ośrodków wspierających ten rodzaj muzyki.
https://www.bialystok.pl/pl/wiadomosci/aktualnosci/aleja-ambientowa-w-bialymstoku.html
0
@TheNekro94 Tak pamietam, ze ktos juz o tym pisal, moze wlasnie Ty. Fajna sprawa.
Silny metalnie facet, do Barcy go.
2
Dzisiaj 71. urodziny Krzysztofa Wielickiego.
https://drytooling.com.pl/med/galerie/image-1492-orig?format=jpg
2
"Udalo sie namierzyc kolejnego rasiste. Wreszcie, wreszcie. Obrzydliwy, patologiczny wrecz rasista."
3
@jakub1906 Dziwne, ze niektore wpisy nie sa uswane. Wulgarne to jest. Pierwsze z brzegu w Goracych:
"Mieliscie kiedys tak, ze na pierwszej randce laska?"
0
normalny Artur Bandzior sie zrobil.
3
@NeroTFP Ja bym wolal by Rashford i Rebic zdobyli tytuly.
5
"ja tu na sniegu, wiiiilki jakies niedzwiedzie"
https://pbs.twimg.com/media/Eq6U48qXYAUijVX?format=jpg&name=large
fot Jacek Jakubaszko
#Bieszczady
0
@lucas/catalan Nappi tylko 3 glosy?
Skandal
0
@8stoichkov8 nie. Dzieki
23
@DonMatteo901 Zal mi tez po prostu Cavaniego, jakas nieogarnieta czesc kibicow naprawde pomysli, ze to rasista, taki sympatyczny zawodnik, a tak mu opinie bezpodstawnie szargaja.
Na kolana przed panem Cavanim i przepraszac.
2
Angelo Badalamenti opowiada o kreatywnym momencie, w ktorym siedzial z Lynchem i powoli powstawal temat Laury Palmer do sciezki Twin Peaks.
https://streamable.com/hgxn8x
8
"A co PiS ma wspolnego z cena na coca cole?"
1
Nosi ktos z Was maseczke FC Barcelony?
2
@NaFazieHitman ale maniery.
chyba sporo osob ginie przez te misiaki, nie dosyc, ze sa agresywne, to tez bardzo silne i szybkie.
1
@Chakalaka o bo juz myslalem, ze snooker zlikwidowali.
5
@FC1899Barca Fajna akcja. Dzieciak sie cieszy, fajnie odbijal. O to chodzi. Bez kibicow, ten sport nie istnieje.
6
@Yosemite - w jednym pokoju daliby rade?
- lustra by nie daly rady
haha - o Lewym i Ronaldo
15
@Yosemite fajnie sie go slucha.
Pamietam gdy mowil kiedys o Podolskim, ze tez sie bal, ale w innym sensie - sila strzalu.
Takie wywiady to zloto, bo my widzimy Messiego i innych z perspektywy tv lub niektorzy trybun, ale on mierzyl sie z nim na zywo. To zupelnie inna szybkosc, zupelnie inny punkt widzenia.
I z calym szacunkiem dla Cristiano czy Lewego, ale Messi to zupelnie inna kategoria pilkarza.
1
Echo of Small Things - Roberta Richa.
Idealny album na noc, mimo momentami swojej "niepokojacej" atmosfery (a moze wlasnie dlatego).
https://robertrich.bandcamp.com/album/echo-of-small-things
https://f4.bcbits.com/img/a4024100266_10.jpg
@Ermitano @FearTheBeard @Chakalaka
0
Szkoda, ze w wielu meczach sa momenty, ze nawet mniej znane ekipy graja z nami, jak rowny z gorszym.
0
@domin682 dzieki .
1
ale to mogl sie groznie skonczyc, bardzo wysoki koziol