4

Ramos szykuj sie na siateczke w drugiej polowie.. i to nie jedna.

0

Mam Déjà-vu.

1

Jest nieskuteczny, ale z drugiej strony idę wolnościowa promuje niepodzielnie od lat 70tych . Lepszego nie ma i to jest niestety paradoks, bo Korwin przeszkadza i pomaga jednocześnie .
Ten wpis Berkowicza nie był o tym.

1

Oczywiscie moznaby sie o to sprzeczac, komu mieliby odebrac wyborcow, lub kogo przyciagnac, ale nie to tego pil ten wpis.

16

Moj kometnarz bedzie taki: mam nadzieje, ze Twoj post NIE zostanie usuniety. W piekny sposob siebie podsumowales.

9

Gdyby walka PO vs PiS była na serio, TVN promowałby teraz Konfederacje - żebyśmy odbierali głosy PiS-owi. GW pisałaby: powstała Kaczyńskiemu uniosceptyczna konkurencja! Ale oni milczą, bo ich wrogiem nie jest PiS! Ich prawdziwym wrogiem jest prawdziwy wróg systemu: Konfederacja

Konrad Berkowicz

0

A kogo z Porto czy Benfiki widziałbyś w przyszłości albo nawet teraz u nas, Liga portugalska zawsze była kopalnia .

0

Ale wiesz o co mi chodzi .

39

Darwin jednak sie mylil. Teoria ewolucji obalona.

0

Nigdy ich nie sluchalem, ale co powiesz o Fishbone?

0

Pamietasz to?


3

Dobry tekst.

0

Nie wiem, kto to Druh Slawek, ale muzyka jest swietna tutaj.

0

Teraz wyjasnione.

0

Napisac mozna, ale sa konsekwecje D:

0

Poczekaj. Bo nie wiem, czy napisales to ironicznie, ze nikt tego nie slucha.. czy to tekst ich piosenki?

2

Ja tez do tego zepolu nie moge sie przekonac.

1

Od razu na mysli przychodzi mi Bill Laswell np. z Praxis . Tutaj bardzej dubowa z Jah Wobble.


a tu w Polace rockowo.

1

Nie znam tej gry, ale w grach czesto klimaciarskie kawalki sa.

1

Nowy soundtrack do filmu dokumentalnego Apollo 11 zapowiada sie zacnie. Matt Morton stworzyl utwor przy pomocy syntezatorow z 1969 roku! Co za sprzet.

0

Chyba nie mozna o tym pisac, nawet kodem?

0

@Odesseiron, co z nim?

1

Urbaniak (Mika i Michal) oraz O.S.T.R.

0

0

Pan Mikke znowu w punkt.

0

Tak. jak muza z filmu "Babel".

0

Jeden z lepszych utworow, podkreslajacy klimat serialu.

0

Ta! jak ja tego nie znalazlem? Pewnie zbyt szybko przewialem. Dzekuje!

0

Niestety nie. Ta nutka nie ma tekstu.

0

Help!, ale uwaga SPOJLERY!

szukam nagrania ktore przewija sie przez serial "Slepnac od Swiatel". Nie bylo na Tidalu, na YT tez nie moge znalez. Moze zle szukam.
To nagranie jest w tle tutaj, w pierszej minucie:

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?