Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z tego co slyszalem, to ekipa Piwcowa zrezygnowala z wyprawy ratunkowej, ze wzgledu na duze zagrozenie lawinowe. Alex i 3 czloonkow jego ekipy maja byc przetransportowanie pod Nange i beda kontynuowac poszukiwania przy pomocy dronow.
NIe wiem, czy dotarli.
0
Tak. racja.
1
No wlasnie. Korwin je zupelnie zaprzeczajac nowym trendom.
8
"Maciek Berbeka wszedł na przedwierzchołek Rocky Summit, położony na wysokości 8035 metrów. Był przekonany, że jest na szczycie. Nie został wyprowadzony z błędu przez kolegów obserwujących go z bazy, więc zaczął schodzić. Pierwszy raz w historii zdarzyło się, że człowiek zimą przekroczył wysokość 8000 metrów w Karakorum, gdzie panują trudniejsze warunki niż w Himalajach.
Dopiero po powrocie do Polski dowiedział się, że nie stanął na Broad Peaku. Uważam, że koledzy zrobili mu świństwo i potrafię zrozumieć Maćka, który na lata zrezygnował z udziału w wyprawach narodowych."
Tu caly wywiad z Bieleckim. https://www.przegladsportowy.pl/ps-historia/adam-bielecki-chcialem-byc-jak-pierwsi-odkrywcy/2vkk9b7
6
Ktos z was go przebije w ilosci cukur do herbaty?
0
Kot najlepiej wyszedl na tej imprezie. Fajna fotka z Cate Blanchett.
1
Faza grupowa Copa Libertadores.
https://preview.redd.it/mnmweo6wafj21.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=d3dc8aff52048f5f8ba6e5c768d814a9274406d8
0
Quarterback Russel Wilson odwiedza muzeum brayzlijskiej reperezentacji.
0
Hehe.
2
Pan Pol okazal sie wczoraj Krolem paczkow. "Krulem " paczkow jest tez niewatpliwie pan Mikke.
4
W Niemczech poszukiwani są dawcy krwi z krajów afrykańskich, z Bliskiego Wschodu i Turcji. Krew europejska często jest odrzucana przez imigrantów z Afryki lub krajów arabskich. UE finansuje badania nad różnymi właściwościami krwi różnych grup etnicznych
7
Gratulacje! Niby wszystko wiadomo, jednak narodziny to cud. Ile wazy kruszyna?
4
Gratulacje dla Cristiano, ze udalo mu sie znalezc w tym filmiku. Ogolnie ktos nakrecil te "rywalizacje" Messi- Ronaldo w celach marktetingowych. Moze i jest paru ekspertow, ktorzy uwazaja , ze CR7 to lepszy gracz, ale czy nie mowia tego z kurtuazji, nie wiemy tego.
Ronaldo mysli natomiast, ze jest lepszy. Leo wie natomiast ze jest gora, ale ma na to wywalone.
Messi jest kosmita..skad to powiedzienie wzielo. Ronldo jest swietny, ale na Ziemi.
0
Nie zapomnialem. U2 slucham rzadko i do One prawie wcale nie wracam. Moje ulubione utowry z One w tytule? "One Time" - King Crimson i "One" Metallica.
0
Bardzo lubie Hold Me, Thrill Me, Kiss Me, Kill Me z Batmana Forever; Mysterious Ways, I Still Haven't Found What I'm Looking For; Pride.
0
Wasz ulubiony utwor U2?
1
U nich juz nic nie dziwi.
4
Football Manager 2009 Wonderkids List
http://www.truefootballmanager.com/2008/11/football-manager-2009-wonderkids-list.html
3
Ja akurat jestem mistrzem literowek. Mimo to rozbawilo mnie : "Walem Cie".
0
Bramkarz, filozof, autsajder: Alber Camus.
http://frenchfootballweekly.com/2013/11/07/goalkeeper-philosopher-outsider-albert-camus/
0
Z nim tez jest slynna historia o Cojones.
0
Pol ale schapany na te paczki, dopiero po dwoch minutach od pierwszego gryza czestuje kolegow.
0
No na pewno, a pilkarsko?
0
A wlasnie, nie patrzac na jego osobowosc, to ktora wersja Figo byla ta najlepsza?
2
Barca vs Brazylia. Mecz towarzyski. Skrot.
Ronaldo,Xavi, Romario, Figo, Enrique, Rivaldo, Guardiola, Carlos, De Boer, Abelardo, Hesp, Cocu, Sergi, Kluivert... i inni
0
Zapytaj Wiplera na Twiterze. Czasem nazwy nie zmienily?
Chcial sie pochwalic, ze jako jedyny glosowal przeciw.
0
Kogo, czego?
0
Pewnie inaczej sie nazywaja :D
W NOwym Yorku, nie wiem, jak sie to skonczylo. chcieli zakazac soli.
3
Ślady namiotu na 5500 (zasypanego przez śnieg). Zdjęcia ze śmigłowca. Nie jest to najwyższy obóz założony przez Daniele i Toma. Fot. http://mountain.ru
https://pbs.twimg.com/media/D0gJvyuW0AAaNJP.jpg
https://pbs.twimg.com/media/D0gJ5EsXcAM4lbb.jpg
https://pbs.twimg.com/media/D0gJ0gAWkAAgLSz.jpg
0
Chyba tak.