Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kilku starych bohatwrow pewnie zostalo?
0
Ktos wspomoze kolege?
https://bit.ly/IMF1Nk
p.s oczywiscie to zaden kolega i nic mu nie jest.
0
Ta wypowiedz to troche przsztyczek w strone bylych pracodawcow, no i tak, jak napisales: MOu zapomina, ze niest zyrandolem.
2
8 lat temu Poldi strzela tego gola.
https://streamable.com/or3s3
0
Wczoraj miale dyskusje z jednym panem, ze tylko panicze wstawiaja tu posty po angielsku. Zadnym paniczem nie jestem, To zwykle lenistwo.
11
Z gory przepraszam tych, ktorzy nie lubia angielskiego, nie chce mi sie tlumaczyc.
Jose Mourinho exclusive interview: 'My next job will be at a club with the right structure - I don't want conflict'
33
Fakt, dziwne to imie Rafalą.
0
Bede ogladal niezaleznie od opinii, bo widzialem 1 sezon. Wczoraj dwoch Lambrowiczow sie wypowiadalo. Jeden na tak, drugi na nie.
1
Takie zachowanie wymaga duzej dyscypliny i szczerosci wobec samego siebie. Kazdy kogos tam reprezentuje czy to dzieci sa wizytowka rodzicow, prezydent, ambasador reperzentantem narodu itd. Ciezko nie popelniac takich skrotow myslowych.
1
Nawet utwor Yes - Roundabout byl pod koniec.
1
Ten, ktory by Tobie odpowiedzial, jest na statku zwanym "Banicja."
0
Tak.
Najwazniesze jak widzi to trener, wtedy mozna optymalnie wyciagnac to, co najlepsze z kazdego zawodnika.
0
Tak, moim zdaniem bylaby to sytuacja, w ktorej bramkarz w ostanich minutach jest w polu karnym przeciwnika i wtedy dostaje bramke lub gdy musi asekurowac, zastpic innego zawodnika. Kwestia opolacalnosci podejmowalnego ryzyka.
Dluga to byla dyskuja, jak na post factum. Nie bede tego powtarzal. bo mozna miec inne zdanie i przy tym pozostaniem. Dodatkowo takie rozbudowane dialogi, czsto koncza sie na poziomie ego czyli nie sama sytuajca jest wazna, tylko kto ma racje.
Zostanmy przy swoim, Ty masz racje i ja i nikt jej nie ma.
0
Nie no chcialem krotka odpowiedz. Troch na sile bronienie fenomenalnego Marca. Kto w takim razie ponosi wine? Przeciez Ter Stegen nie byl w polu karnym przeciwnika, by strzelic bramke.
Po prostu sie przekalkulowal. Bramkarz broni bramki, to jego nie jedyne, ale glowne zadanie.
Ja to tak widze.
ps. mozemy tez mowic, ze wspaniale parady, to zasluga jego kolegow z obrony, ale to wszystko takie na sile.
0
Dlaczego uwazasz, ze nie ponosi winy za tego gola?
0
A co ja o nim zlego napisalem?
2
Miles Davis w swietnej formie. Sketches of Spain.
0
Nie wiem, ale przypuszczam, ze tak jak pytasz.
0
Wlasnie trwa, a w zasadzie sie konczy.
0
Rowniez jestem ciekaw, jak to wyjdzie.
0
Duzo jest takich. Fakt. Wlasnei ogladam wyjatek od tej reguly. Slepnac od Swiatel.
0
Wyczuwam slowo na "I". Masz wiec druga czesc.
Zniechęcony jest i rozbity -
Ot, jak wczoraj mrugnął na Michałka,
To Michałek, cholerny prymityw,
Mu odmrugnął i w krzyk: - Jest gorzałka?
Gdy zaś Wojtka pogładził w przelocie,
W oczy mu przy tym patrząc łagodnie,
Wojtek zaraz na niego: - Ty młocie,
Ręce sobie wycieraj w spodnie!
Z Jaśkiem także nie wyszła rozmowa -
Przez godzinę gadał do miernoty,
Że tendencja ogólnoświatowa,
A ten naraz: - Ty, pożycz sto złotych!
Henio, bydlę płochliwe i durne,
Usłyszawszy o tych nowych stylach
Jęknął: - Nigdy! Jaż od tego umrę!
I do lasu dał natychmiast dyla...
...wiejski dzionek zakwitał szeroko,
Rolnik w sobie żal i gorycz zdusił,
Splunął, mruknął: - Kit wam wszystkim w oko!
Po czym z ulgą pobiegł. Do Magdusi.
0
Nie jest to serial wybitny, ale jesli ma sie troche wiedzy o dawnej przestepczosci zorganizowanej w PL, to nie jest juz taki zly.
Wczoraj premiera 1 odcinka byla?
0
Czasza niebios jasna i czysta,
Świerszcze grają w lnie i peluszce,
Rolnik-homoseksualista
Przysiadł sobie na chwilę przy dróżce.
To on pierwszy się zdecydował,
Przedtem tego nie było na wiosce...
Ech, dziedzina trudna i nowa,
Ech, niełatwo wprowadzać postęp...
Nie wydzierży, kto mdły i słaby,
Nie wprowadzi tutaj Europy,
Gdy w dodatku ciągnie go do baby,
A powinno go ciągnąć na chłopy!
0
Widziales 1 sezon?
3
Kobieta z Razem czuje się obrażona określeniem "waćpanna"
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Na czym polega ten fenomen?
Dla mnie to lenistwo. Nie chce mi sie tlumaczc i tyle. Czasem tlumacze.
Jesli nie znasz lub nie lubisz angielskiego to masz takie prawo.
Pielegnuj nasz jezyk i jest git.
0
Bo sie czepiasz Taduszu Czepialski. Angielski to naturalny jezyk interentu. Czasem ktos wrzuci cos po hiszpansku i wielka afera.
ps. co to znaczy NIck , bo nie rozumiem?
0
No w sumie....