Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Na Ocary za rok, bo tegoroczene juz tuz tuz.
6
Cristinie Pedroche. W jednym z programów zakpiła z Ronaldo również pokazując pewną liczbę na palcach.
Wyciągnęła stopy na stół i zaczęła wyliczać. „10 plus 5 plus 4 równa się 19. Tyle milionów Ronaldo musi zapłacić Skarbowi Państwa za nieprawidłowości podatkowe.” – wyjaśniła.
2
Na pierwszej nie ma wiec: Dziennikarka zakpila z Ronaldo.
https://pbs.twimg.com/card_img/1098974387926171654/Wn-It47f?format=jpg&name=600x314
0
Niestety potwierdził się najczarniejszy scenariusz, bo dwaj polscy alpiniści wspinający się na Matterhorn nie żyją. W sobotę ratownicy Air Zermatt odnaleźli ich ciała. Wcześniej byli uważani za zaginionych.
Najprawdopodobniej spadli ponad 500 metrów z grani.”
0
Chyba dosc krotko wedlug niego.
0
Niech Levante wpusci Caballero na tego karnego.
0
Alex Txikon i Chhepal nocują dziś pod Kominem House'a. Według planu - jutro z C1 w górę mieli iść Paweł Dunaj i pozostała czwórka Szerpów.
1
Jeden pan wiedzial.
0
Wiedziales czy rekonesans?
2
Dokladnie tak. Absolutne arcydzielo.
1
A tak na serio. Poczkam pare minut, moze ktos odgadnie. Jestesmy w kontakcie.
0
jesli kto nie widzial. Pare ladnych akcji Chelsea bylo. Jadna z nich.
https://www.reddit.com/r/soccer/comments/auaroh/great_touch_by_loftuscheek/
0
Musisz nadrobic, serial b.dobry.
3
Pep:
Ciezki mecz. Jedna z twardszych druzyn, przeciwko ktorym gralem. To imponujace jaki pressing stolowali Kante i Jorginho.
0
Latwe,
Z jakiego serialu nuta?
3
Finaly Pepa.
https://preview.redd.it/pq7hh1azpki21.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=9ba82c7a84207de50c427c8791c94bc0fc70c34d
0
Dokladnie to przeciez napisalem.
1
Bedzie sie tlumaczyl tym, ze nie mial kontuzji. Podwazenie autoryteru trenera. Ostra kara powinna byc.
City przecietne dzis, Chelsi lepsze.
0
Oby nasi nie podlapali.
0
Chelsea jeden z lepszych meczów w sezonie, jednak nie wystarczyło .
0
Mario Basler był czasem zmieniany w końcówkach meczu , tylko by rzut wolny wykonać .
1
„Nie zejdę i chu”
0
Co tam sie dzieje ?
1
Czelsi dzisiaj daje rade. City bardzo przecietnie. Nie trafili z forma dnia.
0
Hazard rak rakieta - nie mylić z Rakietą.
0
Bardzo dynamiczny jest
0
A co powiesz o Lubosu?
0
Allison jak Ter Stegen.
https://www.reddit.com/r/soccer/comments/au8n6m/alisson_great_play_vs_jesse_lingard_manchester/
0
Pisalismy w tym samym czasie, ale inaczej oceniajac.
1
Tak, Englert robil zdjecia. Fajne tez sa jego wizje - cos jak The Ridgit von Triera.