0

Czy osoby sama siebie cytujace, sa wyjatkowo skromne?

2

Czas chyba powoli na zmiane nazwy. Puchar Krola? Kto ma lepsza?

2

Suarez bylby ukamieniowany.

3

Najwazniejsze, ze prezydent Walesa zadowolony.

0

I to w dniu powstania Konfederacji. Przypadek?

1

Wiadomo. Pozostaje nam gdybanie. Ciekawe jak potoczy sie kariera V.

7

Jestes pewien, ze Ronaldo doszedlby do sytuacji Viníciusa?

3

Po prostu trzeba zejsc na ziemie i zauwazyc, ze nie ma w tej chwili w Europie druzyny, ktora dominuje. Nie jest to ani Barca ani Man City ani Liverpool czy inne PSG.
Jesli zejdziemy na ziemie , to takie wygrane beda wybornie smakowac.

12

Real sytuacja mial, ale tak ciezko oceniac futbol. Ile to razy my mielismy sytuacje i nie strzelalismy. Licza sie gole, a nie slupiki i poprzeczki.
Moznaby miec pretensje do Solariego. Po co wystawia tak nieskutecznego napastnika. No i Ter Stegen "Gdyby nie on" - a od czego on jest? no ma wlasnie takie trudne pilki wyciagac, idzie w koncu jednego z najlepszych bramkarzy w historii.

3

To jest bardzo dobry sygnal dla druzyny. Mimo braku porywajacej gry, to potrafimy przeczekac przeciwnika i dopisuje nam szczescie.

0

Serio sie ciesze..

0

Tak sie ciesze, ze nie musimy dyskutowac o VARze i sedziowaniu.

0

Bale jak kon

0

Nie gramy pieknie, ale jak tu sie nie cieszyc z takieg wyniku.

2

Wyrachowana Barca.

4

Yoda: Valverde czekac druga polowa, Ze smycz Suarez spuszczony.

1

Szachmata poslal Dembelski - obojetnei kto by nie dotknal pilki to bramka.

3

Dlatego trzeba miec do El Pistolera cierpliwosc.

0

Kiedys spuchna.

0

Nonszalancja.

1

Arbiter w koncu gra jak trzeba. Rozpoczyna kontre.

0

kurde VARan.

0

Jest pierwszy cud. Sedzia nie dyktuje karnego.

0

Parytet :)

1

W Madrycie linia nie nalezy do pola.

1

Troche szacunku dla laureta Oscara.

0

Nic nie gramy. Kurde.

0

Dobry tekst!!!

0

Piekny ten hymn Ligi Mistrzow.

0

Generala tez bym tam chetnie zobaczyl i Mario jak sie wkurza. Cochise poprawil by ich polszczyzne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?