Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy osoby sama siebie cytujace, sa wyjatkowo skromne?
2
Czas chyba powoli na zmiane nazwy. Puchar Krola? Kto ma lepsza?
2
Suarez bylby ukamieniowany.
3
Najwazniejsze, ze prezydent Walesa zadowolony.
0
I to w dniu powstania Konfederacji. Przypadek?
1
Wiadomo. Pozostaje nam gdybanie. Ciekawe jak potoczy sie kariera V.
7
Jestes pewien, ze Ronaldo doszedlby do sytuacji Viníciusa?
3
Po prostu trzeba zejsc na ziemie i zauwazyc, ze nie ma w tej chwili w Europie druzyny, ktora dominuje. Nie jest to ani Barca ani Man City ani Liverpool czy inne PSG.
Jesli zejdziemy na ziemie , to takie wygrane beda wybornie smakowac.
12
Real sytuacja mial, ale tak ciezko oceniac futbol. Ile to razy my mielismy sytuacje i nie strzelalismy. Licza sie gole, a nie slupiki i poprzeczki.
Moznaby miec pretensje do Solariego. Po co wystawia tak nieskutecznego napastnika. No i Ter Stegen "Gdyby nie on" - a od czego on jest? no ma wlasnie takie trudne pilki wyciagac, idzie w koncu jednego z najlepszych bramkarzy w historii.
3
To jest bardzo dobry sygnal dla druzyny. Mimo braku porywajacej gry, to potrafimy przeczekac przeciwnika i dopisuje nam szczescie.
0
Serio sie ciesze..
0
Tak sie ciesze, ze nie musimy dyskutowac o VARze i sedziowaniu.
0
Bale jak kon
0
Nie gramy pieknie, ale jak tu sie nie cieszyc z takieg wyniku.
2
Wyrachowana Barca.
4
Yoda: Valverde czekac druga polowa, Ze smycz Suarez spuszczony.
1
Szachmata poslal Dembelski - obojetnei kto by nie dotknal pilki to bramka.
3
Dlatego trzeba miec do El Pistolera cierpliwosc.
0
Kiedys spuchna.
0
Nonszalancja.
1
Arbiter w koncu gra jak trzeba. Rozpoczyna kontre.
0
kurde VARan.
0
Jest pierwszy cud. Sedzia nie dyktuje karnego.
0
Parytet :)
1
W Madrycie linia nie nalezy do pola.
1
Troche szacunku dla laureta Oscara.
0
Nic nie gramy. Kurde.
0
Dobry tekst!!!
0
Piekny ten hymn Ligi Mistrzow.
0
Generala tez bym tam chetnie zobaczyl i Mario jak sie wkurza. Cochise poprawil by ich polszczyzne.