Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dzisiaj rocznica premiery jednej z najlepszych polskich komedii: "Vabank".
1
Pierwszy raz w tym sezonie oglądam skoki i to od drugiej serii.
0
Mad Maxa chetnie bym obejrzal.
0
Super Clasico.
Nadal vs Laudrup
https://pbs.twimg.com/media/D0ifNHzW0AIh_46.jpg
0
Tylko, ze po 90 mialo sie cos zmienic. Jak to sie mowi? Komunizm nie upadl, tylko sie przepoczwarzyl.
0
Tak w Polsce jest od początku lat 90tych . Normalka
0
Oficjalnie od ekipy Nardiego: śmigłowiec, który miał zabrać ekipę Alexa Txikona spod K2, nie mógł polecieć,. Agencja Askari zarządzająca lotami śmigłowców na licencji chciała zaliczki. Depozyt zostawiony wcześniej przez ekipę został wyczerpany innymi lotami
1
Tutaj drewno pokryte w calosci aluminium. Yerba
3
Tak powstaje nasze ulubione naczynka do yerby z drewna i aluminum. Fajna technika.
1
Tak, przyjrzalem sie 3 takim moim bombilla i trzy maja takie otwory, ale nie przeszkadza mi to zupelnie w piciu.
4 bombilla z czasem sie poluzowala i troszke sie rusza. To jest akurat ta od W.Cejrowskiego.
1
Mam praktycznei taka sama z takim laczeniem i nie ma tam dziurek na powietrze. MOze to subiektywne odczucie? Bombille ma wbita do dna, przez caly susz?
4
I to wszystko przez jeden rozwalony but podczas meczu koszykowki..... :D
0
City tez chyba do Pumy przechodzi.
1
Trudne pytania zadajesz. No jak Mercedes to musi byc dobra :).
Nie znam tego modelu, alb mam bardzo podobny. Na jakiej wysokosci sa te otwory, przy laczeniu?
1
De Rossi gra nieprzerwanie od 2002 roku dla Romy. Byl moment, w ktorym juz bylo wszystko zaklepane i mial przeniesc sie do M.City. W ostaniej chwili odmowil, co rozzsloscilo Manciniego.
W tym roku konczy sie jego umowa, byc moze przejdzie do MLS.
0
Zawsze mozna podpisac protokół niezgody i kazdy zostaje przy swoim. Czy temat jest tak wazny, by kogos obrazac?
0
Nie uwazasz, ze jednak przesadzasz z ta protekcjonalnoscia? Jak mozna w taki sposob pisac do inteligentnego czlowieka?
0
Sorry, ze sie wtrace, ale nazwac Generala ograniczonym, to jak powiedziec, ze Polska to supermocarstwo. Ma wiedze na wiele tematow i bardzo dobre argumenty.
I jeszcze mu wiek wyrzucac? Prosza pana.. co ma wiek z tym wspolnego. Ile lat mial Alexander Macedonski czy Steve Jobs? Wiek o niczym nie musi swiadczyc.
" bez urazy, ALE ..." - to wlasnie publiczne zywienie urazy i dyskredytacja.
0
Fajny wywiad
0
Przeslucham, bo nie zmam tego.
0
Cos w tym jest!
1
Wez nie pokazju, czas zapiernicza jak szalony. My zabijamy czas.. a on nas.
0
Serio wystawil?
0
No wlasnie, a cukier przeciez krzepi.
0
Oryginal wiadomo najlepszy. Mnie natomiast zdziwilo jak prawie identycznie graja i spiewaja ci Australijczycy. Dla kogo, kto nie widzial Floydow na zywo, to calkiem fajne przezycie, chociaz dlugo sie przed tym projektem wzbranialem.
0
Nie wiem, czy znaj Australian Pink Floyd Show. Polka wykonuje The Great Gig in the Sky i robi to przecudownie.
0
Andre https://pbs.twimg.com/media/D0gs-jyWsAMS0zK.jpg
Andy https://pbs.twimg.com/media/D0gw9ShWkAEMv1J.jpg
Björn https://pbs.twimg.com/media/D0gxDWaX0AERzso.jpg
1
Ten album to przyklad jak mozna polaczyc ambitna muzyke i nie byc przy tym niszowym. Swietne 36 mintut (czy jakos tak).
Kazdy powinien go znac, bo to po prostu swietna muza, koniecznie sluchawki, bo jest duzo smaczkow.
Kiedys mialem okazje byc na takiej prezentacji tej plyty w planetarium.
Obecnie jest moda na playlisty, ja natomiast wole cale albumy, ktore opowiadaja jakas historie.
0
Nie slyszalem, by ona dzialaly po zmroku. Nie mam jednak pelnych informacji o tym.
0
Glownie Alba nie bedzei zadowolony, gdy Ney wroci.