Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zaginiony Tom Ballard na Nanga Parbat.
Jego matka to Alison Hargreaves, pierwsza brytyjska zdobywczyni Everestu (bez tlenu). Zginęła 24 lat temu, schodząc z K2.
Syn, już jako nastolatek, próbował organizować..zimową wyprawę na K2.
1
Ciekawe, moze dlatego, ze u Marcina Żubr za Żubrem idzie?
0
Ronald Reagan wyzwany od faszysty.
https://pbs.twimg.com/media/D01V5W0XgAAvpRq.jpg
7
Zubry w Polsce (nie piwo).
https://pbs.twimg.com/media/D01YDquW0AURvOc.jpg
1
Keith Flint, teraz Luke Perry, co sie dzieje.
0
A tak czysto teoretycznie, gdyba LaBrei byl przeziebiony, to kogo chcialabys na jago miejscu?
0
Szkoda goscia, odchodzi kolejny legendarny muzyk.
0
Pan Brown. http://4.bp.blogspot.com/-Kb0wPDBWMrM/T7pP3uTi5UI/AAAAAAAAOG0/_VXBdB5xUU4/s1600/Quentin+Tarantino.jpg
7
Pan Tomasz Lis zszokowany i zdziwiony, kto mogl zaglosowac na pana Brauna.
https://pbs.twimg.com/media/D0zd8IzW0AASe0O.jpg
0
No wlasnie.. LeBrie to dla mnie czesto przeszkoda, dlatego wole sobie posluchac ich instrumentalnych projektow jak np. Liqud Tension Experiment.
0
Wraca LM i bardzo dobrze. Szkoda, ze BVB jest w tak ciezkiej sytuacji. Ciekawe rowniez, co zagra Ajax.
1
Recenzja Dream Theater "Distance Over Time".
https://www.artrock.pl/recenzje/54308/dream_theater_distance_over_time.html
0
Fakt, potem sprzedawali np taka kurtke profedjonalna i mogli pol roku z niej zyc.
Kukuczka i Kurtyka - dwoch ludzi na zupelnie przeciwnych biegunach. Jeden robotnik, drugi intelekutalista.
0
Oczywiscie.
1
Przesluchaj chociaz ze wzgledu na klimatyczne skrzypce Michala. Ten funk jest swietny.
[Zobacz link:
2
Kiedy nowa La Rambla Show?
0
Ja rapu malo slucham, ale fajne utwory Urbaniak z O.S.T.R. i z donGURALesko wczroaj wstawialem. Nie wiem, czy znasz.
0
Musze sobie zapodac.
2
Naprawde imponujace, jak oni to robili.
4
Oboz 4, Kanczendzonga rok 1905.
https://pbs.twimg.com/media/D0zlsveX4AEPYhv.jpg
Nanga Parbat:
Info od ekipy Daniele: zespół Alexa założył obóz operacyjny między c1 i c2. Tam Ignacio zajął się szykowaniem sprzętu do akcji. W tym czasie Alex z partnerem poszedł na 4850, by sprawdzić teren powyżej - do c3 - i wrócili do ich obozu.
Komunikat ekipy Nardiego: Obecnie trwają działania poszukiwawcze Daniele i Toma. Jak tylko będziemy mieć wieści do przekazania, podzielimy się nimi z wami. Dziękujemy za wsparcie i bliskość w tych dniach
0
Koniecznie!
Swietne sa jeszcze Diesel Power i Climbatize z "The Fat of the Land."
0
To nie byl czasem Grechuta?
0
A czego sluchasz?
0
Fajna muza, co?
0
Kogo masz tym razem w avatarze?
1
Widziałeś jego spot i motyw z Arka Gdynia pod koniec ?
0
Wczoraj byl Urbaniak z O.S.T.R, dzis z donGURALesko.
0
2
National Geographic.
0
Znasz jakies kapele chrzescijanskiego rocka progresywnego? Ja kojarze Ione i swietna plyta plyte o tym samym tytule. MOze nie byl to typowy rock progreswny, ale sluchalo sie wybornie, szczegolnie te celtyckie klimaciki.