Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Koniecznie zobacz ye skalę
A tu jak naprawde powstała Ziemia
4
Trzeba profesora Miodka zapytać.
Czy mówienia Stary Sącz jest poprawne ? Lepiej powiedzieć: "Tato, zachęcam Cię, abyś pił przez słomkę".
2
Odp wszystkim: gwiazdy ok 200 - 300 miliardów , drzew ponad 3 biliony.
1
Kojarzy mi sie z płukaniem gardła. ;) Samowolka
0
Nie guglujcie.
Czego jest więcej? Gwiazd w naszej galaktyce czy drzew na Ziemi?
0
Podobno Isco do Leo:
Uważaj Leo , ten nr jeden na świecie z mojej drużyny, znowu twoj tshirt będzie chciał zayebać
0
„
1
Mango zimą? Nie smakuje .
5
Sport to zadziorność ale i szacunek . Trzeba po prostu okazać szacunek starszemu i w dodatku najlepszemu w historii . Barwy klubowe nie maja tu nic do rzeczy
1
Jablka Adama. Spartacus z Douglasem (nie, nie z pilkarzem)
Tańcząc w Ciemnościach.
1
Wiem, ze mieszkasz pod Alternatywy 4, Arnoldzie.
9
Deadpool to slowo tabu na dzis.
0
Nie bede ocenial, bo za wczesnie, ale boje sie, ze po obejrzeniu Slepnac od Swiatel, Odwroceni bede wygladac przy tym jak juniorzy.
0
Przewosnikiem jes Russel Crowe?
6
Nie zrezygnuj w ostatniej chwili jak Malcom.
Innych rad nie mam, bo tam niestety nigdy nie bylem.
1
Szybko, przełącz na TVN.
2
Kto gra poza ojczyzna.
https://external-preview.redd.it/fSLJO9kQmQ8_PJGTAYDp1x4alm0ojRZOHVMPz5naU2E.png?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0b0ebc860fb81369a93194bb38dd273c44336502
0
A jakies nowe Beverly Hills leci, cos bylo w planach?
0
3 dni temu mial wylew. Szkoda go, ale chyba tylko jeden film z nim widzialem.
3
Dzisiaj wrecz wypada. Odszedl od nas wielki muzyk i zasilij juz i tak bardzo mocna, inna orkiestre...
53
Yaya tez byl kozak.
https://streamable.com/sa9pv
0
Troche tak :)
0
Jak to?
0
Ja tez jestem "lajkiem" wiec..
Tutaj masz lancuch gorski Karakorum, w ktorym nie ma Nanga Parbat. NP jest polozony w zachondnich Himalayach. Pewnie daloby sie z innej perspektywy zrobic fotke Nangi, bo jest on chyba ok 150 km od K2.
2
Dzisiaj o 2130 - drugi odcinek "Odwroconych - ojcowie i corki".
1
Warto to zobaczyc?
1
Na pewno jest konflikt na lini Pakistan Indie. Moj kolega byl akurat w tym rejonie i mocno to przezyl. Nie znam szczegolow obecnej sytuacji, ale w tym rejonie trzeba sie liczyc ze wszystkim.
7
Panorama Karakorum i jego najwyzsze szczyty. K2, Hidden Peak, Broad Peak.
https://www.himalaya-info.org/images/Images%20Aussichtspunkte/Luftbilder%20Karakorum/Karakorum%20von%20WNW_04.jpg
0
Kurs na Fortunie byl dobry, wiec...
0
Zalozylem sie, ze bedzie dzis o Pulaskim i przegralem.