Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy GOT jest tak zrobiona, ze automatycznie sympatia widza jest po stronie jakiegos konktretneego klanu?
0
Dzis 3-2 to za malo. W 2013 BVB z Kloppem, Piszczkiem, Blaszczykowskim, Lewandowskim i Götze ograla u siebie Malage 3-2 w cwiercfinale LM. (wynik w Maladze 0-0).
Piszczek:
https://www.welt.de/img/sport/mobile189775781/1831625837-ci23x11-w780/Borussia-Dortmund-v-Malaga-UEFA-Champions-League-Quarter-Final.jpg
1
To?
https://streamable.com/oc8rq
0
https://pbs.twimg.com/media/D05rgFtXcAcF6hx.jpg
Today AlexTxikon and his team have conducted the search for NardiDaniele and Tom Ballard on the Nanga Parbat, on the ground between C1 and C3 whilst the drones have flown up to 6500 meters. Tomorrow the search continues both by foot and with the drones.
0
Waltz podobal mi sie Bekartach, inne role juz mniej, to znaczy powtorka z rozrywki.
Czesto w pogawedkach o aktorstwie zapominamy o Christopherze Walkenie.
1
Pelna zgoda.
0
Pamietam tylko Delfonics?
3
Caly czas poszukiwania Anglika i Wlocha.
0
Tak, zgodzie sie, trzeba zobaczyc na duzym. Krecili chronologicznie czyli stopien trudnosci byl ogromny (wielu rezygnowalo), dodatkowo naturalne swiatlo bylo chyba max. 2 h dziennie do wykorzystania.
5
Akcja ratunkowa, Nanga Parbat.
Ekipa Nardiego donosi, że połączyła się z Alexem, omówiono sytuację i ustalono plan na jutro, także z udziałem rodzin i ambasadorem Włoch. Jutro Alex, Felix Criado, Ali Sadpara i Rahmat Ullah Baig mają pójść do C3. Teren będzie też badany przy użyciu dronów.
0
Wlasnie, a co z jego najnowszym filmem?
0
Kiedys rozmawialem ze znajoma i stwierdzilisym, ze gdyby zamienic glowne role w "Zjawie" tzn. Hardy zagralby Glass a DiCaprio Fitzgeralda, to film bylby tak samo dobry.
1
Dzikosc Serca, Leaving Las Vegas?
1
Co Wy z tym Nicholsonem? :)
2
Robert de Niro, Jackie Brown.
0
A ja myslalem, ze sie Twoim postem sugerowali.
0
Zgadza sie, obaj swietni. Tylko uwazam, ze oni Amerykance, maja z tym mniej problemu niz my Europejczycy. Z czym? Z stawianiem komika do roli.. no wslanie... nizszej.
3
Sam John jest w szoku.
http://gph.is/1c4yGWA
1
Normalnie w takiej scenie powinien sie znalezc jakis wujek, ktory na boku Cie poklepie po ramieniu i powie: wszystko dla ludzi synu, nie przejmuj sie.
0
Czekaj, czekaj!
Niby losowo wpisujesz takie cos https://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-7096940.html#comment-7096940, a po paru godzinach MU go chce?
0
Z pierwszym sie nie zgodze, z drugim tak.
0
Kurcze, a ja myslalem, ze pisales to w formie zartu.
1
On mi sie wydaje.. im starszy tym gorszy. Ja mam problem z Wieckiewiczem. Bardzo dobry aktor, ale troche mono.
0
Dokladnie. Trzeba sie potem odwdzieczyc i innych pilnowac, Naprawde nie mozna mocno pijanch zostawiac samym sobie.
0
Zgloszony.
0
No i co sadzisz o kopii zapasowej Ziemi?
0
Ktory waszym zdaniem, aktor (aktorka) jest bardzo dobry, ale jednak przypisany do jednego typu charakteru / jednej roli?
4
Ci powiem, ze zrobilem kilka razy doswiadczenie, ze jesli sie nie potrafi pic, lub jesli przegapisz moment , gdy juz za pozno by przestac, to trzeba miec Aniola Stroza przy sobie, czyli kumpla najlepiej. Wiadomo, ze chrzani mu sie wtedy wieczor, ale faktycznie moze to uratowac zycie.
0
drugi tez?
5
Mati to Ty?