Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lukaku szkoda.
0
Noty sedziowskie zadecyduja.
0
Przeciez pytanie nie bylo powazne, to i odpowiedz nie moze byc. :)
0
Przy takim jak teraz, dlatego zaczeli sie bronic.
0
Barce! A nie Misie z klubo GoGo.
0
Nie uczysz w swojej Akademi Buchmacherki takich rzezczy, a szkoda.
0
A 1:6 kogo?
0
LM nie lubi Buffona.
0
Oczekuje wygranej MU.
1
To juz nawet slaby Real byl wczoraj lepszy niz MU dzis.
0
PSG ma latwiej, bo mieli o wiele dluzszy okres przygotowawczy. Co chwila trening i trening, przed pierwszym meczem tez.
0
Faktycznie, znana data.
0
A co planuja taki maly Anschluss?
1
Tak, tylko ciezko bylo sie skupic na gotowaniu, jesli wiesz, co mam na mysli.
1
W glosowaniu wzielo udzial 3678 Cules. Za bylo 81%, przeciw 19. Redakcjo: Tear down this wall i wypusc zbanowanych.
Przypomnialo mi sie powiedzienie: Nieważne, kto głosuje, ważne, kto liczy głosy
A tutaj prawdziwe wyniki: https://www.strawpoll.me/17558028/r
0
Wylogowanie pomoglo?
0
https://discussions.apple.com/thread/8256447
0
wyloguj sie moze, tak jak jest tam napisane i zalogoj ponownie.
0
Zobacz tu
https://www.addictivetips.com/ios/fix-your-payment-method-was-declined-error-in-app-store/
0
Hmm to naprawde dziwne. Twardy restart juz byl tak?
1
Byla taka jedna dyskusja, ale wiele banow sie nie posypalo. Chcialbym zeby po prostu uwolnili wszystkich .. ot tak. Wspanialomyslnosc.
1
Ej glosuj na TAK, dam Ci lapowke.
0
Petycja. No chyba, ze NIE wygra, to petycji nie bedzie.
1
W przerwie meczu mozna glosowac.
https://www.strawpoll.me/17558028/r
0
Chili go znalazles?
0
Co z Cavanim?
0
A @Danny Gaucho juz nie porwal? Jedna nawet jego fanpage zalozyla tutaj.
0
Ja wiem, kto ten Popcorn chcial rozprowadzac.
0
Widzialem, ze na referendum jestes za amnestia. Dzieki!
0
Zobacz w ustawieniach - Apple ID - moze czegos od Ciebie chca.