0

Lukaku szkoda.

0

Noty sedziowskie zadecyduja.

0

Przeciez pytanie nie bylo powazne, to i odpowiedz nie moze byc. :)

0

Przy takim jak teraz, dlatego zaczeli sie bronic.

0

Barce! A nie Misie z klubo GoGo.

0

Nie uczysz w swojej Akademi Buchmacherki takich rzezczy, a szkoda.

0

A 1:6 kogo?

0

LM nie lubi Buffona.

0

Oczekuje wygranej MU.

1

To juz nawet slaby Real byl wczoraj lepszy niz MU dzis.

0

PSG ma latwiej, bo mieli o wiele dluzszy okres przygotowawczy. Co chwila trening i trening, przed pierwszym meczem tez.

0

Faktycznie, znana data.

0

A co planuja taki maly Anschluss?

1

Tak, tylko ciezko bylo sie skupic na gotowaniu, jesli wiesz, co mam na mysli.

1

W glosowaniu wzielo udzial 3678 Cules. Za bylo 81%, przeciw 19. Redakcjo: Tear down this wall i wypusc zbanowanych.

Przypomnialo mi sie powiedzienie: Nieważne, kto głosuje, ważne, kto liczy głosy

A tutaj prawdziwe wyniki: https://www.strawpoll.me/17558028/r

0

Wylogowanie pomoglo?

0

wyloguj sie moze, tak jak jest tam napisane i zalogoj ponownie.

0

Hmm to naprawde dziwne. Twardy restart juz byl tak?

1

Byla taka jedna dyskusja, ale wiele banow sie nie posypalo. Chcialbym zeby po prostu uwolnili wszystkich .. ot tak. Wspanialomyslnosc.

1

Ej glosuj na TAK, dam Ci lapowke.

0

Petycja. No chyba, ze NIE wygra, to petycji nie bedzie.

1

W przerwie meczu mozna glosowac.
https://www.strawpoll.me/17558028/r

0

Chili go znalazles?

0

Co z Cavanim?

0

A @Danny Gaucho juz nie porwal? Jedna nawet jego fanpage zalozyla tutaj.

0

Ja wiem, kto ten Popcorn chcial rozprowadzac.

0

Widzialem, ze na referendum jestes za amnestia. Dzieki!

0

Zobacz w ustawieniach - Apple ID - moze czegos od Ciebie chca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?