0

Hazard rak rakieta - nie mylić z Rakietą.

0

Bardzo dynamiczny jest

0

A co powiesz o Lubosu?

0

Pisalismy w tym samym czasie, ale inaczej oceniajac.

1

Tak, Englert robil zdjecia. Fajne tez sa jego wizje - cos jak The Ridgit von Triera.

0

Musze przyznac, ze bylem sceptyczn, ale w koncu dalem sie skusic wielu glosom na tej stronie. "Slepnac od Swiatel" oglada sie bardzo przyjemnie.
Frycz wiadomo - klasa swiatowa
NIe przeszakadza mi natomias w ogole gra Kuby (na ktora wielu tu narzekalo). Jest calkiem ok, troche inaczej niz czlowiek by sie spodziewal. Moze momentami przypomina Daniela Craiga - czyli zbyt szywno coolowo, jak na swoja pozycje, ale ogolnie na plus.
Fajny serial.

Nie Spojlerujcie prosze.

ps. Jedyny misnus w tych polskich, europejskcih produkcjach - zbyt mala pula dobrych aktorow i ciagle te same (bardzo dobre) twarze, ktore zmienaija tylko pozycje dobrych lub zlych.

Eryk Lubos tez swietny.

0

Polecam.

0

Ale pewnie trzeba zakladac konto?

0

Ok. dzieki!

0

Moze słuchałeś czegoś nieodpowiedniego , podobie mam z hop hopem . Mało go słucham - wiem , ze dużo mnie omija .
Nie leżą od siebie wcale tak daleko

0

Nie zniechęcaj sie ,

0

A Twoim zdaniem kto niedoceniany ?

0

Poczytaj sobie o płycie Beefherta - replika maski pstrąga

0

Znasz utwor Pronko - Deszcz w Cisnej? Tzn polski Shaft?

0

Ciezkie pytanie, bo zalezy kogo pytasz. Ogolnie uwazam, ze zbyt malo znany jest Kapitan Beefheart, Joe Zawinul, Robert Rich, Steve Reich, Tadeusz Luczejko i Konrad Kucz.

Oczywiscie, jesli ktos sie gleboko interesuje muzyka, to dla niego beda to bardzo znana osobistosci.

0

Antoni Slonimski.

0

A moze Ty mi powiesz.

0

Mowie o wplywie, jakie mieli na wielu artystow z tak zwanej sceny eklektorniczenj. Podobnie jak Tangerine Dream i ich szkola berlinska.

0

Nie uciekaj od razu od Kraftwerka. Naprawde hipnotyzuje. Tacy dziadkowie techno.

1

Mialbym prosbe. Zobacz ile na Tidalu jest plyt Steve Roach i King Crimson.

0

@LionelMessi1994 polecil mi cos swietnego. Posluchaj koniecznie.

0

Wstawilem lepsze audio i video.

1

Do autka, to tylko klasyk Kraftwerka "Autobana"

0

Fajnie, fajnie.

0

Kto korzysta z platnego YouTube music? Jakie doswiadczenia?

0

Zaraz mi sie przypomina niezapomniany koncert Underworld.

1

Idalnie gdybys tam wjechal w koszulce z Twoim awatarem.

p,s wiadomo, ze to nie to samo, ale chociaz masz live w necie, zawsze cos.

1

Zawsze myslalem, ze ilosc absurdalnych komentarzy tu i tam jet taki sam. Stwiedzam chyba jedank, ze tam jest wiekszy.
Wlasnie sie dowiedzialem, ze mam kompleks Realu Madryt.

0

Rozumiem. Traktujesz mnie jak krolika, dzieki :)

Znasz te scene?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?