Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hazard rak rakieta - nie mylić z Rakietą.
0
Bardzo dynamiczny jest
0
A co powiesz o Lubosu?
0
Allison jak Ter Stegen.
https://www.reddit.com/r/soccer/comments/au8n6m/alisson_great_play_vs_jesse_lingard_manchester/
0
Pisalismy w tym samym czasie, ale inaczej oceniajac.
1
Tak, Englert robil zdjecia. Fajne tez sa jego wizje - cos jak The Ridgit von Triera.
0
Musze przyznac, ze bylem sceptyczn, ale w koncu dalem sie skusic wielu glosom na tej stronie. "Slepnac od Swiatel" oglada sie bardzo przyjemnie.
Frycz wiadomo - klasa swiatowa
NIe przeszakadza mi natomias w ogole gra Kuby (na ktora wielu tu narzekalo). Jest calkiem ok, troche inaczej niz czlowiek by sie spodziewal. Moze momentami przypomina Daniela Craiga - czyli zbyt szywno coolowo, jak na swoja pozycje, ale ogolnie na plus.
Fajny serial.
Nie Spojlerujcie prosze.
ps. Jedyny misnus w tych polskich, europejskcih produkcjach - zbyt mala pula dobrych aktorow i ciagle te same (bardzo dobre) twarze, ktore zmienaija tylko pozycje dobrych lub zlych.
Eryk Lubos tez swietny.
0
Polecam.
0
Ale pewnie trzeba zakladac konto?
0
Ok. dzieki!
0
Moze słuchałeś czegoś nieodpowiedniego , podobie mam z hop hopem . Mało go słucham - wiem , ze dużo mnie omija .
Nie leżą od siebie wcale tak daleko
0
Nie zniechęcaj sie ,
0
A Twoim zdaniem kto niedoceniany ?
0
Poczytaj sobie o płycie Beefherta - replika maski pstrąga
0
Znasz utwor Pronko - Deszcz w Cisnej? Tzn polski Shaft?
0
Ciezkie pytanie, bo zalezy kogo pytasz. Ogolnie uwazam, ze zbyt malo znany jest Kapitan Beefheart, Joe Zawinul, Robert Rich, Steve Reich, Tadeusz Luczejko i Konrad Kucz.
Oczywiscie, jesli ktos sie gleboko interesuje muzyka, to dla niego beda to bardzo znana osobistosci.
0
Antoni Slonimski.
0
A moze Ty mi powiesz.
0
Mowie o wplywie, jakie mieli na wielu artystow z tak zwanej sceny eklektorniczenj. Podobnie jak Tangerine Dream i ich szkola berlinska.
0
Nie uciekaj od razu od Kraftwerka. Naprawde hipnotyzuje. Tacy dziadkowie techno.
1
Mialbym prosbe. Zobacz ile na Tidalu jest plyt Steve Roach i King Crimson.
0
@LionelMessi1994 polecil mi cos swietnego. Posluchaj koniecznie.
0
Wstawilem lepsze audio i video.
1
Do autka, to tylko klasyk Kraftwerka "Autobana"
0
Fajnie, fajnie.
0
Kto korzysta z platnego YouTube music? Jakie doswiadczenia?
0
Zaraz mi sie przypomina niezapomniany koncert Underworld.
1
Idalnie gdybys tam wjechal w koszulce z Twoim awatarem.
p,s wiadomo, ze to nie to samo, ale chociaz masz live w necie, zawsze cos.
1
Zawsze myslalem, ze ilosc absurdalnych komentarzy tu i tam jet taki sam. Stwiedzam chyba jedank, ze tam jest wiekszy.
Wlasnie sie dowiedzialem, ze mam kompleks Realu Madryt.
0
Rozumiem. Traktujesz mnie jak krolika, dzieki :)
Znasz te scene?