0

Ma serce dla Rakiety przeciez :)

1

Na pewno nie fajk. Valverde mowil z serca.

1

Tu masz link do tego. [Zobacz link:

0

FC Barca i Lech Walesa w TVP.

(32:27 lub na zegarze w prawym dolnym rogu 22:22)

1

Tutaj masz ten filmik. Z plyty Polovirus - wykonawca Kury. Utwor, a w zasadzie gadka o NBA.

0

Najlepsza byla gadgka, chyba na Polovirusie o NBA. Jordan, Hornasek, Tymon. MOze ktos kojarzy.

0

Tak po prostu nie lubisz, czy konktetny powod?

0

Redaktor Janecki - bylem, do dzis za Barcelona....

edit, jutro wrzuce linka, albo potem.

0

Troche wczesniej...ale Magic to kurde tez mega legenda przeciez.

0

Nie znam tego, ale jest swietne.

0

Tak, chociaz Leszek Cichy mowil, ze najgorsza na K2 jest orientacja, a raczej jej brak.

0

Chetnie obejrze. Jazzmani to jedna z moich ulubionych druzyn. No i pytanie do Ciebie, czesto a propos (apropos?) fubolu takie pytania sie pojawiaja - -tamtejsze Chicago Bulls czy dzisiejszy GSW lub inna druzyna? Kto mocniejszy? Czy nie mozna porownac.

0

Wyslalem na privatny bez reklam.

0

Jak mu sie wiedzie w reprezentacji?

0

Uwazam, ze nie wejda, ale to spekulacje. Waldek Kowalewski jest innego zdania. inaczej.

" był jednym z uczestników trwającej wyprawy na K2. Polak musiał jednak zrezygnować, gdyż podczas wspinaczki został uderzony spadającym kamieniem. Jakby tego było mało, potem uniknął jeszcze lawiny. - Gdybym został, to na pewno bym zginął - opowiedział w rozmowie z Onet Sport."



caly wywiad, bardzo ciekawy.

https://sport.onet.pl/alpinizm/waldemar-kowalewski-o-wyprawie-na-k2/yljnrrd

0

I to „tylko” baza

9

Wiatr w bazie pod K2.



1

Wszystko mozliwe.

1

cenowo pod Ajfony ida.

1

To samo, inny teledysk z panem WW.

1

Hahah, wyprzedziles mnie.

1

A inna zagadka, kto do kogo powiedzial? Wy wycieracie tym tylki? Fuuu, obrzydliwe, przeciez to sluzy do osuszania dupy po myciu.

11

Gratulacje 500set. Brawa za regularnosc, Temat fajny, bo na "tronie" wszyscy jestesmy rowni.

1

Tak, jest nawet klip jak powstala -Ziemia oczywiscie.

1

Policy of Truth genialne

5

Juz ktos pisal dzis: A ja wtedy do Rijkarda: daj pograc tej dziewczynce.

1

Condemnation, World in My Eyes, Home.

2

Wszystko w futbolu jest mozliwe, Z Bayernem tez niezle dostalismy wtedy. 7-0 w dwumeczu?
Mam nadziej tylko, ze zawodnicy tego nie widza tak jak niektorzy tutaj:
ooo City - nie ma co grac nawet.

4

Rozumiem, ze City wydaje sie mocne, bo jest bardzo mocne. Tylko co to znaczy: w otwartym meczu? A w meczu bez bramkarzy? A w meczu gdy dwie druzyny muruja?

Wszystko gdybanie, Mnie sie wydaje, ze bylby wyrownany pojedynek, w ktormy szczescie oraz szczegoly by zadecydowaly. Tobie sie wydaje, ze BArca dostalaby 6-0.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?