Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bakero - M.Laudrup - Guradiola
1
Ok. dzieki.
Komentarz powinien zawierać od 15 do 20000 znaków
0
Totalnie moje klimaty, dziwne, ze tego nie znalem. Gdzie miedzy Laswellem, Coldcut i Aphex Twinem.
0
Klimat niesamowity.
0
Kurcze, brzmi jak Dub Chamber 3 Laswella.
0
Chce sobie kupic takiego lapika HP i takie wypasnei sluchaweczki, Warto?
https://pbs.twimg.com/media/Dz3Qt-iXQAIUabP.jpg
0
Slow - Motion landing of E-2 Hawkeye
https://x.com/i/status/1098163070189400064
0
Chyba cos osobistego bylo.
0
Wczoraj w El Trojce bardzo klasycznie, czyli Wladyslaw Komendarek i Jean Michelle Jarre.
https://www.polskieradio.pl/9/5403/Artykul/2266142,Studio-el-muzyki-19-lutego-godz-2308
19
To nie jest zly pilkarz, ale zbyt szybko drugiego Leo z niego robiono.
0
Znacie jakies dobre dokumenty przyrodnicze, ale polskie? Przychodzi mi na mysl swietnie nakrecony serial Tetno Pierwotnej Puszczy.
1
Krystyna Czubowna i pilkarze.
0
Zaraz skort Barcelony po reklamie Ryneczku Lidla.
3
On gral?
0
Ale Sane to wlozyl.....
1
Diego Simeone znokautowany przez Romario.
0
Tu?
http://www.telegazeta.pl/telegazeta.php?channel=TG1&page=100_0002
1
No wlasnie miales nie poprawiac. Niektore mecze Barcy to męczArnia i mecz w jednym.
1
Ewinga i Peytona bym se obejrzal.
0
Z tym "męczy!" to freudowska pomylka?
0
Juve potrzebuje cudu.
0
Jesli odpadniemy, to bede za Lyon.
1
Juve walczy o zycie w tej chwili.
0
Idealny wynik na wyjezdie.
0
To pierwsze slowa Pepa jako trenera?
0
edit 3
City dwa gola na trudnym terenie. Nie jest zle. jestem oczywiscie za outsiderem.
4
Szpakowski sie nie myli, Szpakowski sprawdza twoja czujnosc.
5
Oglądam mecz z żoną i teściową. Zażartowałbym, że kiepska ta Stara Dama, ale obawiam się że teściowa mogłaby nadinterpretować.
MIchal Korosciel
0
Jest lepszy, tu masz dowod.
0
Tak oczywiscie. Wczoraj o tym pisalem. Gra to ciagle dostosowywanie sie do aktualnych warunkow.
Byc moze nie mamy takiej przewagi, byc moze poziom ogolnie sie podniosl, a jak wiadomo mecz przeciwko Barcelonie, to wystarczajaca motywacja.