0

Bakero - M.Laudrup - Guradiola

1

Ok. dzieki.
Komentarz powinien zawierać od 15 do 20000 znaków

0

Totalnie moje klimaty, dziwne, ze tego nie znalem. Gdzie miedzy Laswellem, Coldcut i Aphex Twinem.

0

Klimat niesamowity.

0

Kurcze, brzmi jak Dub Chamber 3 Laswella.

0

Chce sobie kupic takiego lapika HP i takie wypasnei sluchaweczki, Warto?
https://pbs.twimg.com/media/Dz3Qt-iXQAIUabP.jpg

0

Slow - Motion landing of E-2 Hawkeye
https://x.com/i/status/1098163070189400064

0

Chyba cos osobistego bylo.

0

Wczoraj w El Trojce bardzo klasycznie, czyli Wladyslaw Komendarek i Jean Michelle Jarre.
https://www.polskieradio.pl/9/5403/Artykul/2266142,Studio-el-muzyki-19-lutego-godz-2308

19

To nie jest zly pilkarz, ale zbyt szybko drugiego Leo z niego robiono.

0

Znacie jakies dobre dokumenty przyrodnicze, ale polskie? Przychodzi mi na mysl swietnie nakrecony serial Tetno Pierwotnej Puszczy.

1

Krystyna Czubowna i pilkarze.

0

Zaraz skort Barcelony po reklamie Ryneczku Lidla.

3

On gral?

0

Ale Sane to wlozyl.....

1

Diego Simeone znokautowany przez Romario.

1

No wlasnie miales nie poprawiac. Niektore mecze Barcy to męczArnia i mecz w jednym.

1

Ewinga i Peytona bym se obejrzal.

0

Z tym "męczy!" to freudowska pomylka?

0

Juve potrzebuje cudu.

0

Jesli odpadniemy, to bede za Lyon.

1

Juve walczy o zycie w tej chwili.

0

Idealny wynik na wyjezdie.

0

To pierwsze slowa Pepa jako trenera?

0

edit 3

City dwa gola na trudnym terenie. Nie jest zle. jestem oczywiscie za outsiderem.

4

Szpakowski sie nie myli, Szpakowski sprawdza twoja czujnosc.

5

Oglądam mecz z żoną i teściową. Zażartowałbym, że kiepska ta Stara Dama, ale obawiam się że teściowa mogłaby nadinterpretować.

MIchal Korosciel

0

Jest lepszy, tu masz dowod.

0

Tak oczywiscie. Wczoraj o tym pisalem. Gra to ciagle dostosowywanie sie do aktualnych warunkow.
Byc moze nie mamy takiej przewagi, byc moze poziom ogolnie sie podniosl, a jak wiadomo mecz przeciwko Barcelonie, to wystarczajaca motywacja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?