0

Gramy jak Barca Pepa w pierszym meczu z Lyonem.

0

0

Brak Luisa Suáreza widoczny jak na dloni.

0

Przytyl?

2

Dembelski w pyry

1

AC piorun DC

1

Barca vs
Liverpool
City
Real
PSG

0

Lyon mial kilka b.dobrych okazji.

0

Juhinho - co za ciekawa technik strzalu.
Benzema :)

1

Wydaje mi sie, ze to z ksiazki "Rozmowy o Everescie."

0

Robert Fripp nagral w tym okresie "At the End of Time" Nostalgia...

0

Nie wiem niestety.

0

Arbeloa cwaniaczek.

0

0

Z trenerem :)

1

Jedna z najladniejszych melancholijnych solowek.

1

O Gullit., zapomialem. Znowu brak lecytyny.

0

Cos znalazlelm.

1

Heheh. A tak bronisz Valdka przed mowa nienawisci ;) Dowcipne to jednak bylo.)

0

Mam pytanie - ktory z grajacych trenerow odnosil najwieksze sukcesy ? Jakis bardzo znany nie przychodzi mi w tej chwili do glowy.

1

To chyba wiem, dlaczego mi u gory odpisales ;)

6

Cichy i Wielicki zapoczatkowali wczesniej niemozliwe. W lutym 80 roku zdobyli zimowy Everest.
Tutaj ich slynny dialog z tego wydrzenia:
https://pbs.twimg.com/media/DzuBj51WoAEE9Td.jpg

0

Duzo tracisz przez takie ograniczenie., P na gatunki to tylko pewien skroty myslowy np. by muze latwiej wyszukac, Ja mam tylko jeden poddzial dobra i zla.
@FutbolowyJanusz przypomnial mi niedawno zapomniany album finskiej grupy Demilich. Rewelacja. Musisz posluchac .

0

Nie lubisz ambientu? Wiesz w muze musisz sie wsluchac.. teraz jest moda na szybkie przewijanie.
Najlepiej jeden album kilka razy. Wtedy dopiero wiesz.. no chyba, ze jakis gatunek tobie nie podchodzi. to co innego.

0

MOzna to obejsc, nie ma problemu.

0

@Odesseiorn jednak nie moze odtworzyc tego video.

0

Kiedys byly takie problemy.

0

Nie.

0

U mnie chodzi. Sprawdz. Floatilla by Spacetime Continuum z plyty Sea Biscuit.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?