Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gramy jak Barca Pepa w pierszym meczu z Lyonem.
0
@damianex10 trafil wynik do przerwy.
https://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-7051417.html#comment-7051417
0
Brak Luisa Suáreza widoczny jak na dloni.
0
Przytyl?
2
Dembelski w pyry
1
AC piorun DC
1
Barca vs
Liverpool
City
Real
PSG
0
Lyon mial kilka b.dobrych okazji.
0
Juhinho - co za ciekawa technik strzalu.
Benzema :)
1
Wydaje mi sie, ze to z ksiazki "Rozmowy o Everescie."
0
Robert Fripp nagral w tym okresie "At the End of Time" Nostalgia...
0
Nie wiem niestety.
0
Arbeloa cwaniaczek.
12
Sobota, 2 wrzesnia 1939
https://pbs.twimg.com/media/DzuRTBIWwAEH6qd.jpg
https://pbs.twimg.com/media/DzuRLCPWwAI_1JO.jpg
0
https://gph.is/1N6wNPJ
0
Z trenerem :)
1
Jedna z najladniejszych melancholijnych solowek.
1
O Gullit., zapomialem. Znowu brak lecytyny.
0
Cos znalazlelm.
1
Heheh. A tak bronisz Valdka przed mowa nienawisci ;) Dowcipne to jednak bylo.)
0
Mam pytanie - ktory z grajacych trenerow odnosil najwieksze sukcesy ? Jakis bardzo znany nie przychodzi mi w tej chwili do glowy.
1
To chyba wiem, dlaczego mi u gory odpisales ;)
6
Cichy i Wielicki zapoczatkowali wczesniej niemozliwe. W lutym 80 roku zdobyli zimowy Everest.
Tutaj ich slynny dialog z tego wydrzenia:
https://pbs.twimg.com/media/DzuBj51WoAEE9Td.jpg
0
Duzo tracisz przez takie ograniczenie., P na gatunki to tylko pewien skroty myslowy np. by muze latwiej wyszukac, Ja mam tylko jeden poddzial dobra i zla.
@FutbolowyJanusz przypomnial mi niedawno zapomniany album finskiej grupy Demilich. Rewelacja. Musisz posluchac .
0
Nie lubisz ambientu? Wiesz w muze musisz sie wsluchac.. teraz jest moda na szybkie przewijanie.
Najlepiej jeden album kilka razy. Wtedy dopiero wiesz.. no chyba, ze jakis gatunek tobie nie podchodzi. to co innego.
0
MOzna to obejsc, nie ma problemu.
0
@Odesseiorn jednak nie moze odtworzyc tego video.
0
Kiedys byly takie problemy.
0
Nie.
0
U mnie chodzi. Sprawdz. Floatilla by Spacetime Continuum z plyty Sea Biscuit.