Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Prawdopodobnie ustawial by ich po katach, a oni by sie buntowali. Ciezko powiedziec, Sledzisz jego prace w Leeds?
1
Wiadomo, ze Bielsa to maniak zbierania informacji, statystyk. Czy byl kojarzony kiedys z naszym klubem? Czy to zupelnie inna bajka? Jaka macie opinie na ten temat?
3
22 lutego 1943 r. na gilotynie w Monachium zginęło troje przeciwników Hitlera z organizacji Biała Róża. Hans i Sophie Scholl oraz ich kolega Christoph Probst drukowali od 1942 r. ulotki, w których nawoływali do oporu i potępiali zbrodnie na Żydach i Polakach.
1
Musze sprawdzic.
4
Ja dalem do wynikow, Ty do glosowania.
7
Bielsa otoczony przez tlum ludzi:
Daje sie fotografowac, poniewaz najwazniejszym elementem w pilce noznej sa ludzie. Ludzie, ktorzy kochaja ten klub, te koszulke. Oni nie pytaja o moj autograf, czy zdjecie. Pytaja o fotografie trenera Leeds United.
3
Nauczymy sie, tylko daj cynk, jak to zrobic.
0
Blad statystyczny.
0
Fajny wywiad z Kowalewskim czytalem na Onecie. On uwaza, ze Alex da rade.
0
Barca, City i Real, to wedlug czesci LR glowni kandydaci do zdobycia LM.
https://www.strawpoll.me/17472868/r
0
K2.
Rosjanie blisko ABC.
https://pbs.twimg.com/media/D0AQpytW0AAl-xV.jpg
https://madisonmountaineering.com/wp-content/uploads/2014/07/K2-Camp-1-1024x589.jpg
1
Stwirdzilem, ze malo osob to widzialo, a ostrzezenie dalem, co tam bedzie. Udany material moim zdaniem. Janeckiego i tak lubie, bo to taki naukowiec wsrod publicystow.
1
W nocy tylko Ty widziales. Ne zmuszam CIe bys wchodzil na te linki :)
9
Valverde o Walesie: Takiego grajka u nas nigdy nie bylo, on z Messim stworzy duet marzen.
0
Najwidoczniej, bo wialo jak cholera.
1
Ekipa Piwcowa niedwno ruszyła z bazy. Wyszli wszyscy - 10 osób w drodze do ABC
0
Dobrej!
Komentarz powinien zawierać od 15 do 20000 znaków.
0
Znam to, swietna rzecz.
0
Wish you were here chyba tez. Ja najbardziej lubie jednak Atomowe serce matki i Ummagumma.
Shine on you crazy diamon tez do niego nawiazuje, ale moze mi sie myli.
0
Keith Emerson i Greg Lake tez nie zyja.
0
Tak, byl na poczatku, Mimo wszystko mi go nie brakuje.
0
Z rozpedu go usmiercilem :D. Ale Harrison juz tu nie gra, gra zupelnie innej kapeli teraz.
0
Tak, zdecydowanie.
0
Henrdrix, Lennon , Prince, , Richard Wright, Tomasz Beksinski chociaz muzykiem nie byl.
NIck Mason zyje.
0
Cichu z tej listy najbardziej.
0
A Tobie?
ps. zapomialem o wspanialym Jacku Olterze.
0
O tak, swietny perkusista. Zadlawil sie wymiocinami.
0
Kurcze.. Andrew Wood, Scott Weiland, Jaco Pastorious, Layne Stalay, Chris Cornell,
Miles Davis, John Coltrane,
0
Frank Zappa. Zdecydowanie - jedne z najwiekszych muzykow.
Kapitan Beefheart
Joe Zawinul.
Potem: Peter Steele, Dimebag Darrell,
0
Byly prezydent dostal koszulke Barcy w prezencie.