Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Misja futobol. Najczesciej powtarzajace sie teksty?
Zapodam jeden : "To co powiedzial Mati, tak, pelna zgoda, przeciez napastnik zyje z podan"
0
Ciezkie pytanie. Moim zdaniem bez odpowiedzi. Kazdy fenomenalny, ale bardzo rozni pod wieloma wzgledami, moze podobni w tym, ze obaj tanczyli z pilka - ZZ byl nazywany nawet francuskim Brazylijczykiem.
Osobiscie blizej mi do do Iniesty, bo Zidana goraco nie lubilem, ale to zaden wyznacznik.
W roznych plebiscytach na 11 wszechczasow Zidan wybierany jest jednak czesiej, ale to nieczgo nie zmienie i nieczego nie przesadza.
Wybieram Inieste, ale tylko z sympatii, pytanie nie bez odpowiedzi.
1
Nie no zgadza sie, wlasnie nazwisko go ostrzegalo by nie pil alk tylko wode.
0
Zgadzam sie. bardzo udany. Z Jay i Cichy Bob kontratakuja nie mialem juz az takiego ubawu. Ostatnio pytalem wlasnie o ulubione filmy od najgorszego do najlepszego Kevina Smitha.
0
Ambient in Outer Space: Seven Artists Exploring the Final Frontier
https://daily.bandcamp.com/2019/04/08/outer-space-ambient-list/
min. Steve Roach "Bloodmoon Rising"
0
Kiedys lepsza.
1
Smashing Pumpkins - Sprzedawcy 2.
ps. pytanko - kto to jest Persona non jebata?
0
A przed kiedys, to dopiero bylo.
17
Angelina 91.
https://pbs.twimg.com/media/D3p0BfWXsAElw7H?format=jpg&name=small
0
Klawo jak cholera.
1
Kto się boi Virginii Woolf?
0
Widac wiek po nim?
0
#Hulk, pamietamy!
0
O i widzie, ze dobrze sie uczysz slowek, zamiast kuc, to kontekst.
6
https://streamja.com/n947
0
Hehe, no co Koke antycypowal, tylko zle :D
0
Ja nie mam.
0
Nie kopie sie lezacego :).
0
Czyli 82 teoretycznie jedna z najsilniejszych repr. BRA w historii?
4
"A tamtemu chamowi siateczke zalozysz".
0
Gramy jak nigdy...
90
Messi vs Koke - drybling na balans.
https://streamable.com/9fid3
1
Sa w sumie takie reprezentacje, ktore chyba zawzse maja ten potencjal. BRA jest wsrod nich - chociaz Brazylia nie jest juz takim mitycznym zespolem jak dawniej. Czytalem kiedys artykul, ktory mowil, ze oglolnie pieknie grajaca BRA na mistrzostwach to mit, moze z minimalnimmi wyjatkami.
0
jaka oni maja dziwna wymowe momentami. tzn dziwna dla mnie. D:
0
To nie pozostaje mi nic innego, jak odwzajemnic - nie tylko kurtuazyjnie - ten komplement.
8
Nie zapomnijcie o "blaszanym" dzis o 2130.
14
Gabriel Jesus i Lucas staraja sie odgadnac pseudonimy graczy, po ich pelnych nazwiskach.
https://streamable.com/5yujf
0
Zgodze sie co do tego, ze interpretacja Biblii musi byc dostosowana do obecnych czaswo. Wiara to poniekad naiwnosc, ale nie w sensie glupoty. Zazdroszcze ludziom silnej i niezlomnej wiary.
1
Ale teraz wszyscy wiedza, ze piszemy na priv :D
0
Bezcelowe sa w Twoim i innych przekonaniu, nie w moim nie. Wkurzylo Cie cos, czy chodzi o cos innego? Wiesz, tak jak ja, ze kto pyta nie bladzi.
Pytam, bo mamy dwoch, moze trrzy kozly ofiarne w tym kraju : PiS / PO, kosciol.
A kto jest Twoim pasterzem? - bo jestesmy jednak istotami stadnymi - nawet nasza konwersaja to potwierdza.
Gdy patrzysz na historie, to nigdy jeszcze sie nic nie zmnienilo? Dlaczgo ewolucja nie zmienila natury czlowieka?