1

Misja futobol. Najczesciej powtarzajace sie teksty?
Zapodam jeden : "To co powiedzial Mati, tak, pelna zgoda, przeciez napastnik zyje z podan"

0

Ciezkie pytanie. Moim zdaniem bez odpowiedzi. Kazdy fenomenalny, ale bardzo rozni pod wieloma wzgledami, moze podobni w tym, ze obaj tanczyli z pilka - ZZ byl nazywany nawet francuskim Brazylijczykiem.
Osobiscie blizej mi do do Iniesty, bo Zidana goraco nie lubilem, ale to zaden wyznacznik.
W roznych plebiscytach na 11 wszechczasow Zidan wybierany jest jednak czesiej, ale to nieczgo nie zmienie i nieczego nie przesadza.
Wybieram Inieste, ale tylko z sympatii, pytanie nie bez odpowiedzi.

1

Nie no zgadza sie, wlasnie nazwisko go ostrzegalo by nie pil alk tylko wode.

0

Zgadzam sie. bardzo udany. Z Jay i Cichy Bob kontratakuja nie mialem juz az takiego ubawu. Ostatnio pytalem wlasnie o ulubione filmy od najgorszego do najlepszego Kevina Smitha.

0

Ambient in Outer Space: Seven Artists Exploring the Final Frontier
https://daily.bandcamp.com/2019/04/08/outer-space-ambient-list/

min. Steve Roach "Bloodmoon Rising"

0

Kiedys lepsza.

1

Smashing Pumpkins - Sprzedawcy 2.



ps. pytanko - kto to jest Persona non jebata?

0

A przed kiedys, to dopiero bylo.

0

Klawo jak cholera.

1

Kto się boi Virginii Woolf?

0

Widac wiek po nim?

0

#Hulk, pamietamy!

0

O i widzie, ze dobrze sie uczysz slowek, zamiast kuc, to kontekst.

6

0

Hehe, no co Koke antycypowal, tylko zle :D

0

Ja nie mam.

0

Nie kopie sie lezacego :).

0

Czyli 82 teoretycznie jedna z najsilniejszych repr. BRA w historii?

4

"A tamtemu chamowi siateczke zalozysz".

0

Gramy jak nigdy...

90

Messi vs Koke - drybling na balans.
https://streamable.com/9fid3

1

Sa w sumie takie reprezentacje, ktore chyba zawzse maja ten potencjal. BRA jest wsrod nich - chociaz Brazylia nie jest juz takim mitycznym zespolem jak dawniej. Czytalem kiedys artykul, ktory mowil, ze oglolnie pieknie grajaca BRA na mistrzostwach to mit, moze z minimalnimmi wyjatkami.

0

jaka oni maja dziwna wymowe momentami. tzn dziwna dla mnie. D:

0

To nie pozostaje mi nic innego, jak odwzajemnic - nie tylko kurtuazyjnie - ten komplement.

8

Nie zapomnijcie o "blaszanym" dzis o 2130.

14

Gabriel Jesus i Lucas staraja sie odgadnac pseudonimy graczy, po ich pelnych nazwiskach.
https://streamable.com/5yujf

0

Zgodze sie co do tego, ze interpretacja Biblii musi byc dostosowana do obecnych czaswo. Wiara to poniekad naiwnosc, ale nie w sensie glupoty. Zazdroszcze ludziom silnej i niezlomnej wiary.

1

Ale teraz wszyscy wiedza, ze piszemy na priv :D

0

Bezcelowe sa w Twoim i innych przekonaniu, nie w moim nie. Wkurzylo Cie cos, czy chodzi o cos innego? Wiesz, tak jak ja, ze kto pyta nie bladzi.
Pytam, bo mamy dwoch, moze trrzy kozly ofiarne w tym kraju : PiS / PO, kosciol.

A kto jest Twoim pasterzem? - bo jestesmy jednak istotami stadnymi - nawet nasza konwersaja to potwierdza.

Gdy patrzysz na historie, to nigdy jeszcze sie nic nie zmnienilo? Dlaczgo ewolucja nie zmienila natury czlowieka?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?