0

Tu masz.

0

0

Nie ogladales :)

4

To zdrowko. Wodeczka musi byc zimna i gesta jak...

?

1

27

0

A @Nigaki dopiero o 23 robote skonczyl.

22

Swietny bramkarz, ale ta rola moze byc b. niewdzieczna. chociaz pewnie nikt do niego nie ma pretensji.
Wiele razy na zero z tylu, a nagle przychodza najwazniejsze mecze w sezonie i 5 bramek na koncie.

0

Jawsze chcialem jego, Falcao albo Cavaniego do Barcy. Marzenie sie spelnilo. Zreszta on tez zawsze chcial.

9

Urugwajska pasja do pilki, wańka-wstańka.

0

Krytyka bez celu jest do bani, ale konstruktywna jest na wage zlota.

10

Przykro to stwierdzic, ale spowszednialo. Tak jak praca Suareza bez pilki , czesto nie jest dostrzegana.

0

Spokojnie, szybko sie podniecasz / podpalasz, moze masz latynoska krew. To nie wada.

0

NO ten ktos mial racje XD

0

Misiu? O czyms nie nie wiem?

ktos pisal dzis tobie o kontoli?

0

Innym tematem jest to, ze czesto caly mecz z przewaga moze grac sie nierpzyjemnie i pod wieksza presja. Kiedys tak z Juve odpadlismy.

0

To chyba Lechowi, ale nie Barcelonie. Dorabiasz teorie, do sytuacji.

0

Tym bardziej dziwi narzekanie na niego. On tak po prostu gra. Zawsze jest grozny, zawsze.

1

Caly mecz gralismy z przewaga, nie mozna bylo nie dominowac.

1

Lubis ma koszulce miał : Oblak przereklamowany

0

Costa u nas?

6

Oblak cos krzyczał, chyba o matce liniowego.

0

Trzeba ten mecz wygrać i koniec. Nie ma tu wymówek.

0

A to nie bylo tak: Gilu *ucham wszystkich *utasem ale ciebie tutaj *ucham z miloscia.

0

Gdybanie.
Gdyby Barca musiala caly sezon rozgrywac mecze przy pustych trybunach, dalibyscie rade obejrzec kazde spotkanie w tv?

0

Mecz bez studia, to jak Ramos bez faulu. Czegos brak.

0

0

To jak lanie wosku? Mamy odgadnac, co oznacza jego heatmapa?

1

Na lawe Diego za Modrica albo nawet za Zizou bym go sprobowal, mega to wyglada. Ale musze policzyc :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?