Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tu masz.
0
0
Nie ogladales :)
4
To zdrowko. Wodeczka musi byc zimna i gesta jak...
?
1
Reus vs Lewy.
https://streamable.com/4ezvk
27
Messi do Alby.
https://streamable.com/sk0pc
1
335, a licznik ciagle bije.
https://preview.redd.it/y1a7lm8ugpq21.jpg?width=960&crop=smart&auto=webp&s=9c5cc924548fef7204d10f0a5759cd71b8554127
0
A @Nigaki dopiero o 23 robote skonczyl.
22
Swietny bramkarz, ale ta rola moze byc b. niewdzieczna. chociaz pewnie nikt do niego nie ma pretensji.
Wiele razy na zero z tylu, a nagle przychodza najwazniejsze mecze w sezonie i 5 bramek na koncie.
0
Jawsze chcialem jego, Falcao albo Cavaniego do Barcy. Marzenie sie spelnilo. Zreszta on tez zawsze chcial.
9
Urugwajska pasja do pilki, wańka-wstańka.
0
Krytyka bez celu jest do bani, ale konstruktywna jest na wage zlota.
10
Przykro to stwierdzic, ale spowszednialo. Tak jak praca Suareza bez pilki , czesto nie jest dostrzegana.
0
Spokojnie, szybko sie podniecasz / podpalasz, moze masz latynoska krew. To nie wada.
0
NO ten ktos mial racje XD
0
Misiu? O czyms nie nie wiem?
ktos pisal dzis tobie o kontoli?
0
Innym tematem jest to, ze czesto caly mecz z przewaga moze grac sie nierpzyjemnie i pod wieksza presja. Kiedys tak z Juve odpadlismy.
0
To chyba Lechowi, ale nie Barcelonie. Dorabiasz teorie, do sytuacji.
0
Tym bardziej dziwi narzekanie na niego. On tak po prostu gra. Zawsze jest grozny, zawsze.
1
Caly mecz gralismy z przewaga, nie mozna bylo nie dominowac.
1
Lubis ma koszulce miał : Oblak przereklamowany
0
Costa u nas?
6
Oblak cos krzyczał, chyba o matce liniowego.
0
Trzeba ten mecz wygrać i koniec. Nie ma tu wymówek.
0
A to nie bylo tak: Gilu *ucham wszystkich *utasem ale ciebie tutaj *ucham z miloscia.
0
Gdybanie.
Gdyby Barca musiala caly sezon rozgrywac mecze przy pustych trybunach, dalibyscie rade obejrzec kazde spotkanie w tv?
0
Mecz bez studia, to jak Ramos bez faulu. Czegos brak.
0
Wosku nigdy nie lales? Heatmapy jak cien wosku na scianie - zawsze cos przypominaja. https://external-preview.redd.it/4IKkWaYPBThABpeZnGCMOvgLpLKCp9Pc0lMJF425VU0.jpg?auto=webp&s=ddcea3be49a057d11fff242d08c9028e2d022496
0
To jak lanie wosku? Mamy odgadnac, co oznacza jego heatmapa?
1
Na lawe Diego za Modrica albo nawet za Zizou bym go sprobowal, mega to wyglada. Ale musze policzyc :D