2

"I'll be back" - zawsze sie sprawdza.

0

Warto posluchac tego wykladu.

6

Czy kara smierci jest sprawiedliwa? Czy dozywocie to nagroda dla mordercy, ze w razie zlapania, dostaje gwarancje zachowania zycia? No i jak przebiega resocjalizacja Brivika, ktos sie jeszcze tym interesuje?

2

Bielsa to instytucja, czlowiek poswiecony futbolowi, zyjacy nim, inspiracja dla wielu innych trenerow, jak Pep. Zalezy jak patrzysz na futbol, dla jednych licza sie tylko gole, trofea i statystki, dla innych pewnca wizja, koncepcja. Wygrac moze tylko jeden, ale czy to znaczy, ze ktos inny nie moze byc dobrym trenerem?

0

Marcelo Bielsa - idealista. Artykul w jezyku angielskim.
http://timeontheball.net/2019/04/03/the-idealist/

0

Ladny gol w meczu Melbourne vs Brisbane.
[Zobacz link: https://streamable.com/jsuk8]

0

Pierwszy tak, durgi to teks Philipa Anselmo, ktory przeszdl bodajze smierc kliniczna.

0

5 kwietnia, dawno temu, opuscil ten swiat mlodyc chlopak.

"My girl, my girl, don't lie to me
Tell me where did you sleep last night
In the pines, in the pines
Where the sun don't ever shine
I would shiver the whole night through
My girl, my girl, where will you go
I'm going where the cold wind blows"

Tutaj tekst, nie jego, ale badzo pasujacy.

Cheap cocaine, a dry inhale, the pills that kill and take the pain away
Diet of life, shelter without, the face that cannot see inside yours and mine
When I'm hiding, when I need it,
it lets me breathe,
for our handle on this life, I don't believe
this time

Would you look at me now?
Can you tell I'm a man?
With these scars on my wrists
To prove I'll try again
Try to die again, try to live through this night
Try to die again.....

Forever fooling, free and using,sliding down the slide that breaks a will
Mothers angel, getting smarter, how smart are you to regress unfulfilled?
It's a damn shame, but who's to blame?

2

Ja tez nie.

0

1

Swietny serial. Ed O’Neill to chyba tez calkiem fajny gosc. Kiedys w wywiadzie powiedzial, ze w zyciu udaly mu sie dwie rzecz i jest z nich dumny. Dzieci i BJJ.

4

5 kwietnia 1987 amerykańska stacja Fox rozpoczęła emisję serialu komediowego ,,Świat według Bundych". To jeden z najdłuższych i najpopularniejszych seriali komediowych. W latach 90-tych bił rekordy popularności w Polsce.

0

Tak jest!

0

Antoni Słonimski

1

..."wszystko, w com wierzył, czegom nienawidził,
Wykrzywia mi się w tej chwili ostatniej.
Ciąg zdarzeń dziwnie skraca się i myśli,
Które towarzyszyły dawnym czynom,
Stoją osobno, jak gdyby na stronie,
Jedne wśród wrogów, inne wśród przyjaciół.
Z szeregu dawnych moich dni niektóre
Odchodzą, rosną i stają na czele
Armii pobitej dni mojego życia..."

„Porwały mnie plemiona zdziczałych tubylców, zbrojnych w maczugi światła, strzały laserowe, ponaddźwiękowe dzidy, kobaltowe proce, paraboliczne bębny, flety bioplazmy, wtórujące podskokom sztucznych serc lub krwawych, wydartych z piersi trupów jeszcze nie ostygłych. O, drogi Panie Hrabio, jakże mi daleko do dworu ukrytego w sadach, do komnaty ksiąg pełnej, gdzie rozmowy wiedliśmy przy kawie, wonnej kawie słodzonej z cukiernicy srebrnej!”

0

Faktycznie, A propos pieter, to nie pamitam, na ktorym pietrze, poziomie Kareem byl, bo tak dawno filmu nie widzialem. To jego ostatni przeciwnik?

7

0

Nie.

0

To Cie zle zrozumialem.

5

Nowy filmik z kanalu Podziemna TV. Tym razem o Konfederacji.
Zobacz link:


oraz ACTA2

0

Podpoweim, ze gral w Siedmiu Wspanialych.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ten od lewej - w dokumencie o Brucie Lee - troszke dostal mokre oczy, gdy o nim mowil.

0

Jeden aktor, drugi martial arts. Bruce dawal lekcje wielu aktorom.

0

0

Kreatywnie, czemu nie.

0

Kogo dodacie / usuniecie z listy? Znani gracze, ktorzy nie zawojowali Premier League.
- Diego Forlan
- Robinho
- Andriy Shevchenko
- Sergei Rebrov
- Tomas Brolin
- Roque Junior
- Jon Dahl Tomasson
- Juan Sebastian Veron
- Radamel Falcao
- ?

0

Zalezy do czego potrzebujesz. Bo jesli chces sie dogadac, to czy powiesz Poprosze jendna mala piwo czy jedno male piwo, to wsio obojetne D:

0

Nie wiem, bo gramy sie nigdy nie uczylem, wiec moge sie mylic. Nie wiem jaki to jest poziom, ale nauka gramy na poczatku to dla mnie bezsens. Dlaczego? Bo jezyk sluzy do komunikacji, no chyba, ze ktos lubi sie tak uczyc, to co innego.

0

Mozna tez napisac wenn das Wetter schön wird czyli doslownie gdy pogoda bedzie dobra..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?