Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiem, ze byla tam jakas kolonia pedofilska, gdzies w tych okolicach.
0
Brzydzis mi sie jako czlowiek, tak emocjonalnie, po ludzku.
0
Mozesz mi dalej odpsywac, ale czuje obrzydzienie bedac zmuszony odpowiadac - naprawde obrzydzenie,a tego daaaaawno juz w stosunku do drugiego czlowieka nie czuelem. Zacofene pogalady, przeczace nauce, cynizm, brak szacunku dla poszkodowanch, pod pozorem resocjalizajci brutalnych mordercow, prowokowanie . uyzwajc fraz miod na uszy, slodkie itp.
Mam nadzieje, ze nie bedziesz mial nigdy wplywun na zycie polityczne czy spoleczne w Polsce i na swiecie, mama nadzeije, ze pozostaniesz domowym fiilozofem i obronca psyychopatow zza komputera.
Tylko mi prosze nie odpisuje, odwracajac moje o slowa o projekcjach itd.
Pisz na tematy muzyki , chcoiaz tam tez widac Twoja frustracje.
0
Dużo nowojorczyków obraziłeś.
Nowojorczykow obrzazlem w jaki sposob? serio teraz widze, na czym naprawde polega ta "dyskusja"
0
Wyciąłeś jedną drogę rozwoju w tym argumencie. Seryjnych morderców raczej będzie dotyczył punkt nie wypuszczenia ich i odbywania prac.
Swoją drogą, to słodkie, że ktoś piszący "A jak zniesiona zostanie kar
Slodkie ? serio? Pijesz , nie pisz., bo dobor slow wykazuje tylko twoj cynizmi
0
Widzisz w tym jakąś dziwną sprawiedliwość. Staram się dotrzeć z jakich powodów, czemu. Na razie doszliśmy, że masz jakiś "porządek". Ok. Kara śmierci jest zakazana w większości krajów na świecie i
Zalozysz sie? zrestza to nie jest priorytetem, bedzie wykonywane tyle razy ile to konieczna.
Kara smierci bedzie wykonywana tyle razy ile konieczne. Tyle razy ile morderce bedzie chcial sie zabic.
"na razie kosmos nie wybuchł od tego zakłócania harmonii. Ale może coś o tym więcej powiesz " to nie jest argumetn, to cyniczan wypowiedz, kogos, dla ktorego zabijanie dziecie jest ok.
0
"Sprawca zyczy sobie takiej kary."
To tylko twoje zdanie. Takim "należy mu się" można dużo zbrodni usprawiedliwić.
To nie jest tylko moje zdanie, bo to nie opinia. To wybor mordercy - dyskutujac z tym jestes skrajnie nieglogiczyn. To dla mnie najpowaniejszy argumetn za kara smierci.
0
Gardzisz ludzmi MIchalkiewicz, a chcialbys morderczym pedofilom pomagac w wracaniu do spoleczenstwa?"
no wlansnie chociaz sie przyznales, ze gardzisz, DLATEGO NIE KUPUJE UDAWAGNEG HUNANitaryzmu i tyle
0
A można dbać o obydwa przypadki. Chociaż tu też nie chodzi konkretnie o opiekowanie, pobłażliwość, litość, (czy jak to tam nazwiesz) w stosunku do nich. Chodzi o sprawiedliwość - każdy powinien mieć szanse na zmianę i zrozumienie swoich błędów. Też pewnego rodzaju nie zezwierzęcenie. Czemu my - praworządni - mamy się zniżać do ich poziomu? Mordować jak oni.
mordowac jak oni?? jak mozna tu rownanie stosowac?
0
Nigdzie nie napisałem, że ich jakoś wielbię. Traktowanie człowieka jak... człowieka, to nie jest coś dziwnego. Ba, pewna religia - takim dziwnym przypadkiem oddziałowuje mocno na kulturę w której się wychowałem, udzielam i żyję - ma to wpisane w filozofię.
tutaj znowu bajki piszsz, bo w tej religi jest o karze smierci i to jes znowu kolejne naduzycze i ciekawostka , ze niwierzacy, jak nie maja argumentow, to zawzsze religia sie zaslaniaja.
0
"A od kilku dni, bo niestety mam trochę na głowię ostatnio, " i to widac w Twoich odpowiedziach, ktore bronia czegos, zcego nie da sie obronic, Wstret mnie bierze, gdy kots brutalne zabmordowanie rodzin stawia na rowni z zabiciem bydlaka.
Ja potrafie to otwarcie powiedziec - nie przejmuja mnie losy bydlakow, wole sie skupic na ludziach, ktorzy zyja uczciwie. Mamy sobie produkowac seryjanch mordercow mieszkajacych w hotelach zwanch wiezieniami? Tak to ma wygladac?
Pytalem czy znasz Mieszkowisiego,? Kiedys juz Tobie pisalem, ze mialaem i moja rodzian takie pogladdy "lewej strony" post komuny jak Ty na wiele tematow, ale trzeba dorosnac - nie w sensie - wieku, trzeba zejsc na ziemie i nie tworzyc spoleczenstwa , w ktorym za zle czyny czlowiek jest propowany.
0
"Z tego de facto wynika różnica poglądów na ten temat. Według ciebie jej nie ma i w imię kolektywnego dobra można jednostkę myślącą pozbawić życia, jeśli się wyłamała z reguł tejże społeczności. Ja jestem innego zdania. "
Nie wiem ile razy musze to powtarzac - jednostka sama siebie zycia pozbawia.
"Nigdzie nie napisałem, że jakoś bardziej wartościuje aspekt filozoficzny tego problemu" - Napisales.
Pokazać, że to nie tylko gadanie o abstrakcjac. Masa abstakcjji przy komputerze i latte. Aspekt ekonmiczny nie powinien tutaj miec miejsca i tyle.
"dożywocie jest bardziej dla nich upierdliwe, " to ma byc upiersliwe, czy maja wrocic do spleczentwa i bedziesz razem z nim mieszkal?
Jeśli x złamie y rękę, to uprawnia nas to do rewanżu na x? serio poziom cynizmu jest niesamowity z Twojj strony, naprawde czuje wrecz obrzydzenie, jak mozna miec tak zacofane poglady, przeczace nauce i po prostu moralnosci.
Rzeczywiscie jesli , tak jak ostatino - dwoch gosci wlamie sie na posesjje pewenj rodziny, zgwalci 11 letnia corkai matke, podbali je zywcem. Maz przezyl - i dla Ciebie egekucja tych gosci jest tym samym co gwalt , torutrty i spalenie zywcem? Nie Seba, ale to gadanie typowego Seby, ktore mnie brzydzi, bo nie masz pojeciao czym piszezsz. Nawet nie wiem, czymu jeszcze odpoiwadam, tylko chyba z grzecznosci.
"Aaaa to jednak chcesz niejako ich torturowac " no wlanie wolisz toruty i gnicie w wiezieniu, a gzie humanitarne traktowanie?
Starasz sie tylko szeroko argumetnowac - to czekan za arumentami pro pedofilai, pro zoofila itd. Tez na pewno cos znajezsiesz.
"Generalnie bardziej wegetacja, niż życie. " Czyli jedan zyczyysz im powolnej , sadystycznej wegatacji. OK.
"Trudno , zycie nei jest idealne, mordujac ludzi liczyli sie, ze pozbawinei zycie nie bedzie wycieczka w Tatry."
Czyli nie jest humanitarne. ??? Nie zycie jest humanitarne, ale nie ma idealu i tyle. f
Miło by było gdybyś się do tego odniósł, jak inteligentny człowiek i jeśli nie mam w tym racji, to wykazał to. Zalecam poczytanie o tym.
haha . poczytaj to ty o roznach sprawach, dlam nie wzgledy wzgledy ekonomczne nie sa najwazneijsza sprawa , gdy idzie o zycie ludzie. Manipulacje w stylu "jako " ingeligenty czlowiek zostaw dla kogos innego, mbo po tym widac, ze nie wiesz o czym piszezs
"Dlaczgo dyskutujesz ze mna," nie odpowiedzialas mi na to pytania, bylaem z perspektywy psychologii. Wejd w glab siebie i odpwowiedz szczerze dlaczego ze mna piszezs. 'Nie odpowiadaj mi tylko sobie, ale szczerze., to nie jest latwe, nei wiem czy sie Tobie to uda.
ja mam wrazennie, ze to dla Ciebie dobra zabawa i zaraz pedofilii zaczniesz bronic.
2
"W dolinie rzeki Tollense czyli Tolęży zaledwie kilkadziesiąt kilometrów od dzisiejszej granicy polsko-niemieckiej, odkryto ślady po wielkiej bitwie sprzed 3300 lat, o której nie tylko nic nie wiedziała historiografia, ale która generalnie nie powinna się tam rozegrać. Zgodnie bowiem z aktualną wiedzą w okresie tym ten region Europy miałby by peryferiami cywilizacji, gdzie żyły sobie luźne i proste społeczności rolnicze. Tymczasem archeologia molekularna ujawnia, że w tej części Pomorza ok. 1250 r. p.n.e. mogła się rozegrać największa bitwa starożytności, którą duńska archeolog prof. Helle Vandkilde porównuje do bitwy o Troję."
https://wolnislowianie.wordpress.com/2018/05/21/bitwa-pod-tollense-czyli-posredni-dowod-na-istnienie-lechii/
0
Czyli "Wirujacy seks"?
0
Ty, wiesz, ze o tym samy pomyslalem.
0
Brawo.
0
Dobrze, A film?
0
Zagadak. Szukamy aktorow i filmu. W miare mozliwosci bez wyszukiwarek.
http://grafik.rp.pl/g4a/1075548,571947,9.jpg
1
tak, na pewno trzba wziac to pod uwage.
0
Normalnie Danny Gaucho byl najszybszy.
0
Ej panie, brawo! Ronnie jednak zna sie na aktorach.
0
Dobrze, a pan w srodku i druga kobieta?
1
Scifun by sie nie powstydzil.
3
Zagadka.
Kto to? https://pbs.twimg.com/media/D3QMST6WwAERwcQ?format=jpg&name=900x900
0
Luki, czas na zmiane avataru, dawaj nowa kobitke. Ciekawe nazwiska wrzucil dzis @Adrian.
Viki Odintcova
Anastasiya Kvitko
1
Ogolnie ostatnio czytalem ze sol krzepi i znowu jest zdrowa : ) Informacje dotyczace jedzenie i jego wplywu na zdrowie zmieniaja sie badzo szybko.
0
Kojarzys to video i rzeczywiste odlaglosci w Ukladzie Sloneczym? Na pustyni budowali.
4
Bilety na Led Zeppelin za piec dolcow.
https://pbs.twimg.com/media/D3P3OmRWwAElkxM.jpg
0
Swietne zdejcie MIchaela Jordana.
https://pbs.twimg.com/media/D3PK0jbWkAAG3P9?format=jpg&name=small
1
Smaczego przede wszystkim, no chyba ze to jakas aluzja, ktorej nie rozumiem i wcale nie jesz jajecznicy.
Pomidorki na chlebek tez koniecznie posolone.
ps. w NY chcieli zakazac soli, bo niezdrowe, wiec ciesz sie, ze w PL jestes.