Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ronaldo R9?
1
Nie liczylem, ale cos takiego, tak . W Marvelu mogliby grac z takim skladem, imponujace.
0
Stworzcie jedenastke plus lawka i trener, ale zlozona z bylych lub obecnych zawodniko Barcy i krolewskich - wyjsciowy sklad: 6 z jednej 5 z drugiej. Lawka 3 i 4 graczy -ale musi byc przewaga na lawce zawodnikow tej druzyny, ktorej bylo mniej w wyjsciowym.
0
Rekordowy bieg po Orlej Perci 1h 04' 23"!, 06/09/2018. [Zobacz link:
Zapis GPS [Zobacz link: https://www.strava.com/activities/1823798873]
0
szalony to raczej nie , ale fajny , bo kumpel ma mini salę kinową . Trzeba będzie wcześnie zacząć , bo pewbie wszystkich nie obejrzymy .
1
Internety sa naj. Znalezione w komentarzach na YT.
"3 godziny ładowanie telefonu za prawie 4 tyś haha :D
Apple dyma najlepiej."
0
To w ostatecznosci zrobie.
0
Robimy ze znajomymi maraton filmow Kevina Smitha i probujemy zaczac od najgorszego na najlepszym konczac. Jakies pomysly?
1
Ci powiem, ze ja ze smiechu nie moglem. "Nie po to Mojzesz... i potem a gdzie zes tu nas wyprowadzil, tam mielismy miche i wczasy, a gdzie tu wczasy na pustyny Synaj??" - mocne.
0
Od mniej wiecej 4:59 zaczyna sie ostro wkurzac.
0
Konkretnie, nazwiska :)
ps. pisalem z przymruzeniem czegos tam, kazdy wie jaka jest tendencja.
0
Idziemy w absurd. Wyobrazasz sobie nakrecenie dzis Pana Samochodzika? Facet zabierajacy w podroz samochodem mlodych chlopakow?
0
Z tego co pamietam, dwa razy mu nerwy puscily. Raz gdy mowil o Januszu Palikocie, a dwa gdy go jeden z publicznosci meczyl.
3
Podziemna TV na YT, robi tez niezalezna materialy, ale pewnie znasz.
0
Ktora to bla Dean Martina piosenka, bo nie pamietam?
3
Zabawny tez jest. Jakis pajac nadal mu stempel antysemity i niestety to sie za nim ciagnie. A kim jest dzis antysemita? Nie tym, ktory nie lubi Zydow, tylko tym, ktorego Zydzi nie lubia.
0
Z czym w avkach?
0
Dokladnie, a Bruce Springsteen?
Hej, maleńka, czy twój Stary w domu?
Czy wyszedł i zostawił cię zupełnie samą?
Czuję jak pożądam
Płonę
Powiedz mi dziecino, czy on jest dla ciebie dobry?
Czy umie Ci robić rzeczy, które ja potrafię?
Ja mogę sprawić, że odlecisz bardziej,
Płonę
Skarbie czasami to jest jakby ktoś wziął nóż
Wyszczerbiony, tępy i kroił nim dolinę na sześć cali
Przez środek mojej czaszki
Budzę się w nocy w kompletnie przemoczonej pościeli
I towarowy pociąg jedzie przez
Środek mojej głowy
Tylko ty jesteś w stanie ostudzić moje pożądanie
Płonę
I am on fire
4
Malo ludzi go zna, a ci, ktorzy nie znaja z gory oceniaja, a szkoda. Dla mnie jeden z niewielu niezaleznych i mowiacych bez sciemy ludzi.
6
O Ewa, lubie.
ps. tu masz krociotki film o zwiazkach zawodowych
1
Spieszmy sie kochac YT , ACTA2 nadciaga :) Trzeba bedzie sie na YouKu albo inne skosne Kuku przeniesc.
1
Jade na "anfie" jak Kowalski ze Znikajacego Punktu.
[Zobacz link:
3
Ku pamieci Kurta Cobain.
0
Haha.
Komentarz powinien zawierać od 15 do 20000 znaków.
2
Hulk, pamietamy!
1
Czyli "letki" na nogach byl?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Tutaj masz wyjasnione. 3 minuty.
0
W sumie motywow nie znamy, moze zapewnia byt 12stu wioskom Kiowas w Amazonii.
2
Tak, wielu na niego liczylo, ale BRA tak czasem maja, ida po lini mniejszego oporu.