Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy sa aplikacje, ktore zwiekszaja wasza produktywnosc, wydajnosc itd? Aplikacje, ktore uzywacie codziennie - nie pytam o komunikatory i inne Instagramy.
0
Jeden z najwazniejszych polskich filmow. Scena modlitwy na balkonach - genialna.
4
Takie tam, Messi do Alby, Coutinho pomaga. 2D.
1
Glodowka z przerwa obiadowa. Niemagister, MAnn, Materna.
1
Elitarny Robert. LM najlepsi w historii. Podzial na fazy.
https://i.redd.it/2uu8yqhzb1r21.jpg
1
Pamiatka na cale zycie. Fajnie.
3
Jesli jest kara smierci (slon) i ktos mimo to idzie w jego kierunku z niencymi zamiarami, to sam sie na zabice przez slonia skazal - czyli sam sie skazal na kare smierci.
6
Gratulacje, ale najwazniejsze bys nie zarazil Messiego.
0
Znacie tego pana od kreskowek pilkarskich kreskowek na YT. Tym razem zadal pytanie, jak MU moglby pokonac Barcelone.
0
Byly, ale teraz to nie wiem.
0
Nikz nie siedzial gdy robillo sie goraca.
0
Kiedys tak oglądałem MŚ i była świetna atmosfera .
1
Nie wiem kto to jest to "WY" w Twoim "pytaniu". Jesli czules sie urazony, lub odebrales ten post osobiscie, to sorry, nie bylo to moim zamiarem. Nikogo nie nazwalem maluczkim (nawet tego nie insynuowalem), jesli dobrze przeczytasz moj tekst, wrecz przeciwnie.
Wierze w ludzi, ale oni tez musza wierzyc, ze zamiana jest mozliwa, a jak pokazuje historia, duzo jest mozliwe.
NIe chodzi nawet o zamine personalna, tylko zmiane systemu i myslenia.
0
Osobiście bede głosował na Iván de la Peña.
13
„Mojżesz nie dlatego chodził z Żydami po pustyni 40 lat bo nie mógł trafić, tylko dlatego żeby wymarło pokolenie wychowane w niewoli, bo z takimi zasrańcami nic by nie osiągnął”
Sądzono , ze w Polsce tez tak musi być - musi wymrzec pokolenie wychowane w komunie i socjalizmie.
Niestety chyba potrwa to dłużej niż zakładano , bo wielu młodych mimo , iż nie zna PRL to , rozwiązania rodem z tego ustroju popiera utrzymując partyjne status quo.
Nie obwiniam za to nawet inteligencji, bo raczej to pewien rodzaj zaślepienia połączonego z brakiem krytycznego myślenia - bo to krytyczne myślenie jest skierowane głównie w trzech kierunkach - kościół , PO, PiS - tak jakby ktos zakładał , ze ma świecie nie ma niczego innego , tylko te 3 strony świata .
2
Dobrze napisalas , ze partie systemowe realizujà tylko swoje interesy .
2
Przecież nawet ich kłótnie wyglądają , jak kłótnie rodzinne . Wczoraj podczas „Kawy na Ławę” (?) pani z Cookies : wasze dyskusje to tylko na zmianę obwinianie się za Wszystko .
Mało merytoryki do tego ciagle wzajemne zarzuty o hipokryzje .
Jacy politycy , taki naród - czesc przynajmniej.
3
Man fo the Match od sezonu 10/11. Kolorowy, animowany wykres z muzyczka.
9
Cytat dnia.
"Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się trudności nieznane w żadnym innym ustroju!"
Stefan Kisielewski
To tak à propos sytaucji w oswiacie oraz licznych bohaterskich debat o nauczycielach.
0
Nie wiem, ktora najlepsza , rozne opinie slyszalem. To na pewno jes wersja ROM EU.
0
Spotkal sie ktos z Was z taka wersja MIUI w Redmi Note 7 albo innych?
10.2.4.0(PFLEUXM)
Co to jest za EU ROM?
1
Moda na Sukces na sterydach. Dużo postaci , wątków , władza , cycki , zdrada.
1
I tylko Rammstein potrafi sprawic, ze mowia o nim (o tej grupie) pozytywnie w rzadowej telewizji.
1
To tez zalezy od psychiki. Takiego jednego malarza nie doceniali, czul sie obrazony, zapuscil skroconego wasa, wlosy na bok, a jak tragiczne mialo to skutki dla swiata , kazdy wie.
1
Pomysl na krotki cykl. NIe zadne banaly, ale chetnie bym regularnie poczytal cos na ksztalt alfabetu Fc Barcelony. Jakies ciekawe, malo znane informacje.
4
Nie tylko u nas piekne bramki padaly. Hakon Evjen
https://streamable.com/nvqfs
0
Nie przejmus sie, ta nagroda to taka troche zabawa.
0
No jak mu powiesz, ze Afroamrykanin to na pewno nic Ci nie zrobi tylko poklepie po ramieniu :) Kompletnie sam tam jestes?
6
Jak Cie zaczepia, to gadaj od razu, ze jestes na ty z Dannym Gaucho, a jak to nie pomoze, to naslij na nich @sidzej i jej koty.
0
Dokladnie ;D