Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby nie, ale roznie moze byc.
9
Ale teskno bylo dzis za Barucnia ogladajac tych wyspiarzy.
4
Dziekanowski to jak Pawlak z PSL.
0
Stwierdzam, ze mam jednak ogromne oczekiwania co do Barcy w tym sezonie. Jesli nie wygraja wszystkiego bede mocno zawiedziony. Oby, oby.
0
Takim minimalnym dla mnie osobiscie. Ogolnie po 1/8 to nasi sa dla mnie malym faworytem potem City, Juve, Liverpool . Nikt jednak nie dominuje , pewny nie jestem.
0
Tak, fajne.
5
Brazylijska Federacja ma nowy herb.
https://conteudo.cbf.com.br/cdn/thumbs/910x0/201904/20190409164602_460.png
4
Brutal Salah.
https://streamable.com/l1cv4
1
Moim zdaniem City jest ciagle jednym z faworytow. Nie ma obecnie Naddruzyny w Europie - my jestesmy tego najblizej.
1
Kontuzja Harry Kane
https://streamable.com/09dhw
2
Nigdzie nie trafiles :D, musialem byc tylko przez moment uszczypliwy.
2
Dla mnie Pep od projektu Monachium jest podpadniety - zreszta jak Ty dzis - IYNWIM ;) Szanuje go i cenie za poswiecnie, ale tez bylem za Spurs.
0
Na zdrowie.
20
Zalozyl sie o 100k z kumplami.
0
Jesli Totki dzis nie straca bramki, to ugrali bardzo dobry wynik, a reszta tak jak napisales.
1
Slaby pierszy odcinek, ale sie rozkreci, nie peniaj.
1
Druga pod wzgledem wielkosci taka dziura, nazywana "defensywna" ma sie pojawic na polowie Manchastaru United, jutro w godzinach wieczornych - cos po 21.
1
Tak. Powtorze, pytanie bylo ok, ale widac, ze poczatkujesz z tematem. Tu dostaniesz pare odpowiedzi, wiesz nie zglebisz tematu. Pozdrawiam.
0
Bardziej obszernych, bo tutaj dostaniesz tylko krotsze odpowiedzi. Samo Twoje pytanie swiadzczy o tym, ze interesujesz sie tematem bardzo pobieznie, co nie jest grzechem, bo od czegos trzeba zaczac, Czekaj dalej , moze ktos odpowie, ale ja bym na Twoim miejscu szukal dalej w necie. -jesli NAPRAWDE Cie to interesuje.
0
NO raczej tak, bo teraz wszyscy przez Cibie dalej spamujemy i sie nazwajem pouczamy.
0
Gdybys chcial, to jednak jest grozba w tej niewinnosci?
Powiedzialem, moge sie mylic, chociaz watpie, Jesli naprawde Cie intersuje ta kwestia wiary, to znajdziesz w necie mnostwo wyjasnien.
0
To Ty tez musisz mu na priv napisac i ja Tobie tez.
0
O widzisz :)
0
Pewnie, ze nie, ale akurat wiedzialem ze drugie pytanie juz nie bedzie takie niewinne i pewnie w trzecim z holokaustem wyjedziesz.
0
Wydaje mi sie, ze jendak miales inny zamiar, niz taki niewinny, o ktory pytales. Antycypowalem nastepne pytanie. Zreszta samo uzycie wiesc - okoliczne wsie -wiadomo, dlaczego wziales przyklad ze wsi, a nie duzego miasta. No chyba, ze sie myle, ale watpie.
0
Za chwile pewnie zadasz pytanie, dlaczego, skoro istnieje Bog (dla wierzacego) jest tyle zla na swiecie?
0
Dosc wyrownana stawka w tym sezonie. Minimalnym faworytem jestesesmy my, potem City., a potem to nie wiem. Juve i inne tam Liverpoole. Forma dnia i psych i fiz. zdecyduje plus kartki i kontzuje.
0
Dobry ten Hurricane.
0
Wielu bylych zawodnikow Barcy zostalo dobrymi trenerami. Kogo z tych, ktorzy teraz graja lub grali u nas widziecie w przyszlosci jako coacha z topu - Xavi, wiadomo, ze pewnie bedzie wybitnym trenerem, ale kto jeszcze?
1
Karny moze byc z tego.