Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@sidzej! Panstwo czyli PIS, PO i ogolnei beton - nie sa cyniczne? Maja monopol na przemoc i pobieraja haracze jak mafia, tylko , ze mafia stara sie by interes nie upadl.
Nie zarzucaj cynizmu wolnosciowcom, bo to jest po prostu nieprawda.
No chyba, ze inaczej postrzegasz cynizm.
Wolnoscioweic chce zmiejszenia ingerencji panstwa w zycie obywateli. "Chcacemu nie dzieje sie krzywda."
Nikt nie mowie, ze wyjscie z obecniego systemu jest latwe - jest on zakorzeniony nie tylko w instytucjach, biznesie i umyslach. trzeba pamietac, ze propozycje, ktore slyszym w mediach - sa czasem uproszczone, by byly zrozumiale.
0
Poleca ktos serial Eureka?
Zaczalem ogladac , moze sie rozkreci. Uwage przykule te dwie aktorki. Ladne!
https://wallpapercave.com/wp/0ywdyNm.jpg
https://pics.wikifeet.com/Salli-Richardson-Whitfield-Feet-3069278.jpg
4
Redmi Note 7 albo Redmi 7 - chyba sie mieszcza w tej cenie -choiaz glowy nie dam.
0
Brawo za odwage, ze w koncu sie przyznales. Chociaz ja wiedzialem od poczatku - latwo takich ludzi rozszyfrowac.
0
Zle piszesz. Slowo zaoranie tutaj zupelnie nie pasuje - to zaproszenie do debaty, ale interpetujesz, tak by Tobie pasowalo do antypatii w kierunku tego Michalkiewicza.
0
"– Strajki nie są zabronione, "
0
Nie podbada to troszke pod rasizm publicystyczny? :)
0
Napisalem ogolnie, nie tylko do CIebie. Nie ma tu opcji niestety - odpowiedz wszystkim,
Wiem na pewno ze z moim zdaniem sie zgodzisz - tym dotyczacym zabobonu.
0
no wlasnie mi zaginelo - cos bylo napisane, ze popiera nauczycieli ta turecka aktorka. Po piersze to ona chyba nie jest turecka. :D
0
Trudno jest rozmawiac, gdy ktos jest uprzedzony. To bardzo silny zabobon takie uprzedzenie.
0
Zalezy od modelu. Czasem oddaje, czasem nie.
0
Np. konsekwencja odwoloania matury - szkoda materialna i duchowa.
0
" Warto wrócić do pomysłu sprywatyzowania oświaty. Rząd powinien obniżyć podatki o kwotę wydatkowaną na finansowanie edukacji i rozwiązać ministerstwo. W następstwie tego, pracodawcami nauczycieli staliby się rodzice uczniów i to z nimi trzeba by dogadać się ws. wynagrodzeń, a nie z rządem. Jeżeli ten pomysł wydaje się komuś za daleko idący, to warto wrócić do czeku oświatowego. Rząd rozdawałby rodzicom uczniów czeki oświatowe i szkoła miałaby tylko tyle pieniędzy, ile zgromadziłaby czeków. Nauczyciele w dobrych szkołach mieliby się lepiej, a w złych gorzej – redaktor."
0
Moim zadnem chodzi o rekompensate zwloki. Czas to pieniadz. Oczywiscie trudno to wyliczc, ale moj znajomy wygral kiedys proces z operatorem , gdy ten nie dostarczyl mu neta - obliczyl sobie poniesione z tym koszta. - prowadzil firme w necie.
5
No ok, ale nie zgadzasz sie nawet wtedy gdy ma racje? Wiesz, ze wlasnie takie na sile antagonistyczne nastawienie kreuje wlasnie silne podzialy w Polsce?
0
Najwazniejsze to nie byc uprzedzonym :D
1
Kto to jest?
1
Zalezy tez jaki telefon. Przwaznie sa robione ciecia np. slabszy aparat, brak nfc, brak usb c , szybkiej ladowarki , wyswietlacz. Zawsze cos musza uciac, nie zmienia to faktu, ze jesli mozesz zyc, bez niektorych funkcji, to czasem wylapiesz DIT - dobre i tanie.
4
Rodzice uczniów poszkodowanych przez strajk, powinni wystąpić przeciwko Związkowi Nauczycielstwa Polskiego z pozwami sądowymi o wynagrodzenie tych szkód.
Najważniejsza jest intencja doprowadzenia do chaosu w sektorze edukacji. Organizatorzy strajku liczą na to, że zachwieje on rządem Prawa i Sprawiedliwości w roku wyborczym. Z drugiej strony rząd liczy na to, że opinia publiczna zwróci się przeciwko Związkowi Nauczycielstwa Polskiego i przewodniczącemu Sławomirowi Broniarzowi – komentuje Michalkiewicz.
– Strajki nie są zabronione, ale ktoś powinien odpowiadać za poniesione z tego względu szkody. Praktyka pokazuje, że za szkody spowodowane strajkiem nikt nie odpowiada, co zachęca tym bardziej do strajkowania (…). Artykuł 415 kodeksu cywilnego stanowi, że kto ze swojej winy wyrządził drugiemu szkodę, zobowiązany jest do jej naprawienia.
– Strajk nauczycieli zorganizowany jest przez Związek Nauczycielstwa Polskiego. Dlatego myślę, że rodzice uczniów poszkodowanych przez strajk, powinni wystąpić przeciwko Związkowi Nauczycielstwa Polskiego z pozwami sądowymi o wynagrodzenie tych szkód – komentuje w swoim stylu publicysta „Najwyższego Czas-u!”.
0
Chyba dla Julii Roberts ;)
2
Bylo juz to z Mia Khalifa i strajkiem nauczycieli?
0
Ed O'Neill konczy dzis 73 lata. Czas leci, zapierala, my zabijamy czas, a on nas.
https://pbs.twimg.com/media/D38HsrHU0AE4wht?format=jpg&name=small
9
”Kto na ziemię ojczystą, chociażby grzeszną i złą, wroga odwiecznego naprowadził, zdeptał ją, splądrował, spalił, złupił rękoma cudzoziemskiego żołdactwa, ten się wyzuł z ojczyzny. Nie może ona być dla niego już nigdy domem, ni miejscem spoczynku. Na ziemi polskiej nie ma dla tych ludzi już ani tyle miejsca, ile zajmą stopy człowieka, ani tyle, ile zajmie mogiła." (Stefan Żeromski)
1
Nie, nie.
0
Dani Alves: "Signing Tuchel is the best thing this club has done since I arrived in Paris. I've never known such an intelligent and professional manager."
0
Ladny gol River w meczu przeciwko Lima.
https://streamable.com/xa5xo
0
Powiedzenie wolnościowców, Korwin często używa.
19
Fruwajacy Pep.
https://photos.smugmug.com/JORNALISMO/Futebol-Internacional/i-BscGq9n/0/0ec8502a/X3/--1405-X3.jpg
0
Synestezja - "Widzę światło, słyszę kolory". Rewelacyjna fragment koncertu Mandarynkowego Snu. (zaczyna sie w 23 minutcie).
https://www.polskieradio.pl/9/5403/Artykul/2292367,Studio-el-muzyki-9-kwietnia-godz-2308
1
Seagal. Mega arogancki gosc, ale bic sie umie.