Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W koncu Smalling . Irytujacy jest.
0
Kurde.. Pogba
0
Dzien Bobra i Dzien Swistaka byly fajne.
0
Chyba tak.
4
Gol Maszyny.
https://streamja.com/pmWa
0
Samlling niech juz zszywa nogi, siatka nieunikniona.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Hahah Van Gaal. :D
1
Posiadanie pilki to chyb 90 mamy.
0
Gdyby tego nie uznali, to normalnie Real.
0
Piket przeczytal
1
Szybki
0
Ter Stegen nie wybija, o on od razu wypuszcza obronce.
1
Super sie oglada w tv meczyki na Old T.
0
Kaszaaaankaaaa
2
Daj linka, do tego jak wpisac ;)
4
Poratuje ktos linkiem, jak wlaczyc telewizor, bo mecz podobno na TVP.
0
Wybieramy najgorszą reklamę: nominuje Kreon Travix - z tym małżeństwem w kuchni i gołąbkami .
0
To?
https://www.fcbarca.com/mobile/la-rambla,dyskusja-7186227.html#comment-7186227
0
Pozdrowienia.
1
Wzajemnie, dobrej. :)
0
Tak, podaj mi prosze Latte z sojowym :)
Pewnie jutro tzn. dzis sie dowiesz, co bylo grane.
1
Widac od razu, ze jestes genteman. Ja to bym napisal, ze kijem....
Ale tak na serio - tez niezbyt mi sie podoba, a gdy sie wypowie, to juz jest dramat.
0
Nie no aktrakcyjna jest - troche jak moja eks, tez taka zimna :D
6
A co z Kinia Rusin i pania Cielecka? W sumie bardo ladne kobiety.
Ogolnie swiat tzw filmu - to mam wrazenie, ze jest oderwany od rzeczywistosci politycznie i jedzie juz na takich haslach i banalach nie zastanawiajac sie zupelnien nad ich znaczeniem. Sa oczywiscie mile wyjatki, ale jesli dodamy popularnosc scientologow w Hollywood to juz sam nie wiem.
0
Byla mocna.
0
Moze powerbank ma jakas funkcje ochornna przy, ktorej sie wylacza. Ja mam duzo rzeczy z Chin - np. Ajfona i jestem zadowolony;)
4
Sympatie w meczu Totkow z City rozlozyly sie nastepujaca na 67 glosujacych - za City bylo 37. Ankieta nie objela oczywiscie Konfederacji.
https://www.strawpoll.me/17776077/r
0
Tak, tam czesto zdarzaja sie problemy. Ogolnie z kablami do Ajfonow to sa dopiero jaja..
0
Sprawdzales innym kablem? Masz mozliwosc podlaczenia telefonu znajomej?