Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie dosc chyba.
0
Kazanie w kosciele wedlug Monthy Pythona.
12
Nie dosyc, ze Ziemia jest plaska, to jest do tego kotem.
https://pbs.twimg.com/media/D4R0taJXsAAFa-V?format=jpg&name=900x900
1
Parlament Europejski uchwalił właśnie zalecenie w sprawie oliwy z oliwek i oliwek stołowych.
Celem tego bardzo ważnego dokumentu jest:
„– wsparcie międzynarodowej współpracy na rzecz zintegrowanego, zrównoważonego rozwoju uprawy oliwek na świecie;
– promowanie koordynacji polityki produkcji, industrializacji, przechowywania i polityki marketingowej dotyczącej oliwy z oliwek, oliwy z wytłoczyn z oliwek i oliwek stołowych;
– stymulowanie badań naukowych i rozwoju
– promowanie transferu technologii i działań szkoleniowych w sektorze produktów z oliwek.”
A środkiem do realizacji tego celu — oczywiście nie jedynym, ale jakże znaczącym — będzie wprowadzenie nowego oznaczenia (uwaga !):
OLIWA Z OLIWEK NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI Z PIERWSZEGO TŁOCZENIA PREMIUM
Dziękujemy w imieniu wszystkich europejskich oliwek, Oliverów i Oliwii.
Jutro dyrektywa o jedzeniu nożem i widelcem i rozporządzenie o obrotach ciał niebieskich. ;)
0
:)
1
Tym razem nie Puyol i nie Ronnie, ale podniesiemy ten puchar.
https://pbs.twimg.com/media/D4Rky2fW0AAZ6Zd?format=jpg&name=900x900
0
A tak.
0
Pewnie piszesz o stereotypach i uprzedzeniach, ktore z jednej strony sa czesto krzywdzace, z drugiej ulatwiaja nam orientacje i stanowia taki swoist shot cut.
1
Zbiorowa odpowiedzialnosc moze miec i miala bardzo nieprzyjemne konsekwecje. Kojarzy mi sie zle, z minonymi czasami. Apogeum stanowil holokaust.
Czy jesli urzednik popelni blad i doprowadzi do upadku firmy, to za ten czyn odpowiada?
Nie jestem za kompletnym braku pozwow dla instytucji, ale przydaloby sie wiecjej odpowiedzialnosci osobistej, a nie krycia sie np. za partia polityczna.
Co do wstydu za drugiego czlowieka - w niemieckim jest takie fajne slowo, ktore jest podobne do naszej frazy, ale krotko i zwiezle opisuje cala sytuacje: Fremdschämen. Moim zdaniem wstyd za innych jest mocno zwiazany z empatia i naszymi przekonaniami.
Moze wystepowac w zabawnych sytuacjach jak np. jesli ktos sie kaleczy gdzies na scenie spiewajac jak beztalencie.
0
Ale jak dajesz sobie rade z paparazzi :)
0
Dziś premiera: Anno 1800.
0
To daj jakis przyklad - ja np. lubi piosenke Krystyna Prońko i Majka Jeżowska - on nie kochal nas. Dlaczego jest "guilty p." - bo wydaje mi sie bardzo babska.
0
Rada dobra - bo konkretna , ale - patrz : odp do @sidzej
I mimo wszystko brak szczegółów i chociaż minimalnego profilu tej koniety
Kobiety pistolety ;)
0
Ogólnie na czuja uważam , ze nic z tego nie będzie . Jednak doświadczenie , rownież wielu znanych mi par podpowiada , ze najdziwniejsze konstelacje sa możliwe, wielkie niespodzianki , pytanie , czy warto żyć nadzieja trafiać czas i energię ...
0
Aaa - hmm ja wiem - lubię bardzo śpiew gardłowy z Mongolii,
A Ty?
0
Co to jest ?
Ja znam tylko Uknown Plesures oraz Litlle Pleasures - Tokomista .
19
Sa kobiety, ktorym na poczatku znajomosci nie mowi sie - podobasz mi sie. One uznaja, ze maja przewage i przestajesz byc interesujacy. Ciezko cos diagnozowac, bo nawet jesli o tym opowiadazs, to nie znamy jej perspektywy.
Musisz sie minimalnie zdystansowac, zeby ona czula, ze juz tak Tobie nie zalezy. Do tego dochodzi pewnosc siebie (nie arogancja) i jakies tam male sukcesy, ale zeby ona je zauwazyla, a nie ze Ty sie nimi bedziesz mocno chwalil.
Inna mozliwosc, to moze ona rzeczysiscie potrzebuje czasu, ale wtedy sama zdecyduje kiedy przyjdie pora, a jesli nie to byc moze nie jest kobieta dla Ciebie - i trzeba to zaakceptowac.
Podkreslam, mimo, ze sytuacje opisales, to jednk to diazgnoza w ciemno i na odlegoosc, bo nie znam ani jej ani szerszego kotekstu.
Kazdy przypadek jest inny - czssem iksrzy od razu, czasem spoznony zaplon. Dasz rade.
A mozesz sie dowiedzic, czy ona jest krotko po jakims rozstaniu?
0
Jan i Jan. Guz (dzialacz zwiazkowy) i Fijor (publicysta ekonomiczny) debata , prowadzi pani Eliza.
0
Step Across the Border -jedna z najfajniejszych plyt Fred Fritha. Jesli ktos lubi duzo kawalkow (26) na jednym albumie, troche eksperymentu, troche fajnych melodii, zmiennych klimatow, to polecic mozna.
[Zobacz link:
tutaj czeski wokal
0
Wladca zly nie byl, ale czy to ma zanczenie, skoro do niego nie wracam. Filmik widziales, jest zabawyn i tylko to, a gniot napisalem w "". tylko nie napisalem :D
1
Zobacz filmik :)
6
Wiem, ze lubisz byc scisly. Ja nie, ALE jesli moge sie do czegos doczepic, to jesli o wychowanie - to zarowno Ty, jak i ja (piszac teraz do Ciebie) nie pokazujemy wyzyn dobrego wychowania. Jest to po prostu pouczanie kogos na forum publiczynm, nie na priv. Troche trakutje sie wtedy kogos z gory, to normalne, nawet z tym nie walcze, ale dla scisloscil trzeba odnotowac.
2
A tutaj krotka recenzja tego gniota Wladca Pierscieni :)
0
Dobrze, ze nie padlo inne slowo (nazwa wlasna) zwiazne z ogniem.
1
Bardzo czesto wracam do koncertowych solowek z Calling Elvis - zawsze trawaj o wiel dluzej niz w oryginale i po drugiej stonie ta lezaca gitara - hawajska?
0
Wyczuwam :)
0
Maly Ze daje rade!
0
Musze chyba zapodac, bo nie widzialem.
0
Jonathan Frakes wyrezyseruje dwa odcinki Picard oraz Discovery.