La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1796 Culés

Jakie są wasze muzyczne "guilty pleasures"? :D

@nieprzysiadalnosc Co to jest ?
Ja znam tylko Uknown Plesures oraz Litlle Pleasures - Tokomista .

@Colon Guilty pleasure to coś takiego, co w głębi serca Ci się podoba, ale nigdy byś się tym nie pochwalił, np. nie wiem, cholernie lubisz słuchać jodłowania, ale wstydziłbyś się o tym powiedzieć znajomym :D

@nieprzysiadalnosc Jedynie przychodzi mi na myśl jeden album. I to prosto z Polski.

https://youtu.be/xgfa5UlZAL8

Narosło wiele kontrowersji wokół tego zespołu, członków czy samego webstore'u. A pominąwszy to, gdyby wyłączyć wokale rodem z mszy świętej - jest totalnie meh. Doczekali się śmiesznych określeń także.

@nieprzysiadalnosc Mnie na ten przykład, podoba się piosenka Miley Cyrus ("nothing break like a heart"), mimo że all life long słuchałem rocka.

@nieprzysiadalnosc Aaa - hmm ja wiem - lubię bardzo śpiew gardłowy z Mongolii,
A Ty?

@Colon Wiele pojedyńczych, głównie popowych piosenek z 90s i flamenco :D

@nieprzysiadalnosc To daj jakis przyklad - ja np. lubi piosenke Krystyna Prońko i Majka Jeżowska - on nie kochal nas. Dlaczego jest "guilty p." - bo wydaje mi sie bardzo babska.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Podsumowanie tygodnia

Cytat tygodnia

Jeśli ktoś przyjeżdża do innego kraju, musi się przystosować do życia w nim, zbliżyć się do ludzi. Najważniejszy jest język. Uczenie się go to najlepsza część, ponieważ to zostaje na całe życie. Dla mnie mówienie w języku kraju, w którym żyję, to oznaka szacunku i wdzięczności

Marc-André ter Stegen o swojej adaptacji w Barcelonie

Kalendarium

Sonny Anderson po dwóch sezonach spędzonych na Camp Nou, opuścił FC Barcelonę i przeszedł do Olympigue Lyon. Francuski klub zapłacił za niego rekordowe 19 mln euro. Z katalońskim klubem Brazylijczyk zdobył dwukrotnie Mistrzostwo Hiszpanii (1998, 1999) oraz Copa del Rey (1998).