Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ronaldo mial jakies zlote mysli przed tym meczem? Ile bramek strzeli itp?
1
Kiesys Szpakowski na antenie do Iwanowa: Darku Bozydarze.
1
Spory kurs pewnie masz.
3
Dariusz Diekanowski od lat taki smutny, czyms przejety.
0
Redaktora Wolka dawno nie widzialem - kiedys najwiekszy ekspert, ale od futbolu pld amerykanskiego.
0
Tak, ale wtedy trzeba byc konsekwetnym, a to latwe nie bedzie. Konsewecja w zmianie wymowy innych nazw wlasnych, nazwisk.
0
Moim zdaniem poprawna wymowa brzmi sztucznie w jezyko polskim - pewnie sa wyjatki, ale jednak ta poprana wymowa sprawia , ze mamy Szpakowskiego i jego Sziiiira....... niby poprawnie, ale sztucznie.
Zreszta zobacz jak ludzi wymawiaja slowka word czy microsoft, Tina Turner - to wszyskto jest spolszczona, ale brzmi naturalnie.
0
Sam Olle Gunar zapytany, jak wymawiac jego nazwisko: Olli, tak jest latwiej.
2
0
Mi te radlery z Okocima po trasach w Bieszczadach mocno wchodziliy, ale wiadomo , ze na takim zmeczeniu to wszystko co zimne bardzo smakuje. Moglyby tylko pic lekko badziej piwne niz napojowe.
Mialy 2 prock alk.
0
Czyli pewnie troche sie podsmiechujesz z takich jak ja, co sie zachwycja piwem azotowym? ;9
0
Odp wszystkim
1
Kurde, duza wiedze macie chopoki.
0
Dzieki. Troche mi ulatwil zadanie link @capm, w ktorym nie ukryl slowa phtoshopped - sprawdzielem to od razu w tlumaczu yahoo i polaczylem w logiczna calosc.
0
A wlasnie, w Irlandii mega mi smakowal Guiness z kija, jest cos takiego w krafcie?
45
Znam sie troche na tych sprawach i to jest photoshop. Wiec nie lykajmy wszystkiego.
0
Tak. Jest tez jeden z najwiekszych talentow niespelnionych z Betisu.
0
A co do tego, na smak?
0
Tak, legenda Premier League.
0
Hehe.
1
Ja tam kraftow to znam trzy na krzyz, wlasnie ten Ursa Maior mi zapadl w pamiec alkoholowa. A z nie kraftowych to nie jestem wybredny, lubie np Kasztelana, Lomza, NIechanow, jakies czeskie czy niektore niemieckie -ale raczej mam ograniczone kubki smakowe, wiec nawet nie wiem czy na degustacji bym rozpoznal w ciemno.
Ale tez lubie angielskie.
0
Dobrze, a ten bezposrednio obok niego?
0
Chyba w brzuchu mamy :D
0
A z tych nie kraftowych, to masz ulubione?
0
Nie znam zadnego, ale SE zapisze.
0
Fakt, niezle to wyglada. A znasz grodziskie, nazwyane polskim szampanem? Mi kompletnie nie podeszlo, Mega duzy osad drozdzowy.
http://browargrodzisk.com/nasze-piwa/
0
Prowadzisz ;)
0
Nie wiedzialem tylko czy Ty czy socjo :)
0
Piwa kraftowe, nie pije ich czesto, w sumie w pamieci pozostalo mi Ursa Maior z Bieszczad.
Macie ulubione marki?
0
Konkurs, Kto rozpozna najwieksza liczbe zawodnikow.
https://pbs.twimg.com/media/D4SXJEdWkAAL2gJ?format=jpg&name=medium