0

Ronaldo mial jakies zlote mysli przed tym meczem? Ile bramek strzeli itp?

1

Kiesys Szpakowski na antenie do Iwanowa: Darku Bozydarze.

1

Spory kurs pewnie masz.

3

Dariusz Diekanowski od lat taki smutny, czyms przejety.

0

Redaktora Wolka dawno nie widzialem - kiedys najwiekszy ekspert, ale od futbolu pld amerykanskiego.

0

Tak, ale wtedy trzeba byc konsekwetnym, a to latwe nie bedzie. Konsewecja w zmianie wymowy innych nazw wlasnych, nazwisk.

0

Moim zdaniem poprawna wymowa brzmi sztucznie w jezyko polskim - pewnie sa wyjatki, ale jednak ta poprana wymowa sprawia , ze mamy Szpakowskiego i jego Sziiiira....... niby poprawnie, ale sztucznie.

Zreszta zobacz jak ludzi wymawiaja slowka word czy microsoft, Tina Turner - to wszyskto jest spolszczona, ale brzmi naturalnie.

0

Sam Olle Gunar zapytany, jak wymawiac jego nazwisko: Olli, tak jest latwiej.

2

0

Mi te radlery z Okocima po trasach w Bieszczadach mocno wchodziliy, ale wiadomo , ze na takim zmeczeniu to wszystko co zimne bardzo smakuje. Moglyby tylko pic lekko badziej piwne niz napojowe.
Mialy 2 prock alk.

0

Czyli pewnie troche sie podsmiechujesz z takich jak ja, co sie zachwycja piwem azotowym? ;9

0

Odp wszystkim

1

Kurde, duza wiedze macie chopoki.

0

Dzieki. Troche mi ulatwil zadanie link @capm, w ktorym nie ukryl slowa phtoshopped - sprawdzielem to od razu w tlumaczu yahoo i polaczylem w logiczna calosc.

0

A wlasnie, w Irlandii mega mi smakowal Guiness z kija, jest cos takiego w krafcie?

45

Znam sie troche na tych sprawach i to jest photoshop. Wiec nie lykajmy wszystkiego.

0

Tak. Jest tez jeden z najwiekszych talentow niespelnionych z Betisu.

0

A co do tego, na smak?

0

Tak, legenda Premier League.

0

Hehe.

1

Ja tam kraftow to znam trzy na krzyz, wlasnie ten Ursa Maior mi zapadl w pamiec alkoholowa. A z nie kraftowych to nie jestem wybredny, lubie np Kasztelana, Lomza, NIechanow, jakies czeskie czy niektore niemieckie -ale raczej mam ograniczone kubki smakowe, wiec nawet nie wiem czy na degustacji bym rozpoznal w ciemno.
Ale tez lubie angielskie.

0

Dobrze, a ten bezposrednio obok niego?

0

Chyba w brzuchu mamy :D

0

A z tych nie kraftowych, to masz ulubione?

0

Nie znam zadnego, ale SE zapisze.

0

Fakt, niezle to wyglada. A znasz grodziskie, nazwyane polskim szampanem? Mi kompletnie nie podeszlo, Mega duzy osad drozdzowy.
http://browargrodzisk.com/nasze-piwa/

0

Prowadzisz ;)

0

Nie wiedzialem tylko czy Ty czy socjo :)

0

Piwa kraftowe, nie pije ich czesto, w sumie w pamieci pozostalo mi Ursa Maior z Bieszczad.
Macie ulubione marki?

0

Konkurs, Kto rozpozna najwieksza liczbe zawodnikow.
https://pbs.twimg.com/media/D4SXJEdWkAAL2gJ?format=jpg&name=medium

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?