0

Eriksen tyle strat , wstyd

0

zamiast to przytrzymac.....

3

To jest nas 4.

2

Paniu Dariuszowi zaczynaj sie zlewac wszystkie nazwiska w jedno... moze Maradone gdzies dojrzy, ale i tak atmosfere robi.

0

zdiwie sie, jesli City nie strzeli

0

szybszy :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Enderson.

0

Totki jak zamroczony bokser.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

A to co innego. Mialem wlasnie pytac.

1

Jest dobre widowicho i emocje, ale piekyn futbol?

0

Poczatek byl nerowy i mieli mocne sytuacje, moze i przsz szczescie, ale raczej prze nasze zdenerwowanie.

0

Liverpool ich przeczekal jak my napor MU.

0

przez te stroje

2

Pilka reczna

1

Fc Nantes pierszy raz od 15 lat wygrywa u siebie z PSG.

18

Piekny gol Daniego Alvesa.
https://streamja.com/nVpA

0

Szkoda, ze nie jestem spostrzegawczy, w innym przypadku latwo byloby ocenic, kto sie komu podlizuje.
Ty na pewno tego nie robisz - tutaj mam pewnosc.

0

Napisz to jeszcze do nich per "pan", bo inaczej nie wiem czy Cie polubia. :)

0

Ja nie rozumiem tylko jednego, dlabczego nie potrakowales tej listy jako ciekawostki, tylko od razu wjechales na spinie i czules sie uzazony?

0

Ktore dokladnie?
Tutaj jest kontekst, jesli chodz o mnie.
https://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-7209255.html#comment-7209255

0

Chodzi o fakty, ze z jednej strony chcesz kasowac polityke, z drugiej posty zwiazane z polityka popierasz
Ja tez uwazam, ze to byl zabawny filmik.

0

Nie pozostalo Tobie nic innego jak imitacja.

0

Mialem na mysli cos innego. @Chwytliwy namawia do zakazu postow politycznych, a potme sam sie przyznaje, ze uwielbia Urbana, ktoreg naprawde ciezko oddzielic od polityki.
Tylko tyle.

0

Skoro nie dostrzegasz, to ja juz nic na to nie poradze. Ok. przekonales mnie Urban i NIE absolutnie nie traktuja o polityce i wstawianie tych materialow nigdy nie moze skonczyc sie tematem politycznym."
"TEJ " tez nie bylo polityczne i Pietrzak tez nie. :)

0

0

Znasz kontekst mojego postu do @Chwiliwego? Po co sie mieszasz, skoro nie pisze o Twoim poscie?

0

Skora sam tego nie dostrzegasz, to ja Ci nie potrafie wytlumaczyc.

1

Nie mozna oderwac tygonika NiE od polityki, wiec lubisz posty o polityce, ale te, ktore sa zgodne z Twoimi przekonaniami. NOrmalane. Niepotrzebnie tylko chcesz kasowac inne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?