Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Eriksen tyle strat , wstyd
0
zamiast to przytrzymac.....
3
To jest nas 4.
2
Paniu Dariuszowi zaczynaj sie zlewac wszystkie nazwiska w jedno... moze Maradone gdzies dojrzy, ale i tak atmosfere robi.
0
zdiwie sie, jesli City nie strzeli
0
szybszy :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Enderson.
0
Totki jak zamroczony bokser.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
A to co innego. Mialem wlasnie pytac.
1
Jest dobre widowicho i emocje, ale piekyn futbol?
0
Poczatek byl nerowy i mieli mocne sytuacje, moze i przsz szczescie, ale raczej prze nasze zdenerwowanie.
0
Liverpool ich przeczekal jak my napor MU.
0
przez te stroje
2
Pilka reczna
1
Fc Nantes pierszy raz od 15 lat wygrywa u siebie z PSG.
18
Piekny gol Daniego Alvesa.
https://streamja.com/nVpA
0
Szkoda, ze nie jestem spostrzegawczy, w innym przypadku latwo byloby ocenic, kto sie komu podlizuje.
Ty na pewno tego nie robisz - tutaj mam pewnosc.
0
Napisz to jeszcze do nich per "pan", bo inaczej nie wiem czy Cie polubia. :)
0
Ja nie rozumiem tylko jednego, dlabczego nie potrakowales tej listy jako ciekawostki, tylko od razu wjechales na spinie i czules sie uzazony?
0
Ktore dokladnie?
Tutaj jest kontekst, jesli chodz o mnie.
https://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-7209255.html#comment-7209255
0
Chodzi o fakty, ze z jednej strony chcesz kasowac polityke, z drugiej posty zwiazane z polityka popierasz
Ja tez uwazam, ze to byl zabawny filmik.
0
Nie pozostalo Tobie nic innego jak imitacja.
0
Mialem na mysli cos innego. @Chwytliwy namawia do zakazu postow politycznych, a potme sam sie przyznaje, ze uwielbia Urbana, ktoreg naprawde ciezko oddzielic od polityki.
Tylko tyle.
0
Skoro nie dostrzegasz, to ja juz nic na to nie poradze. Ok. przekonales mnie Urban i NIE absolutnie nie traktuja o polityce i wstawianie tych materialow nigdy nie moze skonczyc sie tematem politycznym."
"TEJ " tez nie bylo polityczne i Pietrzak tez nie. :)
0
Tutaj masz kontekst.
https://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-7209255.html#comment-7209255
0
Znasz kontekst mojego postu do @Chwiliwego? Po co sie mieszasz, skoro nie pisze o Twoim poscie?
0
Skora sam tego nie dostrzegasz, to ja Ci nie potrafie wytlumaczyc.
1
Nie mozna oderwac tygonika NiE od polityki, wiec lubisz posty o polityce, ale te, ktore sa zgodne z Twoimi przekonaniami. NOrmalane. Niepotrzebnie tylko chcesz kasowac inne.