0

Ja bym chciał zobaczyć parę remaków np. Złodziej Michaela Manna albo serial Earth 2 .

10

„Zapomnijcie o talencie, potencjale i Wyrzućcie tych leniwych graczy z United. Zawodnicy City czy Liverpool pracują dwa razy ciężej, zw wstydem oglądałem ostatnie mecze ManU. Mourinho - jeden z najlepszych trenerów - tez stracił wiarę w tych chłopaków .”
Tak mówił wyraźnie wzburzony Gary Neville dla Sky.

1

Ja niszową? Ja lubię popularną - tzn dla mnie popularną - podobają mi się melodie, które juz słyszałem .
Pozdrawiam, słuchając tego utworu.

0

Medicine Man - Bobby McFerrin.

4

Radiowa Trójka wspomina Krzysztofa Komedę w 50. rocznicę śmierci artysty
23 kwietnia mija dokładnie 50 lat od śmierci Krzysztofa Komedy – kompozytora i pianisty jazzowego, autora muzyki do 65 filmów. Chcąc upamiętnić życie i dorobek słynnego artysty Trójka przygotowała kilka poświęconych mu audycji. Nie zabraknie również muzyki Komedy – w jego autorskim wykonaniu oraz w interpretacji innych artystów.

1

Wczoraj przypominaliśmy sobie Jean Luc Ponty.
Dzisiaj GiGi - wokalistka , która zbiera wokół siebie świetnych muzyków. Afrykańskie rytmy i dobre aranżacje.

1

Ja uwielbiam wędkowanie :)

5

Maniacy GOT nie bijta i nie spinajta się.
Znalezione w odmętach internetu.
prawie SPOJLER GOT wg Dziambora

Pierwszy odcinek
- Cześć!
- O! Siemka!
- Heeeey!
- O! Ty też tutaj? Super!
- A patrz tam kto idzie!
- Czeeeeść!
Koniec

Drugi odcinek
- No dobra, wszyscy już jesteśmy. Na winko prosto, seksik w lewo, na poważne rozmowy w prawo. Wkrótce wojna.

Emocje jak na rybach.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

„Kiedy Stwórca umęczony lepieniem Adama nad gliną przysnął, to Belzebub ją gównem zaprawił. Stąd tyle plugstwa w człowieku".

PS Polecam ten film - ponadczasowy

23

0

Edytuj na : nietuzinkowy .

8

Specyficzny. Na pewno odważny facet z zasadami , chociaż w wielu aspektach sie z nim nie zgadzam.

Znany z wyprowadzenia z równowagi Lecha Wałęsy, tekstów ; Kościół , Szkoła , Strzelnica oraz Kondomininium rosyjsko - niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym.
Nigdy nie byłem z Arka Gdynia

Rozkminial tez Gwiezdne Wojny : czy Vader był Żołnierzem Wyklętym

[Zobacz link:

7

Miętki ten kto widzi, a wykręca głowę.
Znieczulica ma wiele przyczyn, ale jedną z nich jest oddalanie od siebie i tym samym przekazywanie dalej odpowiedzialności.

0

Nie byłem nigdy.

0

Bonnie, Clyde, Luca Brasi, Sonny, Gomie i Nicky Santoro.

1



Gdzie jest piłka?

4

A jak mamy interpretować fakt , ze TVN unika Konfedercji, a wsześnej np. Nowej Prawicy ( tam nie było Godek ani Narodowców)?

Jest quasi prywatna i po prostu wolno jej zakłamywać z tego względu rzeczywistość czy moze Korwin wchodził jej w 4 litery ?

1

Spisek to za duze słowo. To pewna linia, misja edukacyjna TVP :)

10

„Demokracja jest wtedy jeśli glosujesz na PiS PO PSL albo SLD.”
Jesteśmy zmuszeni odwołać zaproszenie. (...) Taka jest decyzja, nic nie możemy z tym zrobić.” „W trakcie emisji jeden znajomy redaktor z TVP Rzeszów dostał telefon z Warszawy żeby więcej kandydatów z Konfederacji do tego programu nie zapraszać.”
https://pbs.twimg.com/media/D4waMNIX4AAalhT?format=jpg&name=small

2

Mortal Kombat 11. Recenzja zagorzałego fana.



Mortal Kombat 11 jest mordoklepką z najwyższej półki. Wszystko co bijatyka powinna robić dobrze, jedenastka ma w małym palcu. Od stabilnego 60 FPS, przez świetnie zaprojektowany system walki, po różnorodnych wojowników i trzymającą poziom kampanię fabularną. Ale przed pełnią potencjału powstrzymuje ją odczuwalny nacisk na DLC i mikropłatności. Przez co część graczy na pewno będzie chciała poczekać na “kompletną edycję” do których przyzwyczaił ich ten wydawca.

0

Tak , tez lubię tych wykonawców , ale Buddha nie znam .

0

Powiedz, co grał w Poznaniu ?

1

Tak:) King Kong jest oczywiście na półce.
Jesli jeszcze nie znasz to koniecznie przesłuchaj ( The gumbo variations z płyty Hot Rats oraz The Little House I used to live z albumu Burnt weeny sandwich) powalają tam te solówki.

1

Dzieki. Znajomy polecił mi rownież Didier Lockwood, ale zaznaczył , ze momentami zjeżdża z poziomu .

Dla mnie skrzypce to rownież Don Sugercane Harris z albumów Zappy takich jak Hot Rats czy the Burnt Weeny Sandwich .

1

Ooo kurde , ale zazdroszczę. jeden z magików tego instrumentu .

3

Jean Luc Ponty - jeden z jego lepszych koncertów. połączenie skrzypiec i afrykanskich rytmów .Warszawa.

0

Ciężkie pytanie. Siedmiu Wspaniałych bardzo fajnie sie oglądało, chociaż oryginał lepszy.
Zjawa tez bardzo dobry ale w kinie.
The Unforgiven z Eastwoodem.
Butch Cassidy i Sundance Kidd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?