Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja bym chciał zobaczyć parę remaków np. Złodziej Michaela Manna albo serial Earth 2 .
10
„Zapomnijcie o talencie, potencjale i Wyrzućcie tych leniwych graczy z United. Zawodnicy City czy Liverpool pracują dwa razy ciężej, zw wstydem oglądałem ostatnie mecze ManU. Mourinho - jeden z najlepszych trenerów - tez stracił wiarę w tych chłopaków .”
Tak mówił wyraźnie wzburzony Gary Neville dla Sky.
1
Ja niszową? Ja lubię popularną - tzn dla mnie popularną - podobają mi się melodie, które juz słyszałem .
Pozdrawiam, słuchając tego utworu.
0
Medicine Man - Bobby McFerrin.
4
Radiowa Trójka wspomina Krzysztofa Komedę w 50. rocznicę śmierci artysty
23 kwietnia mija dokładnie 50 lat od śmierci Krzysztofa Komedy – kompozytora i pianisty jazzowego, autora muzyki do 65 filmów. Chcąc upamiętnić życie i dorobek słynnego artysty Trójka przygotowała kilka poświęconych mu audycji. Nie zabraknie również muzyki Komedy – w jego autorskim wykonaniu oraz w interpretacji innych artystów.
1
Wczoraj przypominaliśmy sobie Jean Luc Ponty.
Dzisiaj GiGi - wokalistka , która zbiera wokół siebie świetnych muzyków. Afrykańskie rytmy i dobre aranżacje.
1
Ja uwielbiam wędkowanie :)
5
Maniacy GOT nie bijta i nie spinajta się.
Znalezione w odmętach internetu.
prawie SPOJLER GOT wg Dziambora
Pierwszy odcinek
- Cześć!
- O! Siemka!
- Heeeey!
- O! Ty też tutaj? Super!
- A patrz tam kto idzie!
- Czeeeeść!
Koniec
Drugi odcinek
- No dobra, wszyscy już jesteśmy. Na winko prosto, seksik w lewo, na poważne rozmowy w prawo. Wkrótce wojna.
Emocje jak na rybach.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
„Kiedy Stwórca umęczony lepieniem Adama nad gliną przysnął, to Belzebub ją gównem zaprawił. Stąd tyle plugstwa w człowieku".
PS Polecam ten film - ponadczasowy
23
Higuain prawie bramkę rozwalił
https://www.clippituser.tv/c/wpwxyz?utm_source=share&utm_medium=ios_app
0
Edytuj na : nietuzinkowy .
8
Specyficzny. Na pewno odważny facet z zasadami , chociaż w wielu aspektach sie z nim nie zgadzam.
Znany z wyprowadzenia z równowagi Lecha Wałęsy, tekstów ; Kościół , Szkoła , Strzelnica oraz Kondomininium rosyjsko - niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym.
Nigdy nie byłem z Arka Gdynia
Rozkminial tez Gwiezdne Wojny : czy Vader był Żołnierzem Wyklętym
[Zobacz link:
7
Miętki ten kto widzi, a wykręca głowę.
Znieczulica ma wiele przyczyn, ale jedną z nich jest oddalanie od siebie i tym samym przekazywanie dalej odpowiedzialności.
0
Nie byłem nigdy.
0
Bonnie, Clyde, Luca Brasi, Sonny, Gomie i Nicky Santoro.
2
https://townsquare.media/site/295/files/2015/03/StingClash-630x420.jpg?w=980&q=75
0
Crystal Palace Madrid.
http://historyloversclub.com/wp-content/uploads/content/68/687831091034587137.jpg
Madonna, Sting i Tupac.
https://x.com/historylvrsclub/status/1120365105278017537
Bush i Schwarzenegger na sankach.
https://x.com/historylvrsclub/status/1120359325724282880
1
Gdzie jest piłka?
4
A jak mamy interpretować fakt , ze TVN unika Konfedercji, a wsześnej np. Nowej Prawicy ( tam nie było Godek ani Narodowców)?
Jest quasi prywatna i po prostu wolno jej zakłamywać z tego względu rzeczywistość czy moze Korwin wchodził jej w 4 litery ?
1
Spisek to za duze słowo. To pewna linia, misja edukacyjna TVP :)
10
„Demokracja jest wtedy jeśli glosujesz na PiS PO PSL albo SLD.”
Jesteśmy zmuszeni odwołać zaproszenie. (...) Taka jest decyzja, nic nie możemy z tym zrobić.” „W trakcie emisji jeden znajomy redaktor z TVP Rzeszów dostał telefon z Warszawy żeby więcej kandydatów z Konfederacji do tego programu nie zapraszać.”
https://pbs.twimg.com/media/D4waMNIX4AAalhT?format=jpg&name=small
2
Mortal Kombat 11. Recenzja zagorzałego fana.
Mortal Kombat 11 jest mordoklepką z najwyższej półki. Wszystko co bijatyka powinna robić dobrze, jedenastka ma w małym palcu. Od stabilnego 60 FPS, przez świetnie zaprojektowany system walki, po różnorodnych wojowników i trzymającą poziom kampanię fabularną. Ale przed pełnią potencjału powstrzymuje ją odczuwalny nacisk na DLC i mikropłatności. Przez co część graczy na pewno będzie chciała poczekać na “kompletną edycję” do których przyzwyczaił ich ten wydawca.
0
Tak , tez lubię tych wykonawców , ale Buddha nie znam .
0
Powiedz, co grał w Poznaniu ?
1
Tak:) King Kong jest oczywiście na półce.
Jesli jeszcze nie znasz to koniecznie przesłuchaj ( The gumbo variations z płyty Hot Rats oraz The Little House I used to live z albumu Burnt weeny sandwich) powalają tam te solówki.
1
Dzieki. Znajomy polecił mi rownież Didier Lockwood, ale zaznaczył , ze momentami zjeżdża z poziomu .
Dla mnie skrzypce to rownież Don Sugercane Harris z albumów Zappy takich jak Hot Rats czy the Burnt Weeny Sandwich .
1
Ooo kurde , ale zazdroszczę. jeden z magików tego instrumentu .
3
Jean Luc Ponty - jeden z jego lepszych koncertów. połączenie skrzypiec i afrykanskich rytmów .Warszawa.
0
Ciężkie pytanie. Siedmiu Wspaniałych bardzo fajnie sie oglądało, chociaż oryginał lepszy.
Zjawa tez bardzo dobry ale w kinie.
The Unforgiven z Eastwoodem.
Butch Cassidy i Sundance Kidd.