0

Tak, ale to jest haslo. Ja mam pytanie do czlowieka, ktory najwiecje wypowiada sie w tej kwestii i zakladam, ze ma najwieksza wiedze.

Na razie to wyglada tak: pis, pis , pis .. .pis. .pis pis ... konstytucja, pis pis. fuj, zle, kaczor.
---Gdy inne przynosza propozycje . to populizm, oderwianie od rzeczywistosci.
Pytam ponownie kto i jak to ma naprawic w obecnch warunkach?

ps. czy skupisz sie by odpowiedziedz na punkt z trzema myslnikami?

0

Hmmm...

1

To dlaczego mi odpowiadzasz jak polityk?
Zapytam inaczej, skoto to nie kwestia polityczna, to jak i kto ma to rozwiazac?

2

Dobrze piszesz, widac, ze jestes zaangazowany i w temacie. Ja tak szczegolwej wiedzy na ten temat nie mam, ale gdy ide do dentysty to ufam po prostu specjaliscie.
Stad pytanie: ktora partia i jak lepiej rozegra kwestie oswiaty, ktora robila to lepiej w przeszlosci?

3

Oj oj. czuje, ze beda naduzycia i skonczy sie lekkim Tinderem.
Poznaj Bonafide - polską aplikację dla pielgrzymek na Jasną Górę.

0

"Czyli pani sie nie dodzwonila..." :)

5

Gdy pani Stanislawa z Warszawy sie wkurzy, to jest jak tajfun.

0

Nie mozna tak spedzac przerw podczas strajku nauczycieli? (okolo 1:30)

0

A gdzie Ty wyczytałeś , ze w pierwszym zginął ?

1

Tak, tak - dokładnie. i jego chyba pitbul czy cos .
Dobry to był odcinek rozterki Waltera .

0

No troche tak . Tutaj od razu przychodzi na myśl odcinek 1go sezonu i pierwsze zabójstwo Waltera - rozbity talerz .
Jak ten koleś sie nazywał ?

1

No i szkoda tej pizzy na dachu :)

0

Hektor swietny - rownież w BCS.

0

W sumie to tez jakas opcja , przez to serial pewnie by się wydłużył.

2

Nic złego - ciezko sie do czegoś doczepić w tym serialu , ale gdy muszę, to czepiam sie ich . Sztuczni troche byli - lepiej moznaby ich pokazać .

1

SPOJLERY:
ja bym troche inaczej przedstawil blizniakow Salamanca - nie lubiem ich mechanicznosci. Ale to bardziej czepianie sie.

1

Czyli meszek musi byc. Ok. Dobry chlopak.

0

Kurde przy kazdym temacie dotyczacym kobiet jest, a nie wie co to bobr Wynony.

0

Tak.
A odpowiesz na pytanie?

0

Nie o to chodzilo. Niech piosenka bedzie Tobie wskazowka.

0

Danny z nowym avatarem. Z bobrem czy bez?

0

"Nie no swiatowy czlowiek na IMDB to co innego. CZego on tam nie robil, kim on tam nie byl - on podobno we Wroclawiu na autobusach bilety sprawdzal"

0

Niwazne gdzie, ale to takie troche ocenianie pilkarza po statystykach. CZesto sie trafia, a czesto to tylko suche liczby.

0

Ale ciala dajesz. Wiesz ile mozesz przez to perelek stracic? Jesli juz to czasme trzeba pogrzebac w komentarzach, bo czesto sie tam znajduje cos ciekawego.

0

Visca, Ty taki filmomaniak a na oceny patrzysz? CZY to byl zart?

0

Skoro mamy juz temat bobrow. To z bobrem czy bez?

0

Hehe. Dobre?

1

Cheers.

0

Wlasnie sie zalozylem, ze taka bedzie Twoja odpowidz. DZieki za krafta.

Ty zepsules, bo nie zrozumiales.

0

Dlaczego zepsulem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?