Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak, ale to jest haslo. Ja mam pytanie do czlowieka, ktory najwiecje wypowiada sie w tej kwestii i zakladam, ze ma najwieksza wiedze.
Na razie to wyglada tak: pis, pis , pis .. .pis. .pis pis ... konstytucja, pis pis. fuj, zle, kaczor.
---Gdy inne przynosza propozycje . to populizm, oderwianie od rzeczywistosci.
Pytam ponownie kto i jak to ma naprawic w obecnch warunkach?
ps. czy skupisz sie by odpowiedziedz na punkt z trzema myslnikami?
0
Hmmm...
1
To dlaczego mi odpowiadzasz jak polityk?
Zapytam inaczej, skoto to nie kwestia polityczna, to jak i kto ma to rozwiazac?
2
Dobrze piszesz, widac, ze jestes zaangazowany i w temacie. Ja tak szczegolwej wiedzy na ten temat nie mam, ale gdy ide do dentysty to ufam po prostu specjaliscie.
Stad pytanie: ktora partia i jak lepiej rozegra kwestie oswiaty, ktora robila to lepiej w przeszlosci?
3
Oj oj. czuje, ze beda naduzycia i skonczy sie lekkim Tinderem.
Poznaj Bonafide - polską aplikację dla pielgrzymek na Jasną Górę.
0
"Czyli pani sie nie dodzwonila..." :)
5
Gdy pani Stanislawa z Warszawy sie wkurzy, to jest jak tajfun.
0
Nie mozna tak spedzac przerw podczas strajku nauczycieli? (okolo 1:30)
0
A gdzie Ty wyczytałeś , ze w pierwszym zginął ?
1
Tak, tak - dokładnie. i jego chyba pitbul czy cos .
Dobry to był odcinek rozterki Waltera .
0
No troche tak . Tutaj od razu przychodzi na myśl odcinek 1go sezonu i pierwsze zabójstwo Waltera - rozbity talerz .
Jak ten koleś sie nazywał ?
1
No i szkoda tej pizzy na dachu :)
0
Hektor swietny - rownież w BCS.
0
W sumie to tez jakas opcja , przez to serial pewnie by się wydłużył.
2
Nic złego - ciezko sie do czegoś doczepić w tym serialu , ale gdy muszę, to czepiam sie ich . Sztuczni troche byli - lepiej moznaby ich pokazać .
1
SPOJLERY:
ja bym troche inaczej przedstawil blizniakow Salamanca - nie lubiem ich mechanicznosci. Ale to bardziej czepianie sie.
1
Czyli meszek musi byc. Ok. Dobry chlopak.
0
Kurde przy kazdym temacie dotyczacym kobiet jest, a nie wie co to bobr Wynony.
0
Tak.
A odpowiesz na pytanie?
0
Nie o to chodzilo. Niech piosenka bedzie Tobie wskazowka.
0
Danny z nowym avatarem. Z bobrem czy bez?
0
"Nie no swiatowy czlowiek na IMDB to co innego. CZego on tam nie robil, kim on tam nie byl - on podobno we Wroclawiu na autobusach bilety sprawdzal"
0
Niwazne gdzie, ale to takie troche ocenianie pilkarza po statystykach. CZesto sie trafia, a czesto to tylko suche liczby.
0
Ale ciala dajesz. Wiesz ile mozesz przez to perelek stracic? Jesli juz to czasme trzeba pogrzebac w komentarzach, bo czesto sie tam znajduje cos ciekawego.
0
Visca, Ty taki filmomaniak a na oceny patrzysz? CZY to byl zart?
0
Skoro mamy juz temat bobrow. To z bobrem czy bez?
0
Hehe. Dobre?
1
Cheers.
0
Wlasnie sie zalozylem, ze taka bedzie Twoja odpowidz. DZieki za krafta.
Ty zepsules, bo nie zrozumiales.
0
Dlaczego zepsulem?