Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale fakt, duzo ostatnio tutaj pisalismy o Konfederacji. Nawet ustawienie mi sie pomylilo, myslalem, ze wyjda 4-4-7 ;'/
1
Ogladalem ostatnio wstawki z Grecji - kurde, ale atmosfera.
1
Korwin? Nie znam, ale Kato Starszego juz tak :)
0
Muza calkiem calkiem, ja jakos nigdy tego jezyka nie lubilem, moze czasem w jakis chansonach, ale nic wiecej.
30
Zycie na Marsie jest mozliwe.
https://pbs.twimg.com/media/D5LzzarXsAAHUfq?format=jpg&name=900x900
0
Tez nie lubie.
0
Dziala.
https://streamable.com/2qit6
0
Czytajac to, tak po cichu przeczuwalem, ze na koncu bedzie: „A poza tym sądzę, że Valverde musi odejsc ”) .
Mylilem sie. :)
0
Jak ktos szuka na noc mocnego kina, to warto sobie przypomniec Amores Perros. Polaczone trzy historie, w kazdej motywem jest pies'/psy.
0
Czekalem na fotke z wnetrza pucharu :)
1
Tyle rodzin pilkarzy na murawie, ze az przypomnial sie utwor Genesis "Squonk".
0
Pewnie juz napisales, tylko nie pamietasz.
1
Dzialalo. Skasowali skurkowancy.
3
Ktos madry kiedys powiedzial: nie ma przypadkow, sa tylko znaki.
ps. Messi i Ronaldo strzalaja dzis w 62 minucie, ale waga gola zupelnie inna.
3
LInk przestal dzialac.
Powered by ACTA2
3
Mi szkoda Cavaniego, ze jest w PSG. Dla mnie jeden z najlepszych napasciorow.
0
A coraz czesciej zdarzaj mu sie symulki.
0
Messi (10) zblizyl sie do Paco Gento i Pirri z RM, ktorzy zdobywali La Lige najczesciej - 12 razy.
0
Z gracja.
2
Od teraz nie. Swiecka tradycja :)
1
9. przykazanie :)
1
Arthur wyglada jak moj kuzyn, ktory za kolnierz nie wylewa, a Rakitic jak ktos juz pisal jak Stuhr wiec kto wie czy nie pochlaja.
39
Te piosenke powinien spiewac Azjata z How was Spain.
1
Jesi i Szymon Majewski.
0
W Wormsy nie grał .
0
W tv tez .
10
Dembele młody, naiwny, nie spRząta. Zwierzył sie kolegom z szatni , ze będzie głosował na Konfederację - no i przestali mu podawać.
0
Rivaldo ;)
0
"Pamietasz Valdek, jak sie z Ciebie w Pireusie podsmiechiwali, ze do nas chcesz trenowac?"
- Hehe, jak moglbym zapomniec :? A kto tam teraz jest majstrem?
- Ci co 30 lat nie byli :D
2
Ludzie na stadionie tez by nic przeciwko nie mieli, by mistrza zdobyc w domu.