0

Ale fakt, duzo ostatnio tutaj pisalismy o Konfederacji. Nawet ustawienie mi sie pomylilo, myslalem, ze wyjda 4-4-7 ;'/

1

Ogladalem ostatnio wstawki z Grecji - kurde, ale atmosfera.

1

Korwin? Nie znam, ale Kato Starszego juz tak :)

0

Muza calkiem calkiem, ja jakos nigdy tego jezyka nie lubilem, moze czasem w jakis chansonach, ale nic wiecej.

30

0

Tez nie lubie.

0

0

Czytajac to, tak po cichu przeczuwalem, ze na koncu bedzie: „A poza tym sądzę, że Valverde musi odejsc ”) .
Mylilem sie. :)

0

Jak ktos szuka na noc mocnego kina, to warto sobie przypomniec Amores Perros. Polaczone trzy historie, w kazdej motywem jest pies'/psy.

0

Czekalem na fotke z wnetrza pucharu :)

1

Tyle rodzin pilkarzy na murawie, ze az przypomnial sie utwor Genesis "Squonk".

0

Pewnie juz napisales, tylko nie pamietasz.

1

Dzialalo. Skasowali skurkowancy.

3

Ktos madry kiedys powiedzial: nie ma przypadkow, sa tylko znaki.
ps. Messi i Ronaldo strzalaja dzis w 62 minucie, ale waga gola zupelnie inna.

3

LInk przestal dzialac.

Powered by ACTA2

3

Mi szkoda Cavaniego, ze jest w PSG. Dla mnie jeden z najlepszych napasciorow.

0

A coraz czesciej zdarzaj mu sie symulki.

0

Messi (10) zblizyl sie do Paco Gento i Pirri z RM, ktorzy zdobywali La Lige najczesciej - 12 razy.

0

Z gracja.

2

Od teraz nie. Swiecka tradycja :)

1

9. przykazanie :)

1

Arthur wyglada jak moj kuzyn, ktory za kolnierz nie wylewa, a Rakitic jak ktos juz pisal jak Stuhr wiec kto wie czy nie pochlaja.

39

Te piosenke powinien spiewac Azjata z How was Spain.

1

Jesi i Szymon Majewski.

0

W Wormsy nie grał .

0

W tv tez .

10

Dembele młody, naiwny, nie spRząta. Zwierzył sie kolegom z szatni , ze będzie głosował na Konfederację - no i przestali mu podawać.

0

Rivaldo ;)

0

"Pamietasz Valdek, jak sie z Ciebie w Pireusie podsmiechiwali, ze do nas chcesz trenowac?"
- Hehe, jak moglbym zapomniec :? A kto tam teraz jest majstrem?
- Ci co 30 lat nie byli :D

2

Ludzie na stadionie tez by nic przeciwko nie mieli, by mistrza zdobyc w domu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?