Chaoss
Dołączył/a: styczeń 2015
Wlkp
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To chyba przeze mnie. Wyłączyłem jak było 2-0 :D
0
@NeroTFP o ile mecze dojdą do skutku, bo patrząc na to co się dzieje, to wątpię.
1
Ale bydło na tych trybunach.
53
@Janiama jesteś idealnym przykładem Polaka Rodaka, który na wszystko i wszystkich narzeka. Do tego jedno mówisz, a co innego robisz.
0
@ToshyFCB dojeżdżam do pracy 80 km, pracuje na kolei, w zasadzie co 2 jeżdżę pociągami czy to regio czy to pospiesznymi, i żyje :D
0
@Explode rewanże tak, a od ćwierćfinałow będą wstrzymane.
2
@BarcaInfo bez słów tego gościa jest to oczywiste. Na moje ligi europejskie zostaną zawieszone, razem z LM i LE.
0
@Encore wybieram siłkę. Co to za mecze bez kibiców.
2
@norbi77 Gra o Tron powinna być na pierwszym miejscu.
5
@krefi10 też tak mi się wydaje. Live już chyba nigdy mistrza nie zdobędzie :)
1
@szymek029 przecież na południowej stronie globu też są zakażeni a tam kończy się lato.
1
@ArterkHD czy mam coś z głową, czy widzę to pytanie codziennie od wielu dni?
1
@Jakchcesz na kolei to samo, ogromny spadek przewozów z i za granicę.
0
@Dariochampion10 wykup autotesto
2
@Jaca27 taa, już to widzę jak chińczyki naraziliby swoją gospodarkę na takie straty :)
3
@Jaca27 a mam wierzyć że powstał w laboratorium chińskim?
9
@MontelQ cytując Górskiego
,, zawsze myje ręce, zawsze myje ręce, chyba że zapomnę,, :)
2
@Explode takie gadanie to bajki. PiS w każdej grupie wiekowej ma najwyższe poparcie.
2
@escarabajo jemu chodziło o Polskę zapewne.
0
@Katalończyk 99 wątpię że do Kwietnia to opanują. Zostało 20 dni, a w Europie wirus dopiero zaczyna nabierać tempa. Chiny już 3 miesiąc walczą.
0
@kerouac wirus pojawił się w Grudniu o ile dobrze kojarzę. Mamy 10 Marca. Nie widzę tu 2 miesięcy.
0
@Bykunn panika, panika.
Kolej towarowa stoi, chińczyki w zasadzie nie jada, Niemcy przyjmują 10 % pociągów. Wszystko stoi na bocznicach. Pewnie transport drogowy wkrótce spotka to samo.
Podejrzewam że zaraz to dosięgnie inne gałęzie gospodarki.
3
@NGTRX odwoływać już teraz.
1
@Szicek10 jeżdżę ciuchciami :)
0
@michaleu wypraszam sobie :D
0
Ma ktoś doświadczenie ze stroną redmobile.pl?
P. S. Uprzedzając wpisy, nie chodzi mi o redtuba :)
1
@messiandiniesta b ewentualnie c
0
@NeroTFP taaa, laska przez cały serial ma 15 kolesi. Ciekawe jaka dziura :D
W sumie młode dziewczyny się teraz podobnie zachowują :(
0
@Hiacynk dla mnie klasyk czyli ZIELONA CEBULKA i PAPRYKOWE.
0
@tadzik447 akurat skoki to dla mnie ulubiona dyscyplina.