0

To chyba przeze mnie. Wyłączyłem jak było 2-0 :D

0

@NeroTFP o ile mecze dojdą do skutku, bo patrząc na to co się dzieje, to wątpię.

1

Ale bydło na tych trybunach.

53

@Janiama jesteś idealnym przykładem Polaka Rodaka, który na wszystko i wszystkich narzeka. Do tego jedno mówisz, a co innego robisz.

0

@ToshyFCB dojeżdżam do pracy 80 km, pracuje na kolei, w zasadzie co 2 jeżdżę pociągami czy to regio czy to pospiesznymi, i żyje :D

0

@Explode rewanże tak, a od ćwierćfinałow będą wstrzymane.

2

@BarcaInfo bez słów tego gościa jest to oczywiste. Na moje ligi europejskie zostaną zawieszone, razem z LM i LE.

0

@Encore wybieram siłkę. Co to za mecze bez kibiców.

2

@norbi77 Gra o Tron powinna być na pierwszym miejscu.

5

@krefi10 też tak mi się wydaje. Live już chyba nigdy mistrza nie zdobędzie :)

1

@szymek029 przecież na południowej stronie globu też są zakażeni a tam kończy się lato.

1

@ArterkHD czy mam coś z głową, czy widzę to pytanie codziennie od wielu dni?

1

@Jakchcesz na kolei to samo, ogromny spadek przewozów z i za granicę.

0

@Dariochampion10 wykup autotesto

2

@Jaca27 taa, już to widzę jak chińczyki naraziliby swoją gospodarkę na takie straty :)

3

@Jaca27 a mam wierzyć że powstał w laboratorium chińskim?

9

@MontelQ cytując Górskiego
,, zawsze myje ręce, zawsze myje ręce, chyba że zapomnę,, :)

2

@Explode takie gadanie to bajki. PiS w każdej grupie wiekowej ma najwyższe poparcie.

2

@escarabajo jemu chodziło o Polskę zapewne.

0

@Katalończyk 99 wątpię że do Kwietnia to opanują. Zostało 20 dni, a w Europie wirus dopiero zaczyna nabierać tempa. Chiny już 3 miesiąc walczą.

0

@kerouac wirus pojawił się w Grudniu o ile dobrze kojarzę. Mamy 10 Marca. Nie widzę tu 2 miesięcy.

0

@Bykunn panika, panika.
Kolej towarowa stoi, chińczyki w zasadzie nie jada, Niemcy przyjmują 10 % pociągów. Wszystko stoi na bocznicach. Pewnie transport drogowy wkrótce spotka to samo.
Podejrzewam że zaraz to dosięgnie inne gałęzie gospodarki.

3

@NGTRX odwoływać już teraz.

1

@Szicek10 jeżdżę ciuchciami :)

0

@michaleu wypraszam sobie :D

0

Ma ktoś doświadczenie ze stroną redmobile.pl?
P. S. Uprzedzając wpisy, nie chodzi mi o redtuba :)

1

@messiandiniesta b ewentualnie c

0

@NeroTFP taaa, laska przez cały serial ma 15 kolesi. Ciekawe jaka dziura :D
W sumie młode dziewczyny się teraz podobnie zachowują :(

0

@Hiacynk dla mnie klasyk czyli ZIELONA CEBULKA i PAPRYKOWE.

0

@tadzik447 akurat skoki to dla mnie ulubiona dyscyplina.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?