Chaoss
Dołączył/a: styczeń 2015
Wlkp
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Avada Kedavra jeśli się nim nie interesujesz to pewnie nudny. Ale jeśli sprawdzasz wiadomości, śledzisz treningi, kwalifikacje, nowe części, ulepszenia silnika itp, pogodę na weekend wyścigowy to ten sport jest naprawdę interesujący.
0
@Explode bo spadki na giełdzie będą widoczne dopiero za pare tygodni. Przecież ropa jest kupowana hurtem.
1
Jak tak dalej będą odwoływać imprezy, to tegoroczny Sunrise może też nie dojść do skutku.
2
Plus na dzisiaj.
Ceny ropy spadły dzisiaj o prawie 30%.
0
@Xavinho54 czy ja się cieszę?
3
Jest nowy przypadek zakażenia w Poznaniu. :D
0
@Barca1992 nieaktualne, właśnie ogłoszono pierwszy zgon
0
@elplacek44 a my nie mamy?
1
@marcin000019 a dlaczego miałby być złym wyborem? Sprawdź sobie historie danego auta w necie, weź kogoś kto się zna na rzeczy i tyle :)
1
@tristan87 był Paco, Malcom, Perez, to lepiej było wystawiać non stop tych samych a rezerwy sprzedać. No to mamy efekty. Ja tam się cieszę. Liczę na to że w tym sezonie tylko LL wygramy i nadejdzie rewolucja a nie ewolucja. Od piłkarzy zaczynając, a kończąc na zarządzie.
2
@El Ronaldinho niekoniecznie tak będzie w tym sezonie. Oni walczą o utrzymanie.
0
@jaras121 a dlaczego nie? Co mnie inni ludzie obchodzą?
1
@Majkel34 jest sobota, weekendzik a ty się zajmujesz jakimiś bzdetami i myślisz że zmienisz świat.
Za 15 koła miesięcznie też bym mógł Kochać PiS.
2
@FranzMaurer Roman Wilhelmi zagrał w tym serialu jedną z najlepszych Polskich ról w historii Naszego Kina i TV
1
@Avada Kedavra urodzony z ciebie przedsiębiorca :)
2
@Avada Kedavra teraz się nie jeździ autobusami bo wirusy od nietoperzy panują :D
3
@IronSanHybrid nie rozbijaj rodziny!
5
@sidzej ksajomi lepsze
0
@Bykunn nie ma na to szans. Nie potrafimy dolecieć jeszcze na Marsa (technicznie tak) a co dopiero podróże w czasie.
Oby to się wkrótce zmieniło bo coś w kwestii podróży w kosmos na nowo rusza :)
0
@Triv44 myślę że na pewno nie za naszego życia ;)
1
@YoungTalents nie
1
@YoungTalents jazda dieslem jest przyjemniejsza (nie licząc dźwięku silnika)
Do tego ciężko zmulic silnik wysokoprężny żeby zgasł.
0
@foczkyyyhg może będzie w TVP albo Canal Plus komentował.
0
@Avada Kedavra nie no pół :D
1
@kerouac hehe, to się zdziwisz jak zagra sobie na Jesien w Paryżu co dwa tygodnie :)
0
@FlaizioPL mam Timo w Valencii, i władował w całym sezonie LL 52 bramki, na Klasie Światowej. Bardzo dobra technika, szybkość i wykończenie.
1
@koziar a wg mnie nie
Nie lubię Donalda ale co by o nim nie mówić zmysł do polityki obok Jarka ma/miał w Polsce najlepszy.
10
@koziar akurat Tusk nie pasuje do wyżej wymienionych.
0
@Colon polecam kanał Szczytomaniaka. Dla mnie najlepszy kanał na całym YT.
2
Super wywiad! Naprawdę przyjemnie się słuchało. Czekam na kolejne odcinki :)