0

@clyde Losos najbardziej przereklamowana ryba. Poczytaj sobie o hodowli.

0

@AssisMoreira już to widzę. Półfinał będzie sukcesem.

0

@deyna2018 ja mam PS4 i nie mam zamiaru narazie przechodzić na nowe generację.
Raz że ceny z kosmosu, dwa że niczym aktualnie nie zachęcają.

1

@NismoFCB ale Niemcy serio na granicy teraz rzucili się na nasze paliwo :)

0

@Witekk10 taa, w tym roku pasterka w pracy :)

0

@Slazzy Z Finlandii zrobił się ściek.

4

@NaFazieHitman do tego będzie dążył ten wirus, stanie się dużo mniej niebezpieczny.

0

@Rust_Cohle takiego tysiaka na łebka to trzeba sobie liczyć, i to wcale nie jedząc jakiś rarytasów ;)

3

@Momals11 a ty jesteś fanboj Leo, więc co za różnica?

1

@Survier jak na polskie warunki to potężna emerytura :)

10

@PenaldinhoGaucho przyznaj się ze mieszkasz z rodzicami i im dajesz 300 na życie :)

0

@Survier co robił, że ma 4500 emy?

1

@Momals11 kibicowanie Barcelonie wyklucza kibicowaniu Lewemu?

0

@michal26 5. zacząć wygrywać spotkania.

1

Dobry transfer, który może mega wypalić. W końcu zaczynają sprowadzać skrzydłowych.
Z taką kadrą może zostać jednym z liderów zespołu.

0

@clyde zgadzam się :)

5

Ciekawe czy Jarek oglądał ZP naszej stronki :)


1

@clyde gorszego syfu jak Poznań to ja w Polsce jeszcze nie widziałem :)
Okropne miasto,ale nie byłem nigdy w Łodzi, także może Poznań nie jest pierwszy.

1

@Pawel13sz zamieszkało by się w NZ :)

7

Roberto z nagrodą.


0

@DaPidejpi znaczy ja fanem LH nie jestem, ale masz rację że to drugi obóz najwięcej szczeka.

4

@BorzyKrzys jak psychol to ty się właśnie zachowujesz.
Zawsze będą niezadowoleni odklejency, w piłce też są życzenia śmierci etc.

0

@Momals11 przeprowadzam się do NY

0

@ElKamil oczywiście
1660 Ti z ryzenem 7 4800h, jedynie wyłączony Raytraycing.
Inna sprawa że ten sam lapek po 10 miesiącach od zakupu kosztuje 4600 zł :)

1

@Zoker jeden browar przez 4h?

0

@AssisMoreira lepiej kupić plastikowego Hilfigera bo ma znaczek?

1

@mekston przesrane oglądać :)

2

@busquets5 jak się posypie to cie zjedzą, a to stare auta, ciężko trafić na zadbany model, nie ujeżdżany przez Sebastiana.
Silnik bardzo dobry, ale tak jak mówię, to są stare auta, a naprawy nadal pozostały na wysokim poziomie.
Jak masz 25 tys na auto, to takiej E60 szukaj za 20-22 bo czasami po miesiącu możesz wydać 3-5 tys.
Osobiście odradzam jak nie masz zdolności mechanicznych albo znajomego mechanika.

6

@Rokita taa, patrząc obiektywnie to Camp Nou jest zwyczajnie brzydkie i przestarzałe. I żaden lift tego nie zmieni.

3

@JohnB przecież ślepy nie jestem, ale jak można widzieć coś takiego? xD
Od teraz moje podróże autem się diametralnie zmienią

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?