2

@Stagiryta za zdrowie dzieciaka wypić trzeba, i tyle.

1

@Medium co to jest dzisiaj 5 tys :(
@adasko1998
Nie no ale z tymi 4 tys Euro u Niemca to przesadziłeś. Jak tam się tyle średnio zarabia to u nas możesz napisać że się średnio 6500 zarabia, a tak nie jest.

0

@Nano22 kto tak niby liczy?

4

@Pablit czyli tak jak u nas ;)

0

@TheNekro94 kariera Mike, życie Vargi.

10

@patrix211 bo to jest patologia polskich przepisów.

1

@koziar Cez to palant. Zero obiektywizmu.

0

@KapiFCB klient który się wszystkim interesuje i do tego wzywa rzeczoznawcę to najgorszy klient :)

6

@Kgorecki2500 jazda 60 to nie pośpiech :)

2

@mekston Hamilton - Alonso 2007 to było coś pieknego :)

1

@eydeem to tez pisze ze zakończenia a nie zakończenie :)

1

@hayek to zależy od ciebie.
Ja robiłem wszystko co możliwe.
Możesz grę skończyć w 20 ale nie da rady w tyle h odblokować wszystkich możliwych zakończeń.

Bez wykonywania misji pobocznych nie poczujesz tego klimatu NC.

Zrobiłem Save przed ostatnią misja i prawie każde zakończenie sprawdziłem, resztę obejrzałem na necie.

Spoiler


Wyjazd z Panam, V gwiazdą NC i oddanie ciała Johnemu najlepsze :)

4

Zakończenia w Cyberpunku to jakiś jeb##y majstersztyk.

Kto nie grał, polecam, fabularnie top.

1

@Luciano99 nigdy ci tego nie zapomnę!

3

@lucas/catalan podobnie jak Magnussen.

16

Cześć i chwała bohaterom!

0

@DamianBarcaCule on zawsze był pajacem.

0

@mrboom to jest starszy skecz, napisane tylko ze z tego roku :)

0

@lucas/catalan ja jestem w szoku.
Alo rozmienia się na drobne. Alpine jednak jakiś tam poziom prezentuje.

0

@michal26 taa, dlaczego więc praktycznie jedyną zaletą Chinskich technologii jest to że jest tańsza?

0

@barcelonaLM druga sprawa że ja tam w oficjalne dane na temat Chinskiej gospodarki nie wierzę, bo jest to czysta propaganda.

0

@michal26 nie porownuje do II ale nie był to aż taki błachy powód :)

0

@michal26 USA upadają gospodarczo?
Kto będzie miał więcej problemów?
USA bez taniej siły roboczej czy Chiny bez nowoczesnej technologii?

0

@michal26 nie powiedziałbym że wybuch I WS był z blachego powodu :)

0

@michal26 nie no Wojny Światowej o Kosowo to nie będzie.
Ruski mają swój problem na Ukrainie, USA ma swój problem z Chinami i Tajwanem a ewentualnym mini konfliktem na Bałkanach w zupełności mogą się zająć Europejskie kraje NATO.

0

@lucas/catalan widziałbym Leclerca w Audi od 2026 :)

0

@NaFazieHitman zupełnie inna gra :)

2

@Huck oj troszkę odleciałeś z tym Goatem, ale kto wie może za 10 lat te słowa będą prawda.
Schumi, Senna, Hamilton, Alonso, Prost. Kolejność losowa.

2

Zmieniając temat na GOGu jest w promce za 4 zł Hard Truck 2.
Kto grał w tą mega gierkę 20 lat temu?

6

@HighestInTheRoom bo to mega kierowca jest, tylko jakiś dziwny pogląd na świat ma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?