1

@michal26 dobra, wymiana Suareza i Cavaniego wszystko podsumowała.
Jak nie uwzględniamy Messiego?
Bez niego to moze i by byli top 10, ale czy Argentyna grala bez niego?

1

@michal26 ja nie pisze ze Argentyna miala kadre taka jak Francja czy tez Anglia.
Ale jak ty wypisujesz ze Argentyna ma kadre na poziomie Urugwaju albo ktos tam napisal Belgii no to ręce opadają.
I tak mowa o dniu przed Mundialem.
Dawaj mi lepszych pilkarzy takiej np Belgii.
Albo ilu Argentyńczyków ma 1szy sklad Hiszpanii

2

@mekston czekaj, czekaj.
Piszesz ze Lautaro tragedia, a Di Maria nieobecny.

Ale juz o Niemcach czy Hiszpanach tak napisać nie można?
@michal26 nie no z tym Urugwajem =Argentyna to mnie teraz rozj#bałeś :P

0

@Compadre Nie o serial mi chodzi.

2

@Emhyr zobaczymy zimą jak ich nie będzie.
@michal26 Nunez? Odstaw dzisiaj alko bo jeszcze caly tydzień przed nami :D

2

@michal26 Belgia xddd
A w Hiszpanii niby kto taki ciekawy?
Pedri, i kto dalej? Może Busi, Alba i Carvajal?
Argentyna miala Top5 skład na Mundialu.

@Emhyr ale tu chodzi o to ze Argentyna ma ten sam syndrom co Barca. Nie, ze pilkarze przeciętni.

1

@Emhyr Anglia, Francja, Brazylia i może Portugalia
Kto jeszcze niby ma lepszych piłkarzy?
Inna sprawa ze bez Leo to ta repra ssie. Ale bez przesady ze on zdobył ten tytuł z drewniakami.

1

@BorzyKrzys Ortega fajna dupa, a ty narzekasz :)

7

@Emhyr coraz głupsze te argumenty.
Argentyna nie ma gwiazd?
Nie no wcale nie ma najlepszego piłkarza swiata.
Uważasz ze Messi nie wolałby mieć w skladzie Lewego, Mbappe czy Modricia?

0

@Azi tak szczerze?
Nasz.

2

@Rl9k1nG Wrocław/Kraków

Warszawa jak chodzi o centrum to raczej przebiła część miast zachodu, a nie dogoniła.


0

@Pedri16Future z KS to tylko HP z Kowalem jest wart oglądania :D

0

@arasz1819 araszku wstawaj...

1

@cris2706 od wczoraj 50% tej strony stracilo mózg xd
Leo gra tam z miłości.

0

@tristan87 Tristan Durniu!

0

@Emhyr pomijając tego odklejenca, z jakiej paki Angole mają swoją ziemię oddac? Xd

1

Za 50 lat na LR będą nas oznaczać i pisać Dziadku, a opowiedz nam o Messim :D

7

@msmsms Stalina

0

@Cotutajsiedzieje do Choroszczy

1

@okiemtypera_lucaxx95 u kogoś widziec najłatwiej.
Ale jak my mieliśmy farbowanych Obraniakow, Polańskich, Boenischow to było dobrze.
Zresztą o Zalewskiego i Casha nikt sie nie przypierdziela :)

1

@PIQUETHEBOSS w takim razie masz szefa zj#ba.
Prowadząc takie uslugi trzeba sie liczyc z kosztami. Nic nie plac, a jak ci cos z wyplaty weźmie to idz z nim ostro, roboty zwłaszcza w tranporcie, od groma.

0

@IAmLegend ej ale piłka byla jest i będzie xd
Kto wie co nas czeka w przyszłości.

3

@Pawci023x tamta Hiszpania to by mogła każdą reprezentacje w zasadzie obić.

0

@draxidox niech jeszcze pokaże zniszczone przystanki i opierdzielone sklepy xdd
Bydło jak w Paryżu :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@okiemtypera_lucaxx95 podejrzewam ze jakbyś dał pod ladą z 200 zł to by problemu nie było.

1

@okiemtypera_lucaxx95 nie ma co sie stresowac, najgorzej mają kandydaci.
Mnie kiedys specjalnie babka na dodatkowe badanie wzroku wysłała, poszedłem i okazało sie ze żadnej wady która twierdziła ze mam nie ma.
Głupia pipa na złość to zrobiła bo jej odpyskowalem. Przedszkole.
Generalnie powinna być wolna ręka z badaniami, tzn robisz na własną rękę gdzie chcesz, tak jak to jest w przypadku kierowców zawodowych.

1

@okiemtypera_lucaxx95 to teraz już bedziesz zaawansowany tramwajarz :D
Od nowego roku obniżone wymagania na stanowisko maszynisty, być moze dotyczy to tez konduktora.

1

@okiemtypera_lucaxx95 ale ty wiesz ze o karnych to wlasnie najwięcej do powiedzenia mieli fani Barcy na temat Grzmota?

0

@Schoogs serio nawet z takich rzeczy sie cieszysz? Xddd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?