Chaoss
Dołączył/a: styczeń 2015
Wlkp
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@DCHX zdania ekspertów są podzielone
2
@Tomo1989 przecież ewidentna wina tego z prawej.
Kodeks mówi jasno, ten z lewej ma pierwszeństwo przed nim.
@michal26 bo o ile dobrze pamiętam, można zakończyć manewr wyprzedzania na zakazie, jeśli rozpocząłeś go na przerywanej, oczywiście trzeba się upewnić ze sie zdazy, ale można manewr zakończyć na podwójnej.
Chyba ze mi się cos po** :)
2
@lucas/catalan ij będzie oglądane, w końcu wróci rywalizacja :)
0
@michal26 jak widmo konfliktu z Chinami? W jakim celu Chiny miałyby nas zaatakować?
0
@MESSIah16 już było info ze będą mogli :)
0
@FcBarcelonaFanMSN Fati tez juz byl drugim Messim. Daj im pomarzyć :)
0
@karci0 fabularnie średni, a raczej banalny i przewidywalny, ale wizualnie to jest coś pięknego.
Warto iść :)
0
@PatrychoO ale Hugo w sporcie osiągnął duzo wiecej od niego, więc jakim przegrywem jest?
3
Nie, i należy go sprzedac, póki jest coś wart. Barcy nie stać na szklane kule obecnie.
3
@Rust_Cohle ona już ma tam kumpli co marzą, żeby jej mąż wyjechał za granicę :)
1
@FcBarcelonaFanMSN za 40 lat tak mogą o Messim gadać.
0
@Criss18Barca oczywiście ze spokój jest ważniejszy.
0
@tbas nornalnie, wpisalem kurs euro w Google i takie coś wyskoczyło.
Ale kolega @AlwaysBlaugrana wyjaśnił :)
0
Powiedzcie mi dlaczego Euro w ostatnich dniach nagle spadlo do 4.45 po czym po paru dniach wróciło do,, normalnego,, kursu?
0
@Bobo25 ale złotówka osłabła bo Euro bylo słabe. W zasadzie to nasza waluta reaguje tak samo jak Euro, spojrz sobie na kilkuletnie wykresy tych walut.
1
@michal26 wiekszosc Niemców chociaż sie wstydzi za to co ich dziadkowie odwalali.
0
@Emhyr niby jak to udowodnią?
Jak będzie nam jakaś kara groziła to proste że będą nasi przeczyc ze cos takiego powiedzieli.
Boniek pier#
2
@Luciano99 oj było bzykane
0
@kamyk_23 nie no, bez przesady z tym ze by im nie dorastali.
1
@Herato to nie jest czterodniowy system pracy, tylko tak jest specjalnie nazywany przez PR, próbują tak zachęcić do roboty.
Ja też jestem czasami w tygodniu 3 dni w pracy i nie jest to trzydniowy system pracy.
2
@tomek8756 zalezy gdzie tyle zarabiasz i zależy gdzie mieszkasz.
W dużym mieście to wg mnie sa to slabe zarobki.
@Archie w Polsce to połowa cie w chu## robi ile to nie zarabia, a ma polowe tego. Taka mentalność niektórych.
0
@Ptasior przy tylu zespołach konieczne wg mnie byłoby zwiększenie miejsc punktowanych do 12-13
@michal26 już mieliśmy 12 zespołów i 3 ostatnie to było wtedy dno totalne.
2
Nawet fajny ten,, Upadek Krolestwa,,
Wcale nie gorsze od Wikingow po pierwszym sezonie.
1
@taris taki typ piłkarza, i niestety ale to sie u niego nie zmieni. Głowa nie dojeżdża. Nie on jeden.
0
@partymaker Fati
0
Oo i to jest mecz
Dawać mi takie El Clasico jak za Mou
0
@gumaz popcorn, cola i procenty :)
4
@Deltta czlowieku usuń konto :)
Chłopaki TOP
1
@Kgorecki2500 mam ten sam dylemat, ale z sentymentu do 1 się przejdę chyba :)
6
@Transu96 Passat jest tylko jeden, a nie plastikowe g#wno :)