0

Oo jest i Andrzy


Strasznie loteryjny konkurs niestety.

5

Pamietajo jak po zmianie belki wszyscy musieli powtarzać skoki?
Kiedyś to było, tera to nie ma

0

@kulek22 to już wolę zostac na Eurosporcie :)

1

@damiano996 on tak często ma :)

0

@BorzyKrzys dlaczego?
Jedna z niewielu ktora w rel śpiewa praktycznie tak samo jak w teledyskach :)

1

@Danny Gaucho zapomniałeś o jedynce z przodu i paru zerach z tyłu :)

0

Miley jak zawsze TOP :)


0

@Emhyr oj mlody czlowieku :D

0

@Danqoo ale za tego fakera to już go lubię :)

0

@Emhyr potężny Matthias tera w skokach działa

0

@Emhyr 15-20lat temu to my bez Małysza byśmy do 8 nie weszli. Nie ma co narzekać :)

0

I brawo Paweł, nie można od niego wymagać cudów poki co, swoich skoków nie zepsuł :)

0

@Uukasz_93 panie ja dom buduje, tutaj to są dopiero kłamcy :(

1

@Wossi61FCB zawsze mógł skoczyc 115, niech sie troszkę poprawi w drugiej i będzie dobrze ;)

1

@Emhyr jak ktoś myślał ze Wąsek bedzie skakal jak pozostała trojka to jest głupi :)

1

@Emhyr akurat swoje Wąsek zrobił :)

1

@Mario96w no to na łagodny stok, ewentualnie tam gdzie sie uczą :)
Najwyżej będziesz dupą hamował xd

1

@Mario96w pewnie, 20 min sobie gdzieś na boku pojeździsz i ogień :)

1

Stochu Stochu poproszę jutro takie skoki :)

0

Ajsenbisla coś ladnie w tym Zakopcu skacze

6

@KrychaFCB ajj boli, boli :)

0

@PatrychoO otóż nie

0

@QuaReL a co ma do tego mecz z Nami?
PSG i City to największy rak XXI wieku w piłce nożnej i każda ich porażka mnie cieszy :)

2

Ależ piękny ten wynik. City w papę zawsze cieszy :)

0

@Lordzi w pracy 13,poza domem 48h

1

@Mario96w no to będziemy w kontakcie, teraz w zimę jade pochodzić po Sudetach ale kwiecień/maj sie zjawię na pewno na 3/4 dni na Podhalu :)

1

@Toretto dla mnie wątek Nieumarłych powinien być najważniejszy :)

1

@Toretto ja wyparłem ten sezon z głowy :)
To jak potraktowali nieumarłych, katastrofa.

1

@Mario96w prowadzisz moze albo masz namiar na jakieś tanie kwaterki, bez zadnych wymagań, byle sie wyspac i byle było w miarę niedaleko busików, ew zeby taxi nie brało 100 zeta za kurs do Kuznic :D
Jeżdżę pare razy do roku w Taterki pochodzić :)

1

@LukaszFan bo może bardziej chodziło o to żeby zaciekawić tym którzy go nie znają, żeby zaczęli odwiedzać taki kontent na yt?
Ja od wielu lat sledze Astrofazy itd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?