Chaoss
Dołączył/a: styczeń 2015
Wlkp
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maniak33333 więcej szczęścia i już by było 2-0 po tych strzałach.
0
Czemu my tak nie strzelamy z dystansu?
6
@Sawik_10 no tak, Polacy od 2015 zarabiają 10 razy więcej xddd
0
@dupaslonia RBR miał słaby początek glownie przez awarie.
Radze sie przygotować na sezon a przynajmniej pierwsza połowę dominacji RBR.
Może doczekamy sezon 2021 pod koniec tej ery silnikowej :)
4
@norbi77 idole dzisiejszej młodzieży...
Z drugiej strony za moich czasów jaraliśmy sie (jako dzieci czy młodzież) Rysiem Peją czy innym Chłopem z Mazur :D
0
@Rewolucja123 gratulacje, 130kg przy takim wzroście, to rzeczywiście przesada.
Do ilu planujesz zejść?
Ja przy podobnym wzroście mam 80 kg :)
7
Leclerc uciekaj z tego okrętu :)
@michal26 @MesQueUnClub96 @mekston @Ascend @Bykunn @Hosh @lucas/catalan
0
@Archie i tak szczerze poza tą,, innowacja,, czym sie jeszcze te laptopy wyróżniają?
Bo ceny są takie jakby to były arcydzieła :)
0
@priest9999 dzięki dzięki :)
2
@kryhaa Bogdan Kopyto top :D
0
Ludziska jakie są zasady awansu do pucharów w Anglii?
5 z Ligi plus po jednym w każdym z pucharów
A co jeśli Puchar wygra np City (dajmy na to ze 1 w lidze) z takim Southampton?
Wtedy 6 miejsce z PL dostaje awans czy finalista?
1
@Kgorecki2500 daj znać jak wrażenia
Mam chyba z 100 historycznych książek które kolekcjonuje, a przeczytałem może z 10 z nich xd
0
@Encore 3/4 z nas jest takimi wujasami w Pl :)
2
@Bezhistorii kto oglądał wtedy?
0
@LukaszFan nie no to są fatalne liczby ziomek przy naszej słabej grze do przodu xd
1
@Zoker oba seriale kapitalne :)
Klimat, kadry, aktorzy, muzyka 10/10
0
@urbipl a jak człowiek pisal ze to zły transfer dla niego, to wielkie hejty ze trzeba wysoko celować itp XD
0
@Ptasior kto nie grał w A/B klasie, ten życia nie zna :D
28
@VegetaPolska @Moderacja kiedy zareagujecie na trollowanie?
0
@Katalończyk 99 Joker!
0
@michal26 ale prędkość maksymalna wynika nie z ograniczeń silnika elektrycznego, bo jego potencjał jest większy niż spalinowego, a z ograniczeń baterii.
6
Moze różyczki dla dziewczyny piękny kawalerze?
Poranek Kojota na Kino Polska :)
0
@michal26 zgadzam sie praktycznie z wszystkim co napisales, ale to o tym braku odejścia w elektryku mnie rozwalilo xD
Widziałeś jak wyglada moment obrotowy i zasada działania takiego silnika?
Czysto hipotetycznie jest on o wiele lepszy od spalinowego.
Jedyny problem to bateria.
Człowiek żałuje, ze sprzedał A8 z V8, no ale są inne priorytety :)
0
@Kgorecki2500 ty chyba nigdy w dobre gry z IIWS nie grałeś, skoro mowisz ze ten twór jest kozacki.
0
@bartekvisca potrzebujesz auta na już?
Bo ceny są chore, nieadekwatne do stanu. Trzeba trochę przeczekać, aż rynek nowych aut sie unormuje, to używki spadną z wysokiego konia.
0
@okiemtypera_lucaxx95 przy świetnie rozbudowanym skautingu i kulturze piłkarskiej oczywiście, że ma :)
4
Prawda jest taka, ze kluby z tak duzego kraju jak Nasz, gdyby były mądrzej prowadzone, to powinny regularnie bić takie twory jak Bodo czy dzisiejszy rywal Lecha.
1
@BorzyKrzys Słoik z Wszawy
15
Lech pisze historie, Pozdro ze stadionu
Atmosfera na pucharach w tym sezonie CUDO!
0
To teraz jeszcze poproszę City wypad do kompletu, bo na Real out nie ma co liczyć.