Chaoss
Dołączył/a: styczeń 2015
Wlkp
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@shahman i prawidłowo, kocham zawodników z takim temperamentem :)
0
@Sulimo Widzew, Widzew, ja tej
1
@lucas/catalan no wiem, ale kompletnie mnie to nie obchodzi, zresztą tak jak światopogląd Hamiltona.
0
Kowal porobiony w KS?
9
Hahaha cyrk w F1. Ferdziu TOP, Barca TOP :D
@mekston @lucas/catalan @Ascend @Bykunn @MesQueUnClub96 @Encore @Rust_Cohle
1
Lalalalalala mamy mistrzunia, hej Barca mamy mistrzunia!
0
I powiedzcie mi jaki jest sekret tego ze oni potrafią grac tak caly sezon w lidze, kopac sie po czole, a jak przychodzą Play offy LM to robią każdy klub w Europie i wygrywają te rozgrywki seryjnie?
2
Komentatorzy to oglądają inny mecz?
Przecież te białe ogórki nie istnieją dzisiaj praktycznie.
2
Xavi,, wrzutka,, Hernandez proszem Państwa :)
0
@Rust_Cohle rzeczywiście mega sezon nam sie zapowiada xd
Spadek popularności już blisko.
0
@Rielan Salewy jak masz kasiorki trochę :)
@Domin7777 Terexy to nie sa za bardzo buty górskie.
0
No proszę FIA skompromitowała się dzisiaj dwukrotnie. Brawo, brawo, żadnych zmian od paru lat.
0
Aston jedzie tempem RBR jak narazie.
0
@priest9999 oglądałem właśnie ostatni przejazd z kokpitu, i cos tam mógł więcej wyciągnąć, ale Pereza by nie wyprzedził.
0
@Medium nie no ale na walkę z RBR to szans nie było.
Do tego Leclerc jest lepszy w Q niz w wyścigach, u Alonso odwrotnie :)
2
No to na starcie Ferdziu atak na P1 :)
2
Alonso może sporo poprawić ten czas, bo dwa błędy popełnił :)
0
Ferdziu to jest ten dzień, musisz!
8
Alonso jedyny poniżej sekundy straty do RBR w FP3 xD
0
@Kgorecki2500 jak za niewinność siedział?
Pokonanych zawsze sie sądzi.
0
@Jacu327 i cyk ps5pro za jedynie 4999 w pakiecie z badziewnymi słuchawkami z Media Expert :D
2
@Comentateiro oczywiście że Lech.
2
@bartas97 na padzie.
Ta gra to nie jest symulator więc da sie w to całkiem przyjemnie grać, jak z klawiaturą to nie wiem, ale na pewno gorzej jak na padzie.
Grałem na padzie bez abs i trakcji, jak już sie czlowiek troche nauczył :)
1
@PatrychoO Hajty bym do Lewego nie porównywał, a Wichniar ostatnio jakby trochę zmądrzał.
0
Stano mądrzejszy od Lewego xD
1
@require Francja ma przede wszystkim potężne związki zawodowe, a u nas związki to nadal relikt po komunie.
5
RBR przed Astonem, a ten przed Mercem po 1 Treningu.
Duże odległości pomiędzy tymi zespołami.
@mekston @lucas/catalan @Bykunn @MesQueUnClub96 @Hosh
4
Kosowskiemu dupa pęka :)
2
Jazda jazda, zbieramy pkt dla naszej ligi, brawo Lech!
0
Otworzył nam sie mecz, zaraz ktos wcisnie :)